Strona 406 z 1202
Pokaż wyniki od 4,051 do 4,060 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cytat Zamieszczone przez queenbee Zobacz posta
    Moj m. Robil teraz badanie nasienia i niestety wyniki bardzo slabe.takze na razie nie ma szans na ciaze. Ale wszystko do naprawienia.
    a dostał jakieś leki na poprawę ? Mój dostał androvit, ale w sumie brał przez 2 mies. i nic to nie dało. Idę 16.09 do gin, to zapytam, czy coś może polecić w tym temacie.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez queenbee Zobacz posta
    Hej, normy jakosci nasienia sa bardzo zanizone. To prawda ze to ze nasienie jest w normie to jeszcze nie znaczy ze jest dobrze. Np norma ilosci plemnikow to 15 mln, ale zdrowy mezczyzna powinien miec 30 mln. Wiec widzicie jak te normy wygladaja.
    jeśli chodzi o ilość to mój ma ok 39mln... kiepsko z ich ruchliwością. chyba będę musiała go wysłać na ponowne badanie ;p
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    mojemu mężowi też zalecił adrowit i powtórzenie badań
    ja dzisiaj zrobiłam progesteron i jeszcze jutro muszę się wybrać na amh bo nie miałam dzisiaj przy sobie tyle gotówki :/ amh 190 zł :| mam się też zgłosić na pozostałe badanai hormonalne do szpitala na jeden dzień i potem w 13 dc ze wszystkimi wynikami do lekarza

Mnie dzisiaj dokucza prawy jajnik...

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dziewczyny byłam teraz w toalecie. Miałam lekko zabarwiona wkładę. Przy podcieraniu nic już nie było. Czy powinnam juz panikować czy jeszcze nie? Wczoraj bolał mnie brzuch cały dzień. I teraz zaczął ale chyba ze stresu.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasiu obserwuj najlepiej i nic się nie denerwuj. Jakby było więcej to na szpital

Kasiu, trzeba czekac, taka prawda :* im spokojniej do tego podchodzisz, tym lepiej. Zawsze mozesz zadzwonic do lekarza i poprosic o porade. Bierzesz progesteron? Bo cvhyba przegapilam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Właśnie Kasiu, bierzesz progesteron?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Biorę duphaston. Właśnie do tej pory bralam około 9 dziś lekko przegapiłem i wzięłam dopiero jak wyszłam z toalety. Poczekam trochę najwyżej jak się to powtórzy to zadzwonię do gina. Kurcze trochę się zestresowalam i teraz bolą mnie jajniki. Czytałam ze to zły objaw ale i normalny. No i ze to m.in. objaw ciąży pozamacicznej. Ale jeżeli lekarz w pon wskazał miejsce w którym prawdopodobnie pojawi się zarodek to znaczy ze to nie jest pozamaciczna? Kurde co ten stres robi z ludźmi...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasiu na spokojnie, bierzesz duphaston wiec poza tym niewiele mozna zrobic. Jesli plamienie sie powtorzy skontaktuj sie z lekarzem. Na razie bez paniki, wiem ze latwo mowic.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów