Strona 405 z 1200
Pokaż wyniki od 4,041 do 4,050 z 11993

chcę zostać mamą w 2017 roku!

A ja słyszałam, że jak facet może i lubi często no i jest do tego przyzwyczajony to nasienie na czestości zbliżeń nie traci na jakości. Zresztą my tak co 1,5 dnia się kochamy w owu... i tak się hamujemy

2. dzieckozakupy.pl
    Cholerka jak was tak czytam to myślę , ze ja tam pajeczyna chyba zarastam no w tym cyklu trochę częściej jest seks ale wcześniej to dwa razy w miesiącu jak był i to z inicjatywy męża to i tak było dużo... jakoś mnie ten temat za bardzo nie interesował jak brałam pigułki ...

Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    A ja słyszałam, że jak facet może i lubi często no i jest do tego przyzwyczajony to nasienie na czestości zbliżeń nie traci na jakości. Zresztą my tak co 1,5 dnia się kochamy w owu... i tak się hamujemy
    Traci na jakosci. Przy staraniach o ciaze lekarze zalecaja nie czesciej niz raz na 2 dni. Oczywiscie jak czesciej to tez jest szansa na zajscie w ciaze, ale mniejsza.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Illusive To prawda z ta jakoscia plemnikow, regeneruja sie w ciagu okolo2 dni ale nie przejmuj sie
    A nam lekarz kazal sie wstrzymac trzy cztery dni przed owu zeby nasienie bylo lepsze.
    Queenbee przykro mi ze zle wyszly ale wazne ze macie juz przyczyne i przede wszystkim mozecie cos z tym zrobic. My bedziemy badac nasienie pazdziernik/listopad..

Junior Member
    ninaaaa

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    A istnieje pojęcie " za często seks"
    chodzi o to im częściej seks tym nasienie może się "pogorszyć" lepiej 3 razy w tygodniu np.

Witam się wieczornie

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A co do dostinexu to poerwszy cykl mialam jakies tam objawy jak oglupienie (problemy w koncentracji podczas prowadzenia samochodu) i wachania nastroju, straszne. Teraz juz raczej ich nie odczuwam i tez mialam po jednym cyklu prl w normie ale lekarz mi kazal dalej brac ten cykl i ewentualnie akonczymy jak ten sie skonczy.
    Dobrze ze zadzwonilas do endokrynologa bo faktycznie lepiej zakonczyc calosc kuracji szkoda tylko ze Twoj gin zmniejszyl Ci te dawke...
    Ostatnio edytowane przez burzujka ; 07-09-16 o 20:46

Junior Member
    ninaaaa

O mnie
    Staram się o ciążę
    jakoś nie mogę trafić na Was dziewczyny popisać nie można

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    mamakai2014 Strasznie Ci współczuję ale tak sobie myślę, że to może trochę na własne życzenie? Nie chcę Cię krytykować nie zrozum mnie źle Może to jest kwestia charakteru ale ja sobie nie wyobrażam żeby ktoś mi tak wszedł na głowę tym bardziej teściowa. Czemu jej po prostu nie powiesz, że nie masz ochoty na długie zakupy, że idziesz tylko na chwilę i zaraz wracasz? Wybacz mi ale ja tego po prostu nie rozumiem

Nie zmniejszyłem dawki dostinexu, słucham sie w tym temacie endo.

GROOOSzek, MIRA ----tęsknimy! Co u Was???

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów