Strona 404 z 1202
Pokaż wyniki od 4,031 do 4,040 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    nam właśnie też od roku... a dostał jakieś leki na poprawę nasienia ?
    Lekarz zalecił powtórzyć badania bo po 3 miesiącach wszystko może się zmienić, a poprzednie są z kwietnia, jakieś witaminy na razie tylko podal

2. dzieckozakupy.pl
    Ale mam nerwy ....Jak ja nie znoszę zakupów z teściową... kobieta w jednym sklepie siedzialaby z trzy godziny jakby mogła bo musi wszystko zobaczyć wszystkiego dotknąć a ja wprost nie znoszę takich zakupów. Jadę po konkretną rzecz jest więc biorę nie ma więc wychodzę. Miałam dzisiaj jechać córce po kurtkę do pepco bo akurat ponoć są i mówię z mężem ze pojedziemy bo się w godzinę z drogą wyrobimy jak to my a ta lampucera mówi że ona też by chciała jechać bo tam jej koleżanka mówiła że dwa fajne sklepy są z ciuchami... i szlag mnie trafił i moje plany... jak ona na rynek jedzie z teściem to bite 5 h ich nie ma i ona myśli że ja będę stała w sklepie i patrzyła jak mamra że nie wie czy brać. Już sukienkę na wesele z nią kupowałam... dziękuję bardzo. 4 razy jedna sukienkę przymierzała w sklepie i owszem kupiła ale w domu stwierdziła że jednak jej się nie podoba bo nie przemyślany zakup i na wesele do nas w niej nie poszła... mało tego nigdy jej nie założyła... ale mam nerwy i tak to jest jak się z mieszka z teściami...

Mówię to półtorej godziny z drogą będziesz miała więc spokojnie 20 minut w sklepie to ona mówi że ona w tym czasie nic nie obejrzy ....

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oj mamakai masz nerwy...
    Szkoda tylko ze to Cie moze kiedys wykonczyc...
    My dzis tez po sklepach chodzimy bo nam na wsi TKmaxa otworzyli

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Illusive, co do Twojego pytania,
    Pobawmy sie w matematyke
    Jezeli zrobilas jednego dnia test ktory wyszedl jedna kreska wyrazna a druga mniej wyrazna czyli jeszcze negatyw a nastepnego dnia zrobilas test i juz wyrazne dwie krechy to oznacza to, ze najwczesniej Twoja owulacja zacznie sie za okolo 16h
    (Pierwszego dnia widzielismy ze owu sie zbliza ale bedzie pozniej niz te 35h okolo. drugiego dnia czyli po 24h wychodzi pozytyw to znaczy ze zostalo powiedzmy 16h). Owulacja trwa 24h. Jezeli testy robisz wieczorem to masz czas conajmniej do polowy dnia nastepnego zeby owulacja sie zaczela.. i spokojnie wieczorem mozna dzialac. Czyli nastepny dzien po dwoch kreskach.

Ale z drugiej strony matematyka matematyką a co ja tam wiem, od lutego robie testy owulacyjne i mam na koncie od tego czasu jedna ciaze biochemiczna. Niezawiele...
    Burzujka, dziękuję za matematykę rozjaśniłaś mi co nieco.

A u nas w tym cyklu wygląda matematyka tak:
    24.08 - @
    28.08 - Seks (S) 16:00
    31.08 - S 20:00
    03.09 S 17:00
    04.09 S 22:00
    05.09 II mocne kreski (13 dc) - wieczorem ok 20:00 robię testy.
    06.09 S 6:30 rano
    07.09 S 17:30

Czy coś źle przeliczamy może za czesto S? ale co jak ochota jest...
    Dziś wieczorem zrobię jeszcze owu test jak kreski się utrzymują lub nie.
    Ostatnio edytowane przez Ilusive ; 07-09-16 o 18:38

Burzujka a jak się czujesz po dostinexie? u mnie zero ubocznych objawów. Dobrze go toleruję. Widze różnicę w pracy jajników, które mega czuję tak jak kiedyś.
    Zbadałam poziom prl równo po miesiącu brania i mam 3,84 Gin mówił żebym zmniejszyła dawkę do 1/2 tabl na tydzień, ale zadzwoniłam do endokrynologa żeby potwierdzić i ten absolutnie kazał utrzymać stara dawkę 1/2 tabl 2 x tydzień bo powiedział że to jest terapia i nawet jak będzie zero prl to mam brać do listopada.
    Gin potwierdził pracę lewego jajnika w tym miesiącu i kazał przyjść 13.09 żeby skontrolować jak przebiegła owu. O dziwo testy owu kazał robić co 2 dni aż do 9.09... no nic zobaczymy.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    A istnieje pojęcie " za często seks"
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej, normy jakosci nasienia sa bardzo zanizone. To prawda ze to ze nasienie jest w normie to jeszcze nie znaczy ze jest dobrze. Np norma ilosci plemnikow to 15 mln, ale zdrowy mezczyzna powinien miec 30 mln. Wiec widzicie jak te normy wygladaja.

Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    A istnieje pojęcie " za często seks"
    Chyba istnieje w takim znaczeniu, ze im czesciej tym plemnikow i gorszej jakosci wiec trudniej zajsc w ciaze jest owu przypada na ktorys raz z kolei.

Moj m. Robil teraz badanie nasienia i niestety wyniki bardzo slabe.takze na razie nie ma szans na ciaze. Ale wszystko do naprawienia.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów