Strona 402 z 1202
Pokaż wyniki od 4,011 do 4,020 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cosima, powodzenia w remoncie
    Ja w przyszlym tygodniu tez mam maly remoncik.. zmieniamy kabine prysznicowa i kladziemy nowa podloge w lazience. A w miedzy czasie wymieniamy wszystkie okna..
    Ale do Ciebie Cosima nie mam sie co porownywac..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Illusive, co do Twojego pytania,
    Pobawmy sie w matematyke
    Jezeli zrobilas jednego dnia test ktory wyszedl jedna kreska wyrazna a druga mniej wyrazna czyli jeszcze negatyw a nastepnego dnia zrobilas test i juz wyrazne dwie krechy to oznacza to, ze najwczesniej Twoja owulacja zacznie sie za okolo 16h
    (Pierwszego dnia widzielismy ze owu sie zbliza ale bedzie pozniej niz te 35h okolo. drugiego dnia czyli po 24h wychodzi pozytyw to znaczy ze zostalo powiedzmy 16h). Owulacja trwa 24h. Jezeli testy robisz wieczorem to masz czas conajmniej do polowy dnia nastepnego zeby owulacja sie zaczela.. i spokojnie wieczorem mozna dzialac. Czyli nastepny dzien po dwoch kreskach.

Ale z drugiej strony matematyka matematyką a co ja tam wiem, od lutego robie testy owulacyjne i mam na koncie od tego czasu jedna ciaze biochemiczna. Niezawiele...

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Kasiu gratuluję i trzyma kciuki żeby wszystko było w porządku!
    A ja byłam wczoraj u nowego lekarza (poprzednia lekarka powiedziala żeby brać inofolic i próbować, ona więcej nie zrobi, jedynie może dać skierowanie do kliniki). w gabinecie super nowoczesny sprzęt i okazało się pare spraw, o których do tej pory mi nikt nie powiedział.... mięśniak przy szyjce macicy (jak zajdę w ciążę to będzie problem dopiero przy porodzie), wadliwie zbudowana macica (nie powinno to utrudniać zajścia w ciążę, dopiero jej donoszenie), w jajnikach jest bardzo mało pęcherzyków ale tu trzeba jeszcze badania z krwi zrobić żeby określić czy coś z nich będzie... no i to pierwszy lekarz który po analizie badań męża stwierdził że wcale nie są ok, wszyscy mówili że są w normie i jest w porządku a on mi wyjaśnił co i jak i że 4% prawidlowych pleników to owszem norma ale wcale nie jest dobrze... moje nadzieje póki co poszły się.... dostałam skierowanie do szpitala na dalsze badania i po wynikach mi powie co dalej i czy jest szansa....

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    no i koniecznie schudnąć muszę bo nadwaga nie tyle utrudni mi zajście w ciążę co później kontrolę czy wszystko na pewno jest w porządku itd

Ja już dzisiaj delikatnie lepiej się czuje. Oby nie zapeszyć.

Korci mnie już zatestowac dziewczyny weźcie mnie odwiedźcie od tego pomysłu

mnie też korci, ale czekam spokojnie jakoś nie wierzę w to, że mogłoby mi się w końcu udać...

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    Kasiu gratuluję i trzyma kciuki żeby wszystko było w porządku!
    A ja byłam wczoraj u nowego lekarza (poprzednia lekarka powiedziala żeby brać inofolic i próbować, ona więcej nie zrobi, jedynie może dać skierowanie do kliniki). w gabinecie super nowoczesny sprzęt i okazało się pare spraw, o których do tej pory mi nikt nie powiedział.... mięśniak przy szyjce macicy (jak zajdę w ciążę to będzie problem dopiero przy porodzie), wadliwie zbudowana macica (nie powinno to utrudniać zajścia w ciążę, dopiero jej donoszenie), w jajnikach jest bardzo mało pęcherzyków ale tu trzeba jeszcze badania z krwi zrobić żeby określić czy coś z nich będzie... no i to pierwszy lekarz który po analizie badań męża stwierdził że wcale nie są ok, wszyscy mówili że są w normie i jest w porządku a on mi wyjaśnił co i jak i że 4% prawidlowych pleników to owszem norma ale wcale nie jest dobrze... moje nadzieje póki co poszły się.... dostałam skierowanie do szpitala na dalsze badania i po wynikach mi powie co dalej i czy jest szansa....
    mój też miał na wyniku podane 4% prawidłowych plemników, a poniżej normy była ruchliwość, ale jakoś żaden lekarz nic mi nie mówił na ten temat. Znajomej mąż miał 2% i zaszli po roku starań.

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Ann ja też na spokojnie do tego podchodzę i nadziei sobie wielkich nie robię jako tako ale gdzieś tam świadomość z tyłu jakąś jest i siedzi mi na ramieniu taki diabeł i korci kusi

no a u mnie zawita niedługo @ :| plus taki, że mam znowu w miarę krótki cykl.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów