Strona 397 z 1202
Pokaż wyniki od 3,961 do 3,970 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Teraz tak sobie czytam, ze nie biorę witamin z grupy b wiec to nie one barwią mocz.. Folik biorę raz dziennie a wody pije całe może wiec odwodniona tez nie jestem... Zaciekawiło mnie to..

2. dzieckozakupy.pl
    Ja jak tylko widzę ciemniejszy kolor to aplikuje sobie furagine wiem już co to oznacza borykam się z tym problemem od około 6 lat na szczęście po ciąży ten problem już tak bardzo uporczywy nie jest. Przed ciąża potrafiłam być 3 tyg w miesiącu na furaginie

Mouse, jesli nie masz wskazan do acardu (z nakazem od lekarza) to nie bierz, bo to lek, ktory mocno rozrzedza krew i jak kazde lekarstwo moze miec skutki uboczne.

Arwen wczoraj przeczytałam wpis na blogu nieperfekcyjnamama na temat adopcji . Kobitka wysłała list do tej blogerki opisała cały cykl adopcyjny. Pełna podziwu jestem . Rodzić adopcyjny musi mieć silna psychikę

No to w przyszły weekend posypie się lawina dwóch kresek!
    Sonne a jak Twój synek? Znaleźli przyczynę tego ataku? Nie wiem czy pisałaś co i jak bo czytam was cały czas i może coś mi umknęło.

Palina oby właśnie tak było może w ogóle zrobimy listę którą kiedy testuje? Będzie nam łatwiej się połapać ?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Sonne wiesiolek bierze się od 1dc do owu.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar flinta1
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-09 zobacz kalendarz
    Kasiu trzymam kciuki za was , caly czas Ci dopinguje zaocznie i wieże ze się uda

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dzięki flinta A jak tam u Ciebie? Dawno się nie odzywalas. Opowiadaj jak tam się trzymacie?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar flinta1
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-09 zobacz kalendarz
    Kasiu u mnie z uśmiechem ciesze sie kazdym dniem i czekamy na dzidzie synka imienia jeszcze nie mamy jestem w trakcie przygotowywania wyprawki ale do 30 tyg nie bylam wstanie nic kupić bo caly czas sie balam ogólnie mam założony krążek bo zaczęła skracac mi sie szyjka biorę garść lekow bo wyniki leca mi na leb na szyję w pierwszych tyg byłam w szpitalu na zastrzyku z imunoglobiny bo mialam krwiaka i krwawilam ale mimo wszystko cieszę się kazdym dniem
    Kochana bądź dzielna mysl pozytywnie a wierze ze bedzie dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów