Strona 39 z 1202
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, tak sobie pomyślałam, czy prolaktyna zmienia się w czasie ciąży? tzn. na pewno rośnie, ale ja nigdy nie badałam tego hormonu (zawsze w miarę regularne miesiączki i jak się okazało cykle raczej owulacyjne). Z tym, że od ciąży - gdzieś 13-14 tydzień strasznie pogorszył mi się wzrok tzn. widzę jakby za mgłą, niewyraźnie co mnie strasznie denerwuje, bo nigdy nie miałam tego typu problemów, boli mnie głowa i chodzę taka skołowana - mogłabym spać non stop. Byłam u okulisty, ale i dno oka (robione swoją drogą chyba ze dwa razy) i pole widzenia wyszły ok. Wiem, że muszę zrobić jeszcze morfologię, na pewno po tym wszystkim jest słaba, ale zastanawia mnie ta prolaktyna. Czy w czasie ciąży i teraz, zaraz po mogło się coś w tych hormonach pokićkać, że się tak wyrażę?

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Moglo, nie bez powodu bromek bierze sie na zatrzymanie laktacji. Mnie endo powiedzial, ze baadnia hormonow najlepiej robic 3 miesiace po stracie, bo wtedy organizm wraca do siebie. A ja tracilam duzo nizsze ciaze wirc u Ciebie balagan hormonalny jest wiekszy.

Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Ann, zalezy od regularnosvi cyklu. Ja mialam prl podwyzszone x2 przy idealnych cyklach i owu. Endo dal mi bromek, gin stwierdzil, ze bez sensu skoro w ciaze zachodze. Bralam kilka miesiecy, ale zaczely mi wychodzic mocno wlosy. Odstawilam i od tego czasu badalam 2 razy i jest w normie - prl jest doayv zmiennie np. Jak sie czlowiek nire wyspi albo stresuje to wychodza cuda.
    Arwen, dzięki za odpowiedź
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dzięki Arwen, myślę, że na pewno będę robiła badania, w ogóle w celu sprawdzenia jak to wszystko "działa" teraz, bo czuję, że mam ogromną huśtawkę hormonalną - jakieś takie stany depresyjne - od euforii do płaczu w 2 minuty i ogólnie złe samopoczucie. Strasznie też spada mi ciśnienie - ostatnio miałam 100/60 i to po kawie zaraz. Ech, wykańczające to jest, ja mam zawsze jakiś problem

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Hej! Jak tam? Ktora testuje w najblizszym czasie? Cos przegapilam?

Hej ja testuje w poniedzialek. Dzis mam 28 dc i nie robie sobie wielkich nadzieji bo wczoraj bolal mnie brzuch jak na okres. Poza tym chodze wkurzona jak przed okresem typowo :/ jadlabym slone i slodkie na zmiane czyli tak dokladnie jak przed miesiaczka ...

Papaja mnie też bolał brzuch jak na okres, też nie miałam nadziei na ciążę, nawet testu nie chciałam robić. Ale jak już zrobiłam to szczęka mi opadła że wyszedł pozytywny. Trzymam kciuki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Papaja, coraz blizej

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Ja ma dziś 26dc,więc jeszcze poczekam,może w poniedziałek zrobię test albo bete.
    A Ty Arwen kiedy?

Ja na razie na nic nie czekam, co najwyzej na nastepny cykl... wiec jedynie albo AŻ moge Wam Dziewczynki kibicowac w Waszch testowaniach !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów