Strona 389 z 1202
Pokaż wyniki od 3,881 do 3,890 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Super Kasiu daj znać jutro jak wyniki

2. dzieckozakupy.pl
    Wiecie co ... byliśmy z mężem i córka na zakupach i wiecie co zobaczyłam swojego byłego narzeczonego 5 lat go nie widziałam i aż się głupio poczułam serce zaczęło mi normalnie mocniej bić i uświadomiłam sobie że nadal coś tam do niego czuje... może to nie jest do końca miłość taka jak do meza bo męża kocham ponad życie ale no nie potrafię tego wytłumaczyć... szlag by to trafił aż wstyd mi teraz na męża patrzec :/

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mamakai nie przejmuj się. Tez tak kiedyś miałam. Był w gimnazjum taki chłopak którego strasznie kochałam. Musiałam się z nigo wyleczyć bo miał dziewczynę. Wiedział co do niego czuje ale był dżentelmenem i traktował mnie cały czas tak jak wcześniej. Z szacunkiem. Po skończeniu szkoły nie widywalismy się. Spotkałam się z nim po kilku latach. Tez serce mi zabiło mocniej. Ale wiedziałam że go nie kocham. To był po prostu sentyment do niego. Nie miłość. Także nie przejmuj się
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Może faktycznie to sentyment ... gdyby nie jego matka byłabym już 5 lat jego żona...

Kasienka ;* trzymam za Was kciuki!

Mamakai czy Twoj maz cos sie zorientowal jak zareagowalas na bylego narzeczonego? I co z matka tamtrgo chlopaka, czemu byla przeciwna Waszemu slubowi?

Kasiu jak sie czujesz? Trzymam kciuki za Twoja beta jutro.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Akurat nie było go w pobliżu wkładał rzeczy do auta ja z córką szlam do pepco ale powiem Ci że aż mi się gorąco zrobiło i w ogóle nie umiałam się przez dłuższą chwilę skoncentrować co mam kupić córce do ubrania a szłam z gotową wizją... kompletnie mnie rozbilo to spotkanie na kawałki... co do jego matki... standard poszło o kasę... wybudował mu mój ojciec dom dla nas i jak to w życiu bywa nie zapłacił ludziom za pokrycie dachu ten chłopak a właściwie rodzice jego nie zapłacili... ojciec zrobił mi awanturę bo mój wujek dach robił i wiadomo termin wypłaty ludzi a tu kasy nie ma od zleceniodawcy.ja w nerwach pojechałam zrobiłam awanturę jego rodzicom i jemu i tyle było po związku... potem się dowiedziałam że w sumie jego matka mnie nie lubiła... chcieli tylko żeby ktoś im postawił budynek po kosztach boli mnie to do tej pory. Mam żal do niego że nie postawił się rodzicom że nie walczył o nas ale cóż skoro tylko na tym to polegało to trudno. Dla mnie był dobry wręcz świetnym chłopakiem co sobie wymyśliłam to tak było ale jego matki nie potrafiłam przeskoczyć...taki mamisynek ale mimo wszystko serce zabiło mocniej jakbym w łeb czymś ciężkim dostała... dziwne uczucie bo w głębi duszy mam żal do niego ale coś tam czuję jeszcze...
    Ostatnio edytowane przez mamakai2014 ; 04-09-16 o 19:16

Hm Mamakai przykro mi ze tamta rodzina tak Ciebie potraktowala. Moze to dla tego Twoj M. nie chce sie przeprowadzic do tamtego domu, bo mialbyc dla Ciebie i innego faceta? Troche go rozumiem. Z tego co piszesz co tamten chlopak nie zaslugiwal na Ciebie
    To spotkanie to tylko troche niepotrzebnych emocji, nie warto rozpamietywac.

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Kasiu! Gratulacje!!!! Trzymam mocno kciuki!!! Wszystko będzie dobrze :*

Mamakai Nie rozumiem postawy Twojego męża. Widzi jak jest a jednak nie zgadza się na przeprowadzkę. Nie rozumiem takiego zachowania. Powinien już dawno Was spakować i się wyprowadzić widząc jak źle się tam czujesz. Przecież nikt nie każe Wam od razu domu kupować. Możecie przecież wynająć mieszkanie. Wybacz mi ale ja na Twoim miejscu powiedziałabym teściowi, żeby się w tyłek pocałował i zniknęła jak najszybciej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów