Strona 387 z 1202
Pokaż wyniki od 3,861 do 3,870 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

No właśnie Kasiu szuka wymówek bo wie że wszystkie roboty spadną na ojca i wtedy tesciowa się psychicznie z nim wykończy .Jest jedynakiem dlatego jest mu ciężko się wyprowadzić

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Ale na wyszukiwanie domu ze stanu surowego nie trzeba aż tyle kasy. Nie musicie od razy wszystkiego robić. Dla chcącego nic trudnego. Twój mąż szuka wymówek.
    Myślę podobnie. Na początek wystarczy kuchnia, pokój i łazienka. A reszta z czasem, powoli...

AAA. Kasiu gratuluję ogromnie!!!!!
    Mam nadzieję, że za dwa tygodnie dołączę do Ciebie i pewnie będę się bała tak samo jak Ty. Z jednej strony ogromna radość, z drugiej jeszcze większy strach przed najgorszym. Kciuki mam bardzo mocno za Ciebie zaciśnięte. Zaciskaj nogi i nie wypuść tego dzieciątka jeszcze przez 8 miesięcy

Wyprowadzilabym się bardzo bardzo chętnie . Ostatnio się rzucał o rachunek za wodę fakt przyszedł 400 zł ale cała zimę był spisywany licznik na pałę bo nie było dojścia do licznika więc nie wiadomo było ile rzeczywiście się wody zużywa dodatkowo mieliśmy murarzy woda przez tydzień lała się non stop dodatkowo mąż ma ogromny opryskiwacz do ciągnika a pryskal w tym czasie około 4 razy więc to też nie mało wody idzie ale nie .. to za duży rachunek i tak. A jak chcieliśmy się dołożyć to nie chcą pieniędzy . Tylko przez tydzień wysluchiealismy jak to my wody nie oszczedzamy

Ostatnio kazał mi przyczepe zapiąć do ciągnika nigdy tego nie robiłam więc źle zapielam i coś tam trochę się wgielo od klapy to darł się jakbym mu nowego bentleya z salonu potrzaskala a nie stary ciągnik 30 letni
    Ostatnio edytowane przez mamakai2014 ; 03-09-16 o 11:50

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oj mamakai jak tak to czytam to sie we mnie zbiera... I popieram dziewczyny, meza ogarnij, moze to bloby ostre ale moglabys mu powiedziec ze zabierasz stad corke i sie wynosisz i jak chce niech zostaje sobie ze swoimi rodzicami (oczywiscie zaoferuj tez zeby sie z Wami wyprowadzil )... No to widac bardzo zle wplywa na Wasze zycie... Juz lepie zyc biedniej bo na swoim ale przynajmniej byc niezaleznym i moec spokoj.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    A dlaczego piszesz ze wszystkie roboty spadną na ojca? Myślę że gdyby Twój mąż chciał to sam może wszystko zrobić. Po pracy własnymi rękami. Dłużej to zajmie ale będziecie na swoim i nikogo o łaskę prosić nie będziecie. A jaka satysfakcja

Cichoń dzięki.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

No tak . Dzisiaj gdzieś doła mam strasznego no nic ...

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mamakai jutro będzie lepiej. Głowa do góry
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No staram się . I przepraszam że tu wam tam smucę od rana

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ja znow na chwilę w domu i zrobilam test owu i dzis juz kreski 2 brak. Chyba zapisze sie do gina jakos w okolicy dni plodnych co by zerknął czy wogole mam owu czy tylko głupie objawy:/

Mamakai, ja sie zgadzam z dziewczynami, lepiej miec 1 pokoj niz sie meczyc psyvhivznie. Twoj maz jak widac jest pod pantoflem u ojca, ale zalozyl rodzine wiec o rodzine przede wszystkim powinien dbac. Zawsze moze do rodzicow podjechac i pomoc. Ja bym go postawila pod murem, bo sama znam malzenstwo, ktore sie rozpadlo z identycznyvh przyczyn - facet nie umial sie postawic rodzicom, meczyl sir lata , a w koncu zamist wyprowadzki z zona i dzireckiem wybral mamusie i tatusia.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów