Strona 386 z 1202
Pokaż wyniki od 3,851 do 3,860 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dzięki dziewczyny. Musze wyluzować. Kurde głowa zaczyna mnie boleć

Mamakai koniecznie musicie pomyśleć nad wyprowadzka. To już nawet nie chodzi o kolejne dziecko. Tak jak Arwen pisze. To złe warunki równiez dla Was. Lepiej wynajmować niż się denerwować. A po co macie się kłócić z mężem o teścia. To bez sensu. Tym bardziej rezygnować z marzeń przez drugą osobę.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Arwen chętnie tylko że mąż się nie zgadza na żadną wyprowadzke. Ja już mam dość uwierz mi .Jak teść ma obiad pod nosem to ja jestem dobra synowa i sam domaga się wnuka drugiego ale już mu ostatnio powiedziałam że w takiej atmosferze to ja nie chce kolejnego malucha wychowywać.dopóki córka miała rok to było w porządku a od roku ciągle pretensje do mnie i do meza

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Cichon, jak robicie, zaraz po kresce stosunek czy czekacie 1 dobę? Gdzieś tak przeczytałam ze najlepiej po jednej dobie, przed upływem dwóch. Ja zazwyczaj wtedy wariuje i codziennie sie kochamy..., może to źle....
    Ja wariuje tak jak Ty i codziennie. Ja myślę, że co ma być, to będzie. Jedni mówią, że powinno się co dwa dni, inni, że to nie ma znaczenia. Zobaczymy za dwa tygodnie czy się udało i potem, czy w ogóle utrzymam ciążę.

Najgorsze jest to że wszyscy myślą że ja pana boga za nogi złapałam przeprowadzając się tutaj a to niestety tylko pozory... żałuję ogromnie że się wyprowadziłam od rodzicow

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Arwen chętnie tylko że mąż się nie zgadza na żadną wyprowadzke. Ja już mam dość uwierz mi .Jak teść ma obiad pod nosem to ja jestem dobra synowa i sam domaga się wnuka drugiego ale już mu ostatnio powiedziałam że w takiej atmosferze to ja nie chce kolejnego malucha wychowywać.dopóki córka miała rok to było w porządku a od roku ciągle pretensje do mnie i do meza
    To postaw męża pod murem. W końcu to z Tobą wziął ślub. A jak
    nie potrafi się rozstać z mamusią i tatusiem to nie powinien był zakładać rodziny. Przepraszam mamakai, że tak ostro, ale szkoda mi Ciebie, że tak się męczysz i uważam, że Twój mąż powinien stać za Tobą murem i jeszcze swoich rodziców umieć postawić do pionu.

O mnie
    Pamiętaj, że twoje nerwy i stres odbiją się w końcu na Twojej córce.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    To postaw męża pod murem. W końcu to z Tobą wziął ślub. A jak
    nie potrafi się rozstać z mamusią i tatusiem to nie powinien był zakładać rodziny. Przepraszam mamakai, że tak ostro, ale szkoda mi Ciebie, że tak się męczysz i uważam, że Twój mąż powinien stać za Tobą murem i jeszcze swoich rodziców umieć postawić do pionu.
    Mamakai uważam tak samo jak Cichon
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Wiem widzę że jestem nerwowa i ona też to widzi coraz częściej obrywa jej się w sumie za nic. Non stop ma pretensje jak nie do mnie to do męża że on też nic nie robi ( wraca z pracy i wg teścia leży do góry jajami przepraszam za wyrażenie. ) a to że w piecu woda ciepła ze podwórko skoszone że 4 sady wykoszone że 230 drzewek orzechów opryskane że drzewo nawiezione do pieca to przecież nic. Teść największy przodownik pracy wszyscy leżą na dupie tylko on wszystko robi. A inne rzeczy robią się same...już go ostatnio wyzwalam powiedziałam mu tak bo wszyscy leżą do góry jajami tylko ty największy przodownik pracy na świecie wszystko za wszystkich robisz. To mnie od nierobow wyzwał. Mąż się potwornie na niego wkurzył

Wiem dziewczyny ale właściwie nie stać nas na własny dom. Jest dom który wybudowali moi rodzice jest w stanie surowym na sprzedaż ale mąż nie chce wziąć kredytu na 30 lat żeby zamieszkać u siebie

O mnie
    Ale na wyszukiwanie domu ze stanu surowego nie trzeba aż tyle kasy. Nie musicie od razy wszystkiego robić. Dla chcącego nic trudnego. Twój mąż szuka wymówek.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów