Strona 385 z 1202
Pokaż wyniki od 3,841 do 3,850 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dodzwoniłam się do lekarza. Kazał czekać do poniedziałku. Powiedział że nowa ciąża nowy progesteron. Kazał się nie przejmować i łykać witaminy i folik. Nawet mi pogratulował a ja i tak się boje. I właśnie z tego wszystkiego nie zapytałam jakie witaminy mam brać. Może się orientujecie?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Kochana aby było dobrze. Nie rozpamietuj tylko przeszłości. Pamietaj ze to w niczym nie pomoże. Jest tu i teraz i fasolka musi dac rade! !!!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Na pewno sie boi...
    Z witamin to na pewno magnez. Podobno dobrze jest brac tez wapn.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Kasieńko Kochana :*
    Trzymam mocno kciuki za Twoj Malutki Cud żeby rósł w siłę, żeby szybko ten czas Wam mijał i żeby teraz wszystko było dobrze :*

Wierz mi nie wolno myśleć wstecz i porównywać - tego co było z tym co jest.
    KAŻDA ciąża jest inna.
    A Nas tylko myślenie o tamtych gubi i dołu je - wierz mi.

Ja witaminy biorę Femibion 1. Bo Jod.
    Ale teraz lekarka kazała brać inny PRegina Plus lub Prenatalne Uno, bo potrzebuje tez witaminy D.
    Ale skoro tamto pudełko zaczęłam kazała dojść i się przerzucić

P.S W tych witamina jest juz kwas foliowy - także j juz nie łykam go oddzielnie.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Właśnie chyba sobie kupię femibion. To w femibionie jest juz kwas foliowy?
    Ja wiem ze nie powinnam myśleć, rozpamietywac. Ale nie potrafię. Cały czas uważam ze i tak nic z tego nie będzie. Lepiej jest w ten sposób dlatego że jak się nie uda to nie będę aż tak cierpieć. Może.
    Jestem taka neutralna i nie potrafię się cieszyć... uciesze się dopiero jak zobaczę na usg serduszko...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Ja się przez teścia znów kłócę z mężem. Od dzisiaj pranie brudne wozić będę do rodziców 40 KM bo mi teść powiedział że to ja tyle korzystam wody w ciągu dnia. 42 tys litrów jest beczka szamba i niby ja tyle praniem przez miesiąc uzupełnię. Taaa jasne... on jest najlepszy. Wczoraj np też marudził ze mu chłop auta nie zrobił to mu powiedziałam że może nie miał czasu ze nie jest sam na świecie żeby ktoś na gwałt jego robił to mnie wyzwał że jestem takim samym nierobem jak ten chłop. Mam dość tego domu .

Kasiu będę mocno trzymać kciuki. Może racja może lepiej podejść do tej sprawy neutralnie ale nie martw się zobaczysz serduszko i odetchniesz z ulgą. Zobaczysz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    My chyba poprzestaniemy na jednym dziecku jeśli się nie uda nam w tym cyklu. nie chce żeby dziecko wychowywało się w takich warunkach i w takiej atmosferze

Kasiu, gratulacje! Trzymam za Was mocno kciuki z witamin to polecam femibion 1, bo jest wskazany w 1 trymestrze i ma kwas wiec za jednym razem staraj soe panowac nad emocjami!

Mamakai, pomyslcie nad zmiana miejsca zamieszkania. Takie warunki nie nadaja sie ani dla dziecka ani dla Was. Juz lepiej wynajmowac niz niszczyc sobie nerwy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów