Strona 380 z 1202
Pokaż wyniki od 3,791 do 3,800 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja to jestem w szoku, ze w naszym kraju swiadomosc o szkodliwosci wszelkich uzywek w ciazy jest taka niska...! Ludzie mamy 21 wiek i o FAS wiemy duzo i wiemy ze zadna ilosc alko w ciazy nie jest bezpieczna. Zadna i koniec kropka...

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Arwen dziekuje za info problem tylko mam bo w tym cyklu nie robie testow i nie wiem kiedy dokladnie mam owulacje. Apka mi mowi, ze w piatek wiec moze od piatku policze sobie 7 dni.

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Ja to jestem w szoku, ze w naszym kraju swiadomosc o szkodliwosci wszelkich uzywek w ciazy jest taka niska...! Ludzie mamy 21 wiek i o FAS wiemy duzo i wiemy ze zadna ilosc alko w ciazy nie jest bezpieczna. Zadna i koniec kropka...
    Jestem tego samego zdania! Ani kropelki!!!
    Cosima gratulacje!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja tam też uważam że w ciąży żadna dawka alkoholu nie jest bezpieczna. Tyle teraz o tym mówią. Żałuję że jest tak mało kampanii o paleniu w ciąży. Niektóre kobiety nie zdają sobie sprawy jak szkodzą dzieciom. Moja koleżanka która paliła w ciąży uważała że bardziej zaszkodzą dziecku nerwy od rzucania fajek niż same palenie. I o dziwo jej lekarz był tego samego zdania. Albo tylko tak mówiła nam i mężowi.

Ja dziewczyny dziś w końcu kupie test i zrobię go wieczorem i drugi niezależnie od wyniku zrobię jutro rano. Wczoraj strasznie zakręcilo mi się w głowie. Az musiałam usiąść. Tak miałam tylko w ciąży. No i jestem ciagle głodna. Zawsze jak wstaje rano potrafilam wytrzymac bez śniadania do 8. Dziś nawet rano zjadłam kilka ciastek. Normalnie bym nie była głodna do 8 a teraz mnie strasznie ssie. Bardziej boje się pozytywnego wyniku niż negatywnego. Cholernie się boje... ale chcę mieć to już za sobą.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Kasiu, nie będę Ci życzyła pozytywnego testu...
    Życzę Ci braku problemów i zdrowego dzidziusia za dokładnie 8,5 miesiąca! Powodzenia! Trzymam kciuki!

Kasia_88 wiem o czym mówisz.. W ubiegłym cyklu aż płakałam jak szłam na betę. Mąż aż się śmiał ze mnie! W tamtym momencie bałam się, bo nie wiedziałam czy dam radę widząc jak sie będzie zmieniało moje ciało. Nawet pomyslałam idąc na nadanie, ze nie jestem na to gotowa.
    Jak dostałam okresu a potem wynik to rozpłakałam się jak dziecko! Zrozumiałam, że dziecko byłoby najpiękniejsza rzeczą w moim życiu... Nigdy nie miałam lekko, a ta mała istotka kochałby mnie bezwarunkowo... Az teraz łezka się kręci i wiem, że lepszego momentu w życiu już nie będzie by zostać mama. Mój mąż tez o tym wie i zaczą bardziej sie starać co cieszy mnie najbardziej dlatego głowa do góry!
    Mamakai jak staranka? U mnie wczoraj cisza bo meeega zmęczona byłam ... Dzis obudził mnie straszny ból w podbrzuszu wiec chyba owu sie zbliża ...

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mouse u mnie strach jest jednak z innego powodu. Ja się boję kolejnej straty, boje się kolejnego rozczarowania, boje się kolejnego bólu który przeżyje jak się okaże że znowu poroniłam. Oczywiście mam nadzieję że jak się okaże że jestem w ciąży to tym razem będzie inaczej i donoszę tą ciążę. Ale jednak po tym wszystkim mam jednak wrażenie że znowu będzie to samo...Dlatego tak bardzo boję się pozytywnego wyniku, ale z drugiej jednak strony bardzo tego chcę. Żeby choć przez chwilę poczuć tą radość...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Jesteś silną kobieta, niejedna miała by już dość i zrezygnowała. Wierze, ze tym razem sie uda

Mouse ja wczoraj padłam na twarz więc nic z tego nie było przedwczoraj jedynie . Dziś też szansy nie ma bo mamy gości wieczorem... chyba ten cykl będzie nietrafiony bynajmniej tak się nastawiam

O mnie
    Kasiu zaciskam kciuki. Tak jak Cosima napisala nie za pozytyw a za szczesliwe donoszenie jesli bedzie pozytyw...!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów