Strona 38 z 1200
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 11992

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    A brała któraś z Was może Bromergon? Jeśli tak, to jakie miałyście po nim samopoczucie? Ja go dostałam w szpitalu na zatrzymanie laktacji ale wiem, że stosuje się go również na zbicie prolaktyny.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Doktor kazała mi zrobić prolaktynę między 3 a 5 dc. Ja robiłam w 4 dc. Mój wynik 23,55, norma do 29,20 ng/ml. Doktor uznała że biorąc pod uwagę moją pracę zmianową to dobrze nie jest i dała mi bromergon. Pół tabletki przez tydzień, później jak organizm się przyzwyczai cała na wieczór, leżąc już w łóżku z kęsem chleba. Biorąc pół tabletki budziłam się między 2 a 3 w nocy z mdłościami. Po jakimś półtora tygodniu mdłości ustąpiły i wieczorem łyknęłam całą tabletkę. O 5 rano jak wstałam do pracy. Otworzyłam lodówkę żeby cokolwiek zjeść i dostałam odruchu wymiotnego. Ledwo zdążyłam do łazienki dobiec. Ale gdy nie musiałam iść na dzień i mogłam sobie pospać do 8 było wszystko ok. Jednak doszłam do wniosku że nie mogę brać raz pół, raz całą tabletkę, bo mogę tym sobie zaszkodzić i łykałam pół tabletki. Bromergon odstawiłam kiedy na teście zobaczyłam 2 kreseczki.
    Madzia Ty pewnie większą dawkę dostałaś? Mam nadzieję że Twój organizm lepiej to toleruje niż mój

O mnie
    Ja to żałuję, że nie poczytałam wcześniej na temat wprowadzania Bromergonu, ale jak człowiek wychodzi skołowany ze szpitala to nawet na takie rzeczy nie zwraca uwagi... ja dostałam 1 na wieczór, ale jak sobie tak wzięłam raz i drugi po jednej to ledwo żyłam... zawroty i ból głowy, kłopoty ze snem itp,mnie raczej te gastryczne rzeczy nie doskwierały... dlatego jak zaczęłam po 1 to zaczęłam schodzić z dawki, najpierw 1/2 a potem 1/4, w sumie we wtorek minie 2 tygodnie więc już odstawiłam. Mój organizm w ogóle nie toleruje tego "leku". Nie wyobrażam sobie jakbym nim miała obniżać prolaktynę, chyba wolałabym coś droższego a o mniejszych skutkach ubocznych...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-19 zobacz kalendarz
    Mi ginka nie powiedziala kiedy mam zribic badanie prolaktyny i zrobilam je troszkę później. To znaczy, ze wynik moj nie jest wiarygodny? Gince mowilam o tym kiedy je zrobiłam ale nic nie odpowiedziala.
    Mi na szczescie ten czat na androidzie działa bez zarzutu.

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

Madzia, ja bralam i wiekszych skutkow ubocznych nie mialam. Poza tym, ze sie pocilam :/

Madzia, ja bralam i wiekszych skutkow ubocznych nie mialam. Poza tym, ze sie pocilam :/

O mnie
    Ja ciężko reaguje na różne leki tym bardziej takie... No nic, przestałam brać i jest lepiej, ale muszę zrobić inne badania bo śpię na stojąco, może morfologię mam słabą prolaktyny raczej robić nie będę bo mam a przynajmniej wcześniej miałam regularnie miesiączki i bez problemu zaszłam w ciąże.Dzięki dziewczyny za pomoc, może tylko ja tak reaguje na leki

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dzięki Dziewczyny za odpowiedź w takim razie na początku następnego cyklu zrobię sobie prolaktynę, bo pod koniec maja mam wizyte u innego gin, na którą czekam 2 mies. to zobaczę co mi powie. Jak w styczniu robiłam prolaktynę to miałam 23,39ng/ml przy normie 23,30, ale mój gin powiedział, że jest ok... a znowu szwagierce (ten sam lekarz) dał tabletki na obniżenie, a miała wynik ok. 21... nie wiem od czego to zależy.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Ann, zalezy od regularnosvi cyklu. Ja mialam prl podwyzszone x2 przy idealnych cyklach i owu. Endo dal mi bromek, gin stwierdzil, ze bez sensu skoro w ciaze zachodze. Bralam kilka miesiecy, ale zaczely mi wychodzic mocno wlosy. Odstawilam i od tego czasu badalam 2 razy i jest w normie - prl jest doayv zmiennie np. Jak sie czlowiek nire wyspi albo stresuje to wychodza cuda.

Madzia, w razie czego sa zamienniki bromka - np. Naprolac - duzo drozszy, ale nie ma takich skutkow ubocznych.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów