Strona 377 z 1202
Pokaż wyniki od 3,761 do 3,770 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

No wiadomo okazjonalnie raz można ale nie codziennie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    ja rozumiem że sąsiadka która była niedojrzała na ciążę ucieszyła się że może pić wino
    Na mnie słowa "picie alko w ciąży" działa jak płachta na byka, dlatego taka reakcja Wiadomo każdy odpowiada za siebie i swoje dziecko, nam nic do tego. Dla mnie sączenie winka tylko przed spodziewaną @, po to tylko w przypadku pewności że nie jest się w ciąży. Ja teraz nie piję alko bo nie wiem jak to ze mną jest.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Angel a skąd jesteś jeśli można zapytać ? a co di twojego strachu przed zajsciem w ciaze nie ma czego się bać fajnie jest każdy się chyba boi jak to będzie jak już się dziecko pojawi ale strach ma wielkie oczy też się bałam przed ciążą jak będzie a teraz mam dwulatke która właśnie bawi się w piaskownicy zadowolona teraz też się boję czy sobie poradzę z dwójką dzieci małych jeszcze ale hak się nie spróbuję to się nie będzie wiedzieć

Jak bym słyszała własnego męża odkąd zaczęłam czytać forum i to co piszecie jak walczycie to naprawdę uważam się za głupią :/ i często dopada mnie myśl że kiedyś się obudzę i bedzie za późno dlatego coraz cześciej o tym rozmawiamy. Tylko wiesz czasem się zastanawiam czy sobie poradzę w sumie w tygodniu będę całkiem sama bo my się wyprowadziliśmy i mieszkam 100 km od domu rodzinnego ale dla chcącego nic trudnego. A też nie chciałabym prosić o pomoc teściowej bo wiem że ona od samego początku bardzo się będzie wtrącać (chociaż mój mąż mimo tego że jedynak umie sie postawić) a jak ją raz bym poprosiła to ona nie zrozumie że proszę w ostateczności tylko uzna że sobie nie radzę i będzie chciała wręcz z nami zamieszkać żeby mi "pomóc". Tylko czy to jest mądre żeby rezygnować z naszego szczęścia tylko po to żeby nie dawać powodów do wtrącania się? Przecież to jest niedorzeczne. Nie miejcie mnie za wariatkę

A teraz aktualnie mieszkam w Krk ale pochodzę z miejscowości oddalonej około 100 km.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Muszę brać Duphaston bo mała przerwa między ta ciąża a poronieniem bo tylko 2 cykle.
    Dała mi go tak na wszelki wypadek.
    Ale nic się nie dzieję.
    USG mam 6.09 - ja nie narzekam na LuxMed wszystko na telefon jak nie ma miejsc to i tak zrobią ze Cię wcisną
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Angel nikt tu Cię nie ma za wariatkę pewnie ja napewno nie
    Obawy że ktoś się będzie wtrącać są zawsze ja też JE miałam. Też w tygodniu czuje się jakbym dziecko wychowywała sama. Córka z nikim na spacer nie chce iść nawet na podwórku nie chce zostać ani z babcią ani z dziadkiem ani nawet z tatą. Ja ją karmię ją przebieram ja kąpie ja usypiam generalnie mąż przy córce nie robi nic. Wyjątkiem są tylko weekendy kiedy ja chodzę na studia ale to było w maju ostatni raz teraz od października mam znów studia i wiem że raczej będzie im ciężko bo córka z nimi nie zostanie . Będzie płacz i ryk napewno.nawet na wczasach jak bylismy to mnie za rękę nie chciała puścić więc generalnie jestem z dzieckiem sama jakoś sobie radzę ty też dasz radę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dziewczyny, muszę się pochwalić!
    Właśnie podpisalam umowę na czas nieokreślony.

Uff...no to teraz mogę spokojnie zachodzić w ciążę.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cosima super gratulacje
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Dziewczyny, muszę się pochwalić!
    Właśnie podpisalam umowę na czas nieokreślony.

Uff...no to teraz mogę spokojnie zachodzić w ciążę.
    Gratulacje i trzymam kciuki
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów