Strona 374 z 1202
Pokaż wyniki od 3,731 do 3,740 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Kasia - jak czujesz "te" objawy i masz niski progesteron to leć na betę! A masz w razie czego luteinę/duphaston żeby zareagować?

A propos progesteronu to moj gin kazał mi przyjść w tę sobotę bo napisałam mu że miałam 14 progesterony w 20dc. Więc zobaczymy co powie.
    Zastanawiam się czy do wizyty nie sprawdzić też prolaktyny, jak spada po dostinexie...tylko waham się czy pójść zbadać jutro rano bo wieczorem biore dostinex? Czy lepiej w piątek po dostinexie....Co myślicie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Klaudia gratulacje fajnie zaręczyny w Pałacyku, musiało być romantycznie

sonne biedny synek oby wszystko zakończyło się pomyślnie. Zdrówka dla niego :*

Kasia jeśli mam być szczera to sama nie wiem co bym na twoim miejscu zrobiła. Z jednej strony chciałabym wiedzieć czy to ciąża a z drugiej tak samo bym się bała. Kochana nie wyobrażam sobie ile musisz mieć w sobie siły żeby to wszystko przejść.
    Nie ma na to jakiejś recepty? Co lekarze na to wszystko? Przyjmujesz jakieś leki?

Ja np po zabiegu jeszcze nie dostałam @. Po miesiącu miałam przez ok tydzień plamienia. Jakiś czas temu owulację. Teraz szyjka macicy zamknięta.
    I też nie chce się nakręcać jeszcze czy się udało czy nie. Czas pokaże co mi los da.

Sonne zdrówka dla syna zobaczysz bedzie dobrze

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Bardzo Wam dziękuję!

nati89 Oj bardzo pięknie i romantycznie było
    Kasia Jesteś strasznie silną babką! Bardzo Cię podziwiam. Wiem, że dużo przeszłaś ale nie możesz się poddawać! Wszystkie jesteśmy z Tobą!
    Sonne O jej Dużo zdrówka dla synka!

Okraglinka a dlaczego masz brac duphastpn? Mama nadzieje ze wszystko w porzadku u Ciebie? Ja m.in. za to nie lubie Luxmedu ze w gabinecie ginekologa nie ma aparatu usg i nie mozna od razh sprawdzic na 1 wizycie tylko oddzielnie trzeba sie zapisywac. Mam abonament na Luxmwd z 0racy ale jak bylam w ciazy to chodzilam prywatnie a nie do Luxmedu, tam mi nie pasowalo.

Kasiu a co mowi Twoj lekarz, czy zalecal robie bety na tak wczesnym etapie? Ja bym poczekala do terminu @. A kiedy masz spodziewany termin @?

Klaudia gratulacje!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Termin @ miałam w poniedziałek. Tylko ze ciężko powiedzieć czy to był ten termin bo dziś jest 33 dzień cyklu. Wcześniej miałam cykle 41 dni. Ostatnio mi się skrócił do 31dni. Na tej podstawie liczę ze @ w tym miesiącu termin mogłam mieć w pon a równie dobrze może być za tydzień. Coraz mocniej boli mnie brzuch. Juz tak typowo okresowo wiec chyba niepotrzebnie sialam zamęt. Ja teraz teoretycznie się nie starałam bo chciałam najpierw zrobić badania. Generalnie jak podejrzewam ciążę to powinnam brać luteine. Niestety moje zapasy skończyły się ostatnim razem. Nie mam nic. Na betę tez nie pójdę bo zwyczajnie nie mam kasy. Szef opóźnia się z przelewem. Więc problem rozwiązany. Raczej dziś w nocy przyjdzie @

Sonnie zdrówka dla synka i cierpliwości dla Ciebie. Trzymaj się.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

A ja mam doła... niby teściów mam fajnych ale jak im chodzę i pomagam pod nos obiad podstawie przygotuje posprzątam a jak już nie mam czasu pomóc ( np dzisiaj przy słoikach jak pokroiłam wcześniej pomidory rano to byłam cacy synowa) a jak teraz nie dało rady żebym pomogła to jakoś tak chłodno się do mnie odnosi tesciowa i jakieś takie ,, ale " do mnie ma... teściu też ciągle jakieś ale do mnie ma... coś nam się z szambem dzieje i non stop pełne tzn co miesiąc trzeba wywozic i tak wyzywa jakbym to ja tyle litrów wody wykorzystywała sama... mąż mówi że gdzieś musi przeciekac woda bo to nierealne żeby tyle nabić ale on swoje.. już nawet ograniczyłam pranie do minimum żeby się nie czepiał że tyle piorę ale no cholera dziecko musi być czyste więc jak piorę trzy prania max w tygodniu to chyba zrozumiałe .... nawet nie chce mi się im mówić że się staramy znów o dziecko. Nikt nie wie. Czasem z mężem mamy dość i chcemy się wyprowadzić ale nie mamy gdzie. Ja się tutaj czuję obco mimo że mieszkam tu ponad dwa lata. Nie jestem u siebie i czasem dają mi to do zrozumienia a moi rodzice są przekonani że ja trafiłam 6 w totka przychodząc tu mieszkać a tak niestety nie jest. Tyle tylko że rachunków nie musimy płacić to jest plus...Sorry że się żale...
    Ostatnio edytowane przez mamakai2014 ; 31-08-16 o 19:14

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Okraglinka, super, ze ciaza potwierdzona

Klaudia, gratulacje!

Kasiu, no coz trzymaj sie dzielnie co by sie nie wydarzylo...

Illusive, ta prolaktyne to w 3 dc sobie zrob.

Ja w tym cyklu chce pojsc na progesteron bo ciekawa jestem jaki mam poziom. W ktorym dniu cyklu trzeba to robic?
    Ja jestem teraz jakos w okolicy owulaji bo to czuje ale moj wspanialy maz od jakis 3 dni jest nie w sosie...:/ i nie jestem w stanie na nic go namowic :/
    Nie chcialam tak calkowicie ten cykl odpuszczac... No ale coz maz ma mnie gdzies chocbym niewiadomo jakie sztuczki stosowala :/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów