Strona 372 z 1202
Pokaż wyniki od 3,711 do 3,720 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja po wizycie.
    Wszystko ok.
    Na macanego 6-7tc Dostałam skierowanie na USG i Duphaston 1x dziennie.
    W LuxMedzie dziś awaria, więc nie mogę się zapisać na USG i kolejna wizyte.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    No to super okraglinka lepiej dmuchać na zimne

Ja się tak czuję jakbym za chwilę miała okres dostać tak mnie boli brzuch

Hmm.. Zastanawia mnie jedna rzecz. Brałam pigułki bo miałam straszny problem z cera... Odstawiłam je półtora cyklu temu i ku mojemu zdziwieniu jest lepiej niz je brałam (miałam straszna twarz, idealna nigdy nie była ale teraz to jakiś cud ). Czy któraś z Was coś takiego miała?
    Btw mamakai - ja mam dzisiaj cały czas wrażenie, ze "leje sie ze mnie śluzem" ale tu tylko delikatnie na biało z rana i cisza... Wczoraj miałam taki ładny, jednorazowy płodny śluz... Nie rozumiem już swojego organizmu.. Do tego mam jakieś mikroskurcze/pulsowanie może macicy? Dziwne rzeczy :|
    Ostatnio edytowane przez Mouse292 ; 31-08-16 o 13:13

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mouse sama napisałaś ze od półtorej cyklu nie bierzesz tabletek. Dla mnie nic nie jest dziwne. Przez pierwsze 3 cykle (o ile nie dłużej) organizm się przestawia. Reguluje i dostosowuje do tego ze nie bierze tabletek. A zachowuje się inaczej niż wcześniej bo przez jakiś czas dostawał hormony. Teraz wszystko może być zupełnie inaczej. Także luz. Obserwuj i niczemu się nie dziw. Po kilku cyklach się unormuje i będziesz juz wszystko wiedziała co jest kiedy.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Cytat Zamieszczone przez Mouse292 Zobacz posta
    Hmm.. Zastanawia mnie jedna rzecz. Brałam pigułki bo miałam straszny problem z cera... Odstawiłam je półtora cyklu temu i ku mojemu zdziwieniu jest lepiej niz je brałam (miałam straszna twarz, idealna nigdy nie była ale teraz to jakiś cud ). Czy któraś z Was coś takiego miała?
    Btw mamakai - ja mam dzisiaj cały czas wrażenie, ze "leje sie ze mnie śluzem" ale tu tylko delikatnie na biało z rana i cisza... Wczoraj miałam taki ładny, jednorazowy płodny śluz... Nie rozumiem już swojego organizmu.. Do tego mam jakieś mikroskurcze/pulsowanie może macicy? Dziwne rzeczy :|
    Skurcze macicy to też mam. Ja obstawiam że mam owulacje też. Niby nie mam śluzu jak ty ale tak czuję. Na wszelki wypadek wczoraj się z mężem kroliczkowalismy może dziś też się uda a jak nie to może jutro. Może coś z tego wyjście. Mouse ty też działaj

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Cały czas Was czytam! U nas wraca powoli chęć na mięso i kawę! Senność też już powoli mija. Więc witaj cudowny drugi trymestrze! W weekend byliśmy z mym lubym w Pałacu Staniszów pod Jelenia Górą - taki wyjazd w ramach urodzin. I wróciłam do domu już jako narzeczona Więc wszystko pięknie się układa! W piątek kolejna wizyta u lekarza ale tym razem już na spokojnie i bez stresu Pozdrawiam Was serdecznie!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No to Klaudia gratulacje z okazji zaręczyn teraz już drugi trymestr z górki ciesz się stanem w którym jesteś ale Ci fajnie. Przed tobą ślub i wesele ehh jak ja tęsknię za tym dniem. Mogłabym mieć ślub jeszcze raz tylko że mąż mówi że to już może lepiej nie z nim... on taki romantyk że ostatnio mojej mamy się pytał czy reklamację i zwroty przyjmują

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    mamakai2014 Dziękuję! Planowaliśmy duże wesele po narodzinach ale zmieniliśmy zdanie. Chcemy tylko uroczysty obiad dla najbliższych Rozglądamy się za działką do kupienia i stwierdziliśmy, że pieniążki bardziej się na to przydadzą Haha! Udany ten Twój mąż!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Klaudia super gratulacje z okazji zaręczyn

A ja dziewczyny chyba jestem jakaś głupia. Miałam nie robić sobie nadziei a jednak to robie... niby wczoraj zrobiłam test. Wieczorem. Negatywny. Ale wczoraj i dziś czułam takie rozciąganie w brzuchu. Takie jak ostatnio... niby tylko od lekkiego pobolewania w dole brzucha i lekkich zwrotów głowy czasami (ostatnio miałam tak nawet w pierwszej połowie cyklu wiec to już nie jest wiarygodny objaw) nic po za tym nie czuje. Niewiem co mam robić. Teoretycznie powinnam lecieć na betę. Bo jeżeli to ciąża to mój niski progesteron może jej zaszkodzic. A z drugiej strony niechce wariowac. Wolałabym poczekać. Niechce robić bety ani powtarzać testów... kurde jakie to okropne. Zresztą nawet jak jestem w ciąży to znając życie nie za długo w niej będę. Eh...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów