Strona 371 z 1202
Pokaż wyniki od 3,701 do 3,710 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cześć dziewczyny. Mnie nadal boli podbrzusze i trochę jajniki. Wczoraj było kroliczkowanie zobaczymy co będzie

2. dzieckozakupy.pl
    Hej hej Mnie wczoraj dla odmiany prawy jajnik pobolewał (ostatnio był lewy), kroliczkowanie tez wczoraj było i z samego rana w pracy "pociągną" prawy jajnik i co jakiś czas daje o sobie znać
    Mamakai - dobre synchro mamy

Mouse oby to synchro było szczęśliwe. Aż jestem ciekawa czy się nam uda w pierwszym cyklu zaraz po odstawieniu. W poprzedniej ciąży udało się za drugim razem.

Korci mnie żeby wcześniej zatestowac ale zdrowy rozsądek mówi żeby tego nie robić z resztą jakby te moje bóle były owulacyjnr to przecież nic nie wykaze teraz test

Mamakai - to mój drugi cykl po odstawieniu tabletek... Za pierwszym razem sie nie udało, choć miałam i plamienie owulacyjne, śluz płodny itp.. Myślałam, ze jak coś to i bliźnięta bedą a tu nic
    To normalne, ze jajniki tak ciągną? Miałyście tak? Zanim zaczęłam brać tabletki anty czegoś takiego nie miałam. Nawet na śluz sie nie przyglądałam. Teraz sie obserwuje i widzę masę rzeczy i jestem w szoku, ze na takie rzeczy nie zwracałam uwagi :P
    Mamakai kiedy testujesz?

Bóle jajników są jak najbardziej na miejscu podczas owulacji ja mam tylko bóle te śluzu brak no zobaczymy czy coś się uda. Planuje testować za około dwa tygodnie ale mam w domu test o czułości 10 i korci mnie nieziemsko żeby testować wcześniej. Ale wiem że to nie ma sensu skoro dopiero od dwóch dni coś mnie tam pobolewa . A ty Mouse kiedy?

Pójdę 15 lub 16 na betę jakoś nie lubię tych "sikanych"...
    A jaki to test? Może i ja sie na taki jednak skuszę wcześniej?
    Wcześniej niż dzień spodziewanej miesiączki +- 2-3 dni, o wiele wcześniej chyba nie warto sie stresować bo może wyjsć negatyw

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No to jest ten plytkowy sikany ja planuje zatestowac wtedy kiedy prawidłowo powinnam skończyć blister to będzie akurat przed urodzinami córki to dobrze wiedzieć czy można się napić trochę alkoholu czy nie

Bardziej chodziło mi o nazwę mi po odstawieniu tabletek trochę sie przestawił okres ale nie wiem czy to ze względu na odstawienie czy stresu związanego z chęcią bycia w ciąży :P

Cytat Zamieszczone przez Mouse292 Zobacz posta
    Bardziej chodziło mi o nazwę mi po odstawieniu tabletek trochę sie przestawił okres ale nie wiem czy to ze względu na odstawienie czy stresu związanego z chęcią bycia w ciąży :P
    Ja mam pink test

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów