Strona 363 z 1202
Pokaż wyniki od 3,621 do 3,630 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cosima, u nas maz mial slabe nasienie, wyszly zylaki powrozka, zabieg i po 3 miasiacach norma.

2. dzieckozakupy.pl

Kasiu jesli Twoj maz przez 3 lata sam sie nie zdecydowal bo raczej sam z siebie sie nie zdecyduje. Postaw mu ultimatum. No sorry ale jak sie chce dziecko to robi sie wszystko w tym kierunku. Zwlaszcza ze tak naprawde oddanie nasienia to nic wielkiego. No jasne zadna przyjemnosc i troche krepujace, ale ktore badanie ginekologiczne ktore kobiety robia takie nie jest? Ile on ma lat bo wydaje sie strasznie niedojrzaly.

Witajcie,

u mnie 3dc, @ przyszła dzień wcześniej Także burzujka u mnie podobnie - pierwszy cykl z dostinexem również chybiony

Ale głowa do góry i walczymy dalej! Może mnie pogieło i mocno przesadzam ale w tym cyklu będzie tak:
    1) wiesiołek 5 tabl/dzień do owulacji
    2) inofem zamiast folika
    3) magnez + B6 na stresy i prl
    4) co do prl to oczywiście nadal dostinex
    5) testy owulacyjne zakupione i zrobimy zmianę: nie będziemy króliczkować codziennie w "te" dni tylko jak zobaczę mocną kreskę na teście owu to dopiero dzien później zakróliczkujemy.
    6) króliczkować będziemy z żelem conceive plus, tak minimalnie, w zalezności jak mokro u mnie będzie
    7) od 2 dni biore probiotyk provag bo coś tam czułam przed miesiączką lekkie pieczenie...
    8) dla męża zakupiłam androvit, a już od ponad miesiąca aplikuję mu witaminki, np. C
    9) zbadam w tym cyklu prl czy spadła
    10) jak nie wyjdzie w tym cyklu to idziemy do mojego gin RAZEM i ustalamy plan działania + badanie nasienia
    11) nie załamujemy się! Walczymy!

Muszę mieć przecież plan bo inaczej załamka wzięłaby górę.
    Ostatnio edytowane przez Ilusive ; 26-08-16 o 14:54

A poza planem to mam pytanie odnośnie poziomu progesteronu w fazie lutealnej.
    Mam cykle 25-27 dni (ostatnio 25) i w 20 d. poziom progesteronu miałam 14,04 ng/ml.

Czytam internety i mieszcze się w normie ale to chyba ciut za mało.

Gin nie wiedzac jakie mam wyniki, ale żeby przeciwdziałać torbieli od kilku miesięcy kazał mi brać od 20dc do 25 luteinę 50 1 x dziennie.
    Pójdę do niego jeśli ten cykl będzie chybiony i skonsultuję wynik i potrzebę brania luteiny ale jeśli któraś miała doświadczenie w tym temacie to proszę o odp. czy te 14 ng/ml w 20 dc jest ok?

Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    Ilusive super plan podaba mi sie, takze to ze jestes pozytwnie nastawiona!

pozdrawiam czekajac na staranka do przyszłego tygodnia

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Ilusive dobry plan tak trzymaj.
    Ja zanim zaszłam w ciąże to jadłam dziennie 6 tabletek wiesiołka
    Oraz tabletkę castagnusa dziennie
    I kwas foliowy to wiadomo.
    Mi teraz pani doktor poleciła zamiast folika brać ovarin.

Ja od dziś działam. Co mi Bóg da to przyjmę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Część nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. Ja jestem w 18 tygodniu ale ten czas leci. Miałam nadzieję że nikogo znajomego tu nie zobaczę a tu Nati strasznie mi przykro opuscilysmy wątek w tym samym czasie gratuluję tym z Was którym się udało a pozostałym zycze powodzenia i dopisania się do majowek.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Paulina pamiętamy pamiętamy. To prawda w takim samym momencie opuściłyśmy ten wątek, a jednak ja musiałam wrócić. Życie jest bardzo pokręcone... no ale cóż. Jednym kobietom się udaje a drugie są w tych nieszczęsnych 30% którym się nie udaje...
    Ale cieszę się że u Ciebie wszystko w porządku brnij do przodu kochana:* pochwal się chociaż co będzie czy chłopczyk czy dziewczynka

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Witajcie,

u mnie 3dc, @ przyszła dzień wcześniej Także burzujka u mnie podobnie - pierwszy cykl z dostinexem również chybiony

Ale głowa do góry i walczymy dalej! Może mnie pogieło i mocno przesadzam ale w tym cyklu będzie tak:
    1) wiesiołek 5 tabl/dzień do owulacji
    2) inofem zamiast folika
    3) magnez + B6 na stresy i prl
    4) co do prl to oczywiście nadal dostinex
    5) testy owulacyjne zakupione i zrobimy zmianę: nie będziemy króliczkować codziennie w "te" dni tylko jak zobaczę mocną kreskę na teście owu to dopiero dzien później zakróliczkujemy.
    6) króliczkować będziemy z żelem conceive plus, tak minimalnie, w zalezności jak mokro u mnie będzie
    7) od 2 dni biore probiotyk provag bo coś tam czułam przed miesiączką lekkie pieczenie...
    8) dla męża zakupiłam androvit, a już od ponad miesiąca aplikuję mu witaminki, np. C
    9) zbadam w tym cyklu prl czy spadła
    10) jak nie wyjdzie w tym cyklu to idziemy do mojego gin RAZEM i ustalamy plan działania + badanie nasienia
    11) nie załamujemy się! Walczymy!

Muszę mieć przecież plan bo inaczej załamka wzięłaby górę.
    Illusive to dzialamy dalej razem
    Powinnas teraz sobie zbadac to prl. A ja planuje progesteron w ty cyklu zbadac tez jestem ciekawa jaki bede miala wynik.
    My tez uzywamy conceive plus
    No i funkcjonuje podobnie jak Ty - plan dzialania musi byc. To pozwala jakos funkcjonowac.
    Powodzenia!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów