Strona 362 z 1202
Pokaż wyniki od 3,611 do 3,620 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Rozmawiałam dziś z mężem... stwierdził że nie będzie się trzepal gdzieś tam (przepraszam za określenie ale takiego urzyl)... I poszedł spać... zawsze tak reaguje na trudne rozmowy... albo gdy chce żeby coś posprzatal.

Teraz moje pytanie do Was. Czy bardzo okropnym i samolubnym posunięciem będzie jak zapisze go na badanie bez jego wiedzy i dam mu ultimatum. Albo pójdzie na badanie albo koniec z seksem? Na pewno się z nim pokłóce wtedy i przejdziemy kryzys. Chyba ze zgodzi się. Ale chyba jestem zbyt zdeterminowana i za bardzo chce mieć dziecko...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Kasiu, nie znam Twojego męża, ale przecież masz prawo wymagać tego od niego.
    Postawilabym sprawę jasno, że każdy seks to ryzyko i narazanie Ciebie na cierpienie zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Powiedz mu , że kolejnej straty nie przeżyjesz, a kolejny zabieg może być z komplikacjami.
    Czasem wystarczy jeden lek , by poprawić jakość plemników.
    Czy któraś z Was miała zdiagnozowany problem po stronie mężczyzny i mogłaby coś więcej powiedzieć?

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kasiu kazdy facet inny i inaczej zareaguje na coa takiego. Ja pewnie na Twoim miejscu juz dawno bym tak zrobila bo jestem uparta i w goracej wodzie kapana ale wiadomo do czego by to mnie zaprowadzilo?
    A z drugiej strony moze on tego wlasnie potrzebuje? Przycisniecia do muru...?
    Troche to smutne ze ma takie podejscie bo to juz tyle lat i tyle sie juz biedna nacierpialas... A moze wystarczylaby jakas prosta kuracja i uniknelibyscie tego wszystkiego..? Warto sprobowac chyba.

Spróbuj Kasiu...pewnie będzie awantura ale jesteś silna babka dasz radę

Obudziłam się dziś z bolącym lewym jajnikiem nie jest to oczywiście ból nie do wytrzymania ale coś tam czuję po tamtej stronie. Nie wiem czy to na owulke czy poprostu promieniuje mi tam od kręgosłupa bo od wczoraj coś mnie tam szczyka i mąż mnie wieczorem masowal...zobaczymy czy to uczucie się nasili czy nie.

Kasiu, przykro mi, że masz taką sytuację. Ja może nie zapisywałabym bez jego wiedzy na badanie, ale postawiła tak jak mówisz - ultimatum: zapisze się i zrobi badanie albo np. tj. napisałaś koniec z seksem, czy coś innego. Ja na szczęście nie miałam takiego problemu, bo mój zrobił to badanie bez namawiania zaraz po pierwszym poronieniu (kilka mies. starań) i w sumie tylko gin powiedział, że dobrze by było sprawdzić. Jeśli chodzi o samo badanie to da się przeżyć, choć jak powiedział wolałby tego uniknąć A jeśli chodzi o wyniki, to nie są za dobre, ale mieszczą się w normie ( w niektórych przypadkach w dolnej granicy), ale nie jest to niewiadomo jaki problem. Są pary, które z gorszymi wynikami zachodzą, także jesteśmy dobrej myśli dostał tylko jakieś witaminy i tyle. problem widocznie leży po mojej stronie.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Klaudia , Burzujka miała adoptować zwierza i coś sprawa ucichła
    Martulka, bo piesek ktorego chcielismy jest zbyt wymagajacy...
    Pies z duzymi problemami psychicznymi i do ulozenia a my nie mamy warunkow na takiego pieska niestety... Wiec szukamy dalej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mój organizm już zczail że nie biorę tabletek boli mnie podbrzusze trochę i jajniki trochę mocniej lewy niż prawy ale czuć je czuję a to już dobrze

Dziewczyny a takie pytanie mam kiedy można najwcześniej zrobić test ciążowy ? Ile dni po owulacji?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Test ciążowy to około 2woch tych od owu. Nie wcześniej bo może nic nie wykazać. Najlepiej robić betę
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów