Strona 361 z 1202
Pokaż wyniki od 3,601 do 3,610 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Kasiu nie wiedzialam ze staracie sie az 3 lata. Mam nadzieje ze sie nie obrazisz za to co napisze ale to dla mnie szok ze mimo uplywu 3 lat Twoj maz nie zdecydowal sie n badanie. Zwlaszcza ze w wielu przypadkach jest latwo polepszyc jakosc nasienia...

2. dzieckozakupy.pl
    Mam nadzieje ze go namowisz. Trzymaj sie!

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Kasia tulę Cię mocno! Wiem, że nic co napiszę nie będzie w stanie Cię pocieszyć bo to taki czas. Wierzę tylko, że będzie lepiej *

Dziewczyny która to ostatnio miała brać psa ze schronu?

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Kasiu ja nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak ty się czujesz. Mi po jednej stracie świat się rozprysnął na małe kawałki po pół roku a ty...tyle strat, tyle czasu starań...masz prawo czuć się czasem źle, smutno, przygnębiająco.
    I masz prawo pisać nam co cię boli, wyżalić się. Bo kto jak nie my Cię najbardziej rozumiemy :*
    Życie pod tym kątem jest strasznie niesprawiedliwe. Kobiety/dziewczyny zachodzą w ciąże jedną po drugiej z wpadki, a gdy my chcemy to albo nic z tego albo zdarzają się wielkie tragedie
    Mnie tylko przeraża to że ten czas tak leci a my coraz starsze...

To racja nati czas zapierdziela nieziemsko ... już niestety młodsze nie będziemy

Ja jestem potwornie zła.. przyjeżdżają jutro do babci męża goście 300 KM mają ale są tutaj w Częstochowie już od kilku dni. Kurwa szykowanie jakby krolowa angielska przyjeżdżała... na święta się tak nie sprząta jak dzisiaj... łącznie z myciem okien bo przecież będą wyglądać. Babcia tak przeżywała ze będzie musiała obiad zrobić przygotować posprzątać tak płakała a skutek jest taki że ja całe popołudnie na odkurzacza szczotce itd teściowa stoi przy garach a ta największa lameciara siedzi na ławce przed domem.. a jak do nas ktoś przyjeżdża w goście to się nawet nie zapyta czy nam pomóc herbatę zrobić tylko na gotowe przychodzi. Ehh...

No rozumiem że kobieta ma 80 lat ale chociaż mogłaby sobie ciasta przypilnowac a nie siedzieć jak ta pizda na lawce

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Mamakai skądś to znam. Z tą różnicą, że u mnie takie akcje robi mój dziadek. 95 lat, zatruwa nam życie dzień w dzień. Na chwilę obecną nie rozmawiam z nim w ogóle. Bo się nie da. Nawet zwykle rozpoczęte zdanie "Ładny dzisiaj dzień..." z naszej strony ,kończy się awanturą. A później smęci, że nikt z nim nie chce rozmawiać. Masakra.
    Jeśli coś sobie wymyśli, to tak musi być. Jak powiesz "nie", to drze się na całe osiedle i wyklina.
    Ostatnio musiałam samochodem wyjechać za bramę, bo wg niego zastawiłam mu cały widok na ulicę.
    Taki szantażysta. Ehh.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Klaudia , Burzujka miała adoptować zwierza i coś sprawa ucichła

Kasia, :* trzymaj sie dzielnie. Sorry, ze to napisze, ale Twoj maz jest cholernym egoista bez serca. Boi sie? A kobieta sie nie boi, ze nie da rady zajsc? Nie czuje sie gorsza po poronieniu? Nie jest kobiecie wstyd, ze musi sie obcym ludziom tlumaczyc dlaczego nie ma dzieci? No kurde. Facet boi sie zrobic jednego badania wiec zwleka 2 lata? A Ty 3 razy w tym czasie cierpialas psychicznie, ale tez fizycznie. Bardzo Cie przepraszam, ze jestem taka niedelikatna, ale uwazam, ze Twoim mezem trzeba wstrzasnac, bo widzi tylko czubek wlasnego nosa.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów