Strona 36 z 1202
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Ojej dziewczyny... przygnębiające te Wasze posty...
    A ja dorzucę swoje smety...

Jesteśmy już po przeprowadzce,ale nadal na pudłach... prawie nic nie rozpakowane... od dwóch dni kręci mi się w głowie i ciągle bym spała... w ogóle nie mam pomysłu jak to wszystko rozłożyć na półkach...

Do tego wszystkiego w piątek zmarła moja matka chrzestna- siostra mojego taty... cała rodzina w żałobie....

Też Was przepraszam za zbyt długie żale!

2. dzieckozakupy.pl
    Kasia, u nas też A. przechodzi kryzys. Jest już zmęczony seksem na zawolanie, lekami i dostosowywanie się do "robienia dzieci". Temat adopcji wypłynął z jego strony i teraz dla odmiany to on naciska - z tego się cieszę bo w końcu nie czuję jakbym to do czegoś zmuszają!

Ejna, szkoda, że nie wyszło

cosima, współczuję...

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    cosima tak Ci zazdroszczę! My teraz czekamy na ekipę dachowców, ale już 4 kąty coraz bliżej Tylko jak tam wchodzę to sobie myślę, że nie tak miało być, że miał być brzuch a potem mały Bobas w tych naszych czterech kątach a teraz nic nie ma i strasznie mnie to przygnębia ... Powiem Wam, że na temat starań nie rozmawiamy, jest między nami jakiś taki cichy niepisany układ, że jak się zregeneruję będziemy starać się ponownie, czekamy jeszcze na kilka ważnych badań na pewno odczekam tyle, żeby nie ryzykować niepotrzebnie, na wizyty jestem już poumawiana.

Kasiu trzymaj się, może się jeszcze wszystko poukłada Może trzeba zwolnić tempo, odpocząć, gdzieś wyjechać? Oderwać się od codzienności?

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Jak na złość dziś odczuwam swoją owu... od ponad pół roku nie miałam objawów owu. Dziś jak na złość kluje mnie jajnik... i gdzie tu sprawiedliwość...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kasiu bardzo Ci wspolczuje...
    Mam nadzieje, ze to tylko kryzys, ktory sie zaniedlugo skonczy.

O mnie
    A ja wczoraj zaliczylam przekoziolkowanie na rowerze wczoraj nic mnie nie bolalo, wszystko bylo super a dzis ledwo sie ruszam... Mnostwo siniakow i potluczen na calym ciele...

Kasia, no to moze romantyczny wieczór?

Burzyńska, uwazaj na siebie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-19 zobacz kalendarz
    Arwen przykro mi... Najwazniejsze jednak, ze sie nie poddajecie
    Kasia trzymam kciuki zeby sie jednak wszystko miedzy wami ułożyło. Jak chcesz to możemy pogadac sobie nawet na priv. Pewnie nie pomogę za dużo ale przynajmniej ty wyrzucisz z siebie wszystko i ci chociaz troche ulzy.
    Burzajka no no nie szalej!!
    Cosima przykro mi. Może przydał by ci sie odpoczynek. Przeprowadzka przeprowadzka ale zdrowie tez jest ważne.
    Madzia a ty jak sie czujesz? Ciekawe co badania Wam pokażą. Oby wszystko było w porządku. Madziu u mnie tez były plany, ze wprowadzimy sie do domu juz w trójkę ale życie zwertfikowalo wszystko. Teraz juz nic nie planuję.
    Ejna ja tak w tamtym cyklu nie mogłam sobie darować ominiecia owu. Przestań juz o tym myśleć. Nic ci to nie da a tylko bedziesz sie bardziej zloscic.

W tym cyklu jestem spokojniejsza ale przez branie tych tabletek znowu sobie nadzieji narobilam. No jak głupia! Zastanawiam sie czy kiedy wreszcie tak naprawdę wyluzuje w końcu? Mój K w tamtym cyklu powiedział, ze znowu zwariowalam. No ma rację.

O mnie
    Robie co moge... co poradzic, ze mam sklonnosci do ryzyka...

To.ja już właśnie dziś dużo mniej myślę Od rana a to u cioci jesteśmy a to do kuzynki poszliśmy a to zaraz na spacer na plac zabaw więc się coś dzieje Może też dlatego o tym nie myślę że przestałam już po 3 dniach czuć objawy owu. czyli już po jest to o tym nie pamiętam. bo jak mnie w piątek czy sobotę brzuch bolał to nie mogłam o tym nie myśleć...

Kasia, trzymaj się! Oby wszystko się ułożyło! I może właśnie jakiś wspólny wyjazd czy oderwanie od codzienności by Wam pomogło?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów