Strona 357 z 1200
Pokaż wyniki od 3,561 do 3,570 z 11992

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Ja też zawsze chciałam dużą rodzinę, 4 dzieci.
    Ale teraz uciesze się choćby z jednego. Jak będzie dwójka to już super.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    burzujka nie wiem czy byłby za adopcją, nie rozmawialiśmy jeszcze na ten temat. Na razie mamy nadzieję że urodzę dziecko. Myślę że faktycznie dobrym pomysłem będzie odpuszczenie, ale takie wyluzowanie i nie myślenie o ciąży.

Cosima też ucieszę się z choćby jednego dziecka, nie wymagam więcej. O więcej nie proszę. Więcej dzieci to jedynie drugoplanowe, mniej ważne marzenie.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Dziewczyny, nie ma czego podziwiac, to naturalna kolej rzeczy, do tego trzeba dojrzec. Bardzo mnie cieszy, ze mowimy z mezem jednym glosem

Nati, to akurat prawda, duze dzieci to czesto trauma i zaburzenia wiezi, ale male to zupelna loteria - na pierwszym spotkaniu sie wlasnie o takich rzeczach mowi.

Gdybym nie umiala zajsc to pewnie trzymalabym sie tej nadziei, bo sama znam takie przypadki. Ale u mnie samo zajscie to dopiero poczatek. Nie zabezpieczamy sie jakos konkretnie wiec los zdecyduje, ale zrostu tez swoje robia wiec bez ingerecji lekarza nie ma raczej opcji ciazy.

Ja się zmotywowalam i wzięłam do roboty właśnie gotuje obiad już myślałam że dzisiaj wszystkich czeka dieta

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny! Za godzinę prenatalne. Trzymajcie kciuki! Strasznie się stresuję...

Klaudia spokojnie będzie dobrze! Trzymam kciuki i koniecznie daj znać jak po badaniu

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    KlaudiaB, ja też trzymam kciuki!
    Czekamy na relację po badaniach.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A ja jestem bardzo niespokojna bo hmm nie wiem czy nie złapałam jakiejś infekcji intymnej albo po prostu mój mąż mnie troche poocierał podczas przytulanek. Dzwoniłam do mojego ginekologa ale nie odbiera i czekam. Ogólnie na wizyte wybieram się dopiero za dwa tygodnie żeby usłyszeć już serduszko.
    Arwen niedaleko mnie mieszka para która kilka lat starali się o dziecko i w końcu też adoptowali piękna 2 letnią dziewczynkę. I powiem Ci że są mega szczęśliwi i Wam też tego życzę obyście odnaleźli swoje małe szczęście.
    KlaudiaB ale Ci zazdroszczę tych prenatalnych, bedzie wszystko dobrze!

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Już po stresie! Wszystko w najlepszym porządku. Grupa ryzyka bardzo niska Maleństwo rozwija się prawidłowo: ma już 7cm! Serce wali jak dzwon! Lekarz powiedział, że na chwilę obecną bardziej skłania się ku dziewczynce ale, że nie należy się tym sugerować bo to się jeszcze może zmienić W każdym bądź razie kamień z serca

Klaudia no to świetne wiadomości gratulacje rosnijcie zdrowo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów