Strona 356 z 1202
Pokaż wyniki od 3,551 do 3,560 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Podczas studiów miałam okazję odwiedzić taki ośrodek adopcyjny gdzie dzieci trafią z różnych interwencji. Były tam maluszki aż po prawie nastolatków. Pracująca tam pani opowiadała nam, że właśnie młodzi rodzice którzy chcą adoptować dziecko przeważnie chcą niemowle. Tylko wtedy gdy zaadoptują takie dzieciątko to nie wiedzą jaka była dokładnie jego historia, jacy rodzice, czy będzie miało fas czy jakieś choroby genetyczne czy będzie chodziło czy nie.
    Ale uważam, że i takim malutkim dzieciom należy się dom i miłość od pierwszych dni życia i należy dać im szansę jeśli ktoś chce.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja czuję się całkiem nieźle.
    Mam straszne mdłości i mogłabym spać 24h na dobę...
    Piersi rosną i robią się ciężkie.
    Wizyta u gin 31.08

Trzymam kciuki za każdą z Was
    Arwen - w mojej Rodzinie(mojego Darka siostra adoptowała) jest adoptowana Dziewczynka, tylko to adopcja ze wskazaniem - po rodzinie. Oliwia to 2 córką dziewczyny która ma 20 lat. - brak możliwości wychować kolejne dziecko. I lepiej się stało, bo tutaj Mała będzie miała kochający dom
    Trzymam bardzo mocno kciuki
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    A jeszcze powiem, że krążą takie historie że ludzie którzy zaadoptują dziecko i stają się rodzicami to taka mama okazuje się że za jakiś czas jest w ciąży
    Sama nie wiem jak nazwać takie zjawisko, może takie mamy dostają nagrodę od Boga/losu za to że dały rodzinę jakiemuś dziecku.
    W każdym razie bardzo pozytywne to wszystko

Właśnie też słyszałam że często tak się dzieje ze jak dziecko jest adoptowane to kiedyś pojawia się dziecko biologiczne.

Okrąglinka to mam nadzieję że zdasz relacje z wizyty?

Ja już wczoraj męża napastowalam hi hi ponoć w pierwszym tygodniu po zakończeniu okresu jest największe prawdopodobieństwo ciąży bo tabletki już nie działają więc na wszelki wypadek przytulanki były zobaczymy czy coś się wykluje ale to we wrześniu może w okolicach urodzin córki czegoś się dowiem

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Jasne dam znać co i jak
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    W rodzinie mojego męża jest taka rodzina, która adoptowała troje rodzeństwa. Teraz ta dziewczyna jest w ciąży i będą mieli czwarte dziecko widać że są szczęśliwi i kochają się wszyscy bardzo. Zazdroszczę im w sumie takiej licznej rodzinki.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasia _88 fajna taka duża rodzina jak tylko ich stać to super. Tylko się cieszyć

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja właśnie chciałabym mieć dużą rodzinę. Jak tylko będzie mnie na to stać aby wychować tyle dzieci i o ile w ogóle urodzę jakiekolwiek dziecko to będę miała liczną rodzinę. A jak nie urodzę to zostaje adopcja.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A Twoj maz Kasia bylby za adopcja?
    Bo moj nie...
    Ja juz po wizycie, krotka byla bo tylko omowilismy pare spraw. Powiedzial ze super ze spadla prl ze trzeba dalej brac dostinex conajmniej jeden cykl i ze organizm potrzebuje troche czasu zeby dojsc do siebie po perturbacjach i trzeba mu dac czas.
    Kazal mi odpuscic ten cykl (dla mojej psychiki) i w nastepnym cyklu monit (u niego jeszcze nie mialam). Moze to cos da a jak nie da to potem zostaje nam przebadac meza... Jak dotrwamy..

Burzujka a może właśnie jak odpuścisz to będzie szczęśliwy cykl? Trzymam kciuki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów