Strona 355 z 1202
Pokaż wyniki od 3,541 do 3,550 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Arwen trzymam kciuki za Was!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    któraś z Was miała objawy owu w ostatnim dniu @? starania staraniami ale martwi mnie to a wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień...

Cosima, ja jestem nastawiona na niemowlaka. Maz pisalby sie chetniej na starszego dzieciaka, bo ma naturalny kontakt z dzieckiem, ktore cos juz mowi no ale przewazylo na ten moment to, ze chce straciv jak najmniej z rozwoju dziecka, no i wiadomo - im starsze tym wiecej pamieta z biologicznej rodziny, a to sa zazwyczaj zle wspomnienia, zeby noe powiedziec trauma (ciezko walczyc z zaburzeniami wiezi czy choroba sieroca). No ale z drugiej strony u niemowlaka nie widac jeszczre defivytow na ktorw zapravowali rodzivre (fas i inne takie). Kazda opcja ma swoje wady i zalety, nie wykluczamy, ze podczas szkolen cos sie zmieni.

Paaatryszka, ja miewalam sluz plodny zaraz po @ czyli 6-10dc. Owu mialam kolo 10-11dnia, a cykle mega krotkie 25dni. Lekarka stwierdzila, ze generalnie to jest jeszcze norma, ale mialam monitoring, zeby sprawdzic czy pecherzyk w ogole dojrzewa i czy peka - bylo ok. Potem polaczylam to z przyjmowaniem Bromergonu, jak odstawilam lek to cykle wrovily do normy, a owu byla 13-14dc.

Czesc dziewczyny .U mnie dziś potworny leń występuje. Nawet wstać mi się nie chcialo ale no jakoś się zmusiłam ubrałam Corke dałam jej jeść i siedziemy. Miałam prasować dzisiaj.. aha już to widzę dodatkowo się obudziłam w nocy o 2;30 i nie mogłam zasnąć do 5;30 ...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Arwen1988;2953651]Burzujka, na dziecko adoptowane przysluguje roczna platna przrerwa od pracy (trudno to nazwac macierzyskim, ale efekt ten sam ). Dzis wlasnie w pracy zalatwilam sobie opinie wiec ofivjalnie mozemy zamknac etap dokumentow (ble). szef zareagowal super, nawet zaproponowal pomov w razie problemow

No to extra
    Arwen, z calego serducha Ci zycze, zebyscie szybko dostali wymarzone dziecko!
    Domyslam sie, ze papierkologii byla cala masa wiec to musi rzeczywiscie byc ulga zakonczyc ten etap..
    Trzymam za Was kciuki! :*

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A ja dzis ide skonsultowac moj wynik prl z moi ginem..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Burzujka to daj znać co skonsultowaliscie

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Bardzo podziwiam i cenię ludzi którzy adoptują dziecko. Uważam że wielką sztuką jest pokochać nie swoje dziecko. Jeszcze swojego partnera/męża dziecko owszem ale całkiem nowe...PODZIWIAM i życzę ci z całego serca Arwen żeby wam się udało.
    Znam jedną panią która adoptowała dziecko, chłopiec miał wtedy chyba około roku. A miała własnych już trójkę tworzą super rodzinę

Też jestem pełna podziwu dla takich rodziców. nie chodzi już o sam fakt kochania innego dziecka bo to chyba automatycznie się dzieje jak się dziecka pragnie raczej jestem w pełni podziwu za decyzję i poradzenie sobie z tą całą papierologia.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów