Strona 354 z 1202
Pokaż wyniki od 3,531 do 3,540 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Ale najważniejsze, że możemy zaczynać starania
    Dziś 15dc i czekam cierpliwie na owu Przebieram nogami jak Mamakai

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cichoń mój pierwszy lekarz skracał mi cykle tabletkami anty, ale wtedy miałam cykle co 90dni!
    przestałam do niego chodzić zanim skończyłam brać tabletki. Poszłam do nowej gin. Ona złapała się za głowę. Generalnie skracanie cyklu polegało na tym że monitorowałam owu, i jak był czas to brałam luteinę (przez to nie ma ryzyka hamowania owu) i po jakiś 10dniach od owu (monitorowanego) robiłam betę i przestawałam brać luteinę. Automatycznie po około 2óch dniach dostawałam @. skrócił mi się cykl faktycznie po tych tabletkach anty i po tym działaniu do około 40dni.
    Nowy gin powiedział że jeżeli cykle są tak długie ale regularne to nie ma sensu ich specjalnie skracać. Widocznie mój organizm tak musi mieć.

U Ciebie z tego co kojarzę to pierwszy raz zrobił taką dziwną rzecz. Dlatego poczekaj aż wszystko się unormuje. Ale pamiętaj że owu hamuje się wtedy gdy weżmiesz luteinę/duphaston za wcześnie - przed bądź w czasie owu. Dlatego skracając cykle trzeba niestety owu monitorować.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    A no i generalnie nic nie słyszałam o tym że przy dłuższych cyklach są gorsze jajeczka. To chyba jakaś bujda.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Burzujka, na dziecko adoptowane przysluguje roczna platna przrerwa od pracy (trudno to nazwac macierzyskim, ale efekt ten sam ). Dzis wlasnie w pracy zalatwilam sobie opinie wiec ofivjalnie mozemy zamknac etap dokumentow (ble). szef zareagowal super, nawet zaproponowal pomov w razie problemow

Nati, oj nikt nie lubi takich pielgrzymek! Irytujaco, stresujaco i drogo...

Cichon, wazne, zeby duphaston brac po owu (jak nie wiesz kiedy masz to monit najprosciej). Ja od lekarza uslyszalam, ze sa widelki w ktorych jajeczko jest najlepsze. 40 dni to faktycznie dlugo i lekarze standardowo probuja skrocic. Tarczyce i prl masz zbadane? (Sorry za krotka pamiec)

Arwen fantastycznie że masz takiego szefa! A czy mogę zapytać jak rodzina zareagowała na waszą decyzję? Wiedzą o staraniach adopcyjnych?

mamakai, wiedzą, powiedzieliśmy rodzicom jak wróciliśmy z pierwszego spotkania, najpierw tylko przebąkiwaliśmy, że o tym myślimy. No i generalnie się cieszą, a na pewno akceptują naszą decyzje, a to szczególnie ważne, bo mieszkamy u moich rodziców na razie. Wiedzą też babcie, ale oczywiście "Na pewno sie jeszcze swojego dorobicie" (żeby to było takie proste jak 50lat temu . No i wie rodzeństwo. Aaaa, no i 2 pary najbliższych znajomych.
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Burzujka, na dziecko adoptowane przysluguje roczna platna przrerwa od pracy (trudno to nazwac macierzyskim, ale efekt ten sam ). Dzis wlasnie w pracy zalatwilam sobie opinie wiec ofivjalnie mozemy zamknac etap dokumentow (ble). szef zareagowal super, nawet zaproponowal pomov w razie problemow

Nati, oj nikt nie lubi takich pielgrzymek! Irytujaco, stresujaco i drogo...

Cichon, wazne, zeby duphaston brac po owu (jak nie wiesz kiedy masz to monit najprosciej). Ja od lekarza uslyszalam, ze sa widelki w ktorych jajeczko jest najlepsze. 40 dni to faktycznie dlugo i lekarze standardowo probuja skrocic. Tarczyce i prl masz zbadane? (Sorry za krotka pamiec)
    No właśnie ten mój gin kazał mi brać dupka od 15dc, a wtedy to moje jajniki dopiero zabierają się za owulację. Tarczycę mam ok, jest pod opieką endo. Prl na razie nie badałam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Cichoń mój pierwszy lekarz skracał mi cykle tabletkami anty, ale wtedy miałam cykle co 90dni!
    przestałam do niego chodzić zanim skończyłam brać tabletki. Poszłam do nowej gin. Ona złapała się za głowę. Generalnie skracanie cyklu polegało na tym że monitorowałam owu, i jak był czas to brałam luteinę (przez to nie ma ryzyka hamowania owu) i po jakiś 10dniach od owu (monitorowanego) robiłam betę i przestawałam brać luteinę. Automatycznie po około 2óch dniach dostawałam @. skrócił mi się cykl faktycznie po tych tabletkach anty i po tym działaniu do około 40dni.
    Nowy gin powiedział że jeżeli cykle są tak długie ale regularne to nie ma sensu ich specjalnie skracać. Widocznie mój organizm tak musi mieć.

U Ciebie z tego co kojarzę to pierwszy raz zrobił taką dziwną rzecz. Dlatego poczekaj aż wszystko się unormuje. Ale pamiętaj że owu hamuje się wtedy gdy weżmiesz luteinę/duphaston za wcześnie - przed bądź w czasie owu. Dlatego skracając cykle trzeba niestety owu monitorować.
    Na razie nie biorę nic. To dopiero 3 cykl po łyżeczkowaniu i też nie chcę od razu ładować się sztucznym progesteronem.

O mnie
    mamakai, wiedzą, powiedzieliśmy rodzicom jak wróciliśmy z pierwszego spotkania, najpierw tylko przebąkiwaliśmy, że o tym myślimy. No i generalnie się cieszą, a na pewno akceptują naszą decyzje, a to szczególnie ważne, bo mieszkamy u moich rodziców na razie. Wiedzą też babcie, ale oczywiście "Na pewno sie jeszcze swojego dorobicie" (żeby to było takie proste jak 50lat temu . No i wie rodzeństwo. Aaaa, no i 2 pary najbliższych znajomych.
    Życzę Wam, aby ta cała procedura szybko minęła i żebyście szybko dostali małe szczęście.

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Również życzę powodzenia i wytrwałości!
    A mogę zapytać czy bierzecie pod uwagę także starsze dziecko czy tylko niemowlaka? Przepraszam, jeśli zadalam głupie pytanie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów