Strona 353 z 1202
Pokaż wyniki od 3,521 do 3,530 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Jezusie... współczuję po stokroć... chyba gorsze niż robota od podstaw ale dacie radę

2. dzieckozakupy.pl
    Mnie się ostatnio bardzo wieczorami nudzi bo jak nie robimy z teściową słoików ani nie prasuję to w wolnej chwili tworzę dekoracje do pokoju córki narazie powstały takie dwie sowy. W planie jest jeszcze kilka innych sowke i gałąź na której będą siedzieć

Jak wkleić tutaj zdjęcia?

My już po wszystkich wyjazdach i urlopach. teraz już od wczoraj monotonia dnia powszedniego niestety Ja od wczoraj robię testy owu i już cień cienia jest więc tak za dwa dni powinny być TE dni
    A co do remontów to u nas w budynku piętro wyżej remont jest od kilku dni i prócz tego remont elewacji budynku - hałas jak nie wiem A córka ma jeszcze w dzień drzemki a tu nie da rady by spala. muszę chyba zacząć póki nie skończą największego hałasu jeździć do rodziców w dzień by Mała mogła spokojnie spać.

Arwen, bardzo bym chciała, jednak wmawiam sobie, żeby na nic się nie nastawiać, bo potem jest kiepsko.

Cosima, wiem coś o tym, bo jakieś 3 lata temu byliśmy w podobnej sytuacji - odziedziczyłam mieszkanie po babci, które wymagało generalnego remontu łącznie z wymianą instalacji itp. i nie powiem, że króko to trwało na szczęście każdy z nas wtedy mieszkał u siebie, więc tego tak nie odczułam (przynajmniej ja, bo mąż po pracy walczył z remontem ) , ale do ślubu mieszkanie było jak nowe

trzymam kciuki za staraczki!

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    cześć Dziewczyny
    u nas poprzedni cykl znowu nietrafiony. dzisiaj ostatni dzień @ i trochę zgłupiałam, bo... wczoraj bolał mnie przez poł dnia prawy jajnik (był 4 dzień @) i skoro mam zapas testów owu zrobiłam i pokazał się cień drugiej kreski, dzisiaj też zrobiłam i kreska znowu sie pokazała i jest ciemniejsza niż wczoraj... nie wiem co mam o tym myśleć. owulacja zaraz po @?

aaaa no i serdecznie gratuluję nowym mamusiom!!!

Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    cześć Dziewczyny
    u nas poprzedni cykl znowu nietrafiony. dzisiaj ostatni dzień @ i trochę zgłupiałam, bo... wczoraj bolał mnie przez poł dnia prawy jajnik (był 4 dzień @) i skoro mam zapas testów owu zrobiłam i pokazał się cień drugiej kreski, dzisiaj też zrobiłam i kreska znowu sie pokazała i jest ciemniejsza niż wczoraj... nie wiem co mam o tym myśleć. owulacja zaraz po @?

aaaa no i serdecznie gratuluję nowym mamusiom!!!
    No to działaj dzisiaj nie zaszkodzi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    paatryszka no właśnie działaj dzisiaj nie zaszkodzi a może pomoże

ejna takie hałasy to są niestety "uroki" mieszkania w bloku. Znam to z doświadczenia niestety...denerwuje mnie to bardzo

cosima spokojnie sobie wyremontujecie i będziecie mieli własne mieszkanko

ann89 no trzymam kciuki żeby w końcu ci się udało po tej wypalance

mamamkai2014 fajnie że lubisz i umiesz tworzyć takie dekoracje, zawsze to jakaś satysfakcja że samemu się zrobiło.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Arwen ja też wierzę, że masz dość lekarzy i że bez nich jest lepiej

Ja też mam dość już tego wszystkiego mimo że to krótko trwa, bo podejrzewam że to dopiero początek mojego biegania po lekarzach, laboratoriach itp.

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Dziewczyny mam do Was pytanie- szczególnie do tych, które mają długie cykle 40 dniowe (Mira, Kasia). Wczoraj byłam u mojego gina i mówię mu jak jest- owu w okolicach 26, 27 dnia i po dwóch tygodniach @. W sumie wychodzi jakoś 40 dni. A ten do mnie, że niby ok, ale jednak należy skrócić cykl no i oczywiście duphaston. Tylko że ja go już brałam i wcale nie wyregulował mi cyklu, a owu zblokował.
    Dziewczyny co wasi lekarze na te długie cykle? Czy straszą Was tym, że jajeczko może być np. gorszej jakości?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów