Strona 352 z 1202
Pokaż wyniki od 3,511 do 3,520 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Klaudia napewno wszystko będzie w porządku. Jej, Ty już prawie kończysz pierwszy trymestr. Ale ten czas leci...

Czekamy w środę na informacje
    Strasznie zasuwa ten czas! Chwilami mnie to przeraża!

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Ann Tobie też się uda, zobaczysz :* Jak u Ciebie idą postępy w leczeniu? Nadżerki już wypalone całkiem?
    oby, oby... jak byłam ostatnio, myślałam, że na ostatnim wypalaniu to powiedział, że nie jest to jeszcze takie jakby chciał żeby było i czeka mnie jeszcze jedno wypalanie. Mam nadzieję, że tym razem ostatnie.Ogólnie zawsze trafiałam po owu, twierdził, że była owulacja bo było widoczne za każdym razem ciałko żółe. W międzyczasie byłam u endokrynologa i zleciła mi badania krwi i usg tarczycy, więc zobaczymy co tu wyjdzie. Trzeba myśleć pozytywnie ;-)

Ann, przeczuwam, ze jak pozbedziesz sie tej okropnej nadzerki to u Ciebie ruszy

Burzujka, no to ok u mnie? U mnie koniec lekarzy u bardzo sie z tego ciesze

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    A ja jestem wykończona pakowaniem i ogarnianiem przed remontem. Od wczoraj robię testy owu, na razie blada kreska, więc czekam. I działamy.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Ann, przeczuwam, ze jak pozbedziesz sie tej okropnej nadzerki to u Ciebie ruszy

Burzujka, no to ok u mnie? U mnie koniec lekarzy u bardzo sie z tego ciesze
    No po tylu lciezkich latach to musi byc ulga, ze juz nie biegasz po lekarzach...
    A zabezpieczacie sie teraz? Czy dalej miewasz ciaze biochemiczne?
    A powiedz mi, bo jestem ciekawa, jak juz przejdziecie cala procedure i dostaniecie dzieciatko to przysluguje Ci macierzynskie?

O mnie
    Cosima, to owocnych staran!
    My jak sie przeprowadzalismy to w ogole nie mielismy glowy do robienia testow i pilnowania tego... Miesiac byl stracony. Takze powodzenia

O matko cosima remont współczuję... ja jakoś 3 tyg temu skończyłam remont w domu dwa pokoje robiliśmy w tym jeden dla córki. Malowania sprzątania składanie mebli hardkor był ponad miesiąc a Ty co remontujesz?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Owocnych starań dziewczyny . Obyśmy w tym miesiącu zobaczyły piękne testy z dwoma kreseczkami... mnie się okres kończy właściwie pod koniec tygodnia i jak tylko mąż wróci z delegacji w piątek to będę go maltretowac

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    O matko cosima remont współczuję... ja jakoś 3 tyg temu skończyłam remont w domu dwa pokoje robiliśmy w tym jeden dla córki. Malowania sprzątania składanie mebli hardkor był ponad miesiąc a Ty co remontujesz?
    Całe mieszkanie, niewielkie 50m2, ale własne, odziedziczyłam po Mamie.
    Właściwie wszystko robimy : instalacje nowe: elektryka, kanalizacja, gazowa. Nowe podłogi, ściany, łazienka, kuchnia i prawie wszystkie meble nowe.
    Wszystko poza oknami, bo były wymieniane kilka lat temu.

O mnie
    O matko! To jeszcze chyna gorsze jest niz przeprowadzka..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów