Strona 350 z 1200
Pokaż wyniki od 3,491 do 3,500 z 11992

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Może to głupie pytanie ale się zastanawiam i chciałam was zapytać...
    Jak rozpoznać, że właśnie występuje owulacja? Wspomagacie się testami owulacyjnymi czy poprostu widzicie różnice w służbie itd. PrzeprasZam że pytam ale jakoś do tej pory nie miałam okazji obserwować swojego organizmu pod tym kątem a ni chce przegapić właściwego momentu
    Ja przede wszystkim miałam zwiększoną ilość śluzu, było mi tak mokro, że czasami przeszkadzało i miałam kalendarzyk, ponieważ regularnie miesiączkowałam. Ciekawe jak będzie teraz...
    Dzisiaj byłam na wizycie kontorlnej u swojego pierwotnego ginekologa, zdecydowanie bardziej kompetentny. Możemy działać już po pierwszej @, która powinna nastąpić za ok 2tygodnie. Jajko jedno już rośnie, ale nie wiem czy tak od razu się odważymy. Wiele mi wyjaśnił i tym samym dał nadzieję, że powinno być już dobrze.

2. dzieckozakupy.pl
    Nie mogę się doczekać aż mi się teraz okres skończy wiem że to że się bardzo chce najpewniej mi nie pomoże ale no rany aż cała chodzę w środku z nadziei że się uda w tym cyklu tak pozytywnie jestem nastawiona i zadowolona .

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Może to głupie pytanie ale się zastanawiam i chciałam was zapytać...
    Jak rozpoznać, że właśnie występuje owulacja? Wspomagacie się testami owulacyjnymi czy poprostu widzicie różnice w służbie itd. PrzeprasZam że pytam ale jakoś do tej pory nie miałam okazji obserwować swojego organizmu pod tym kątem a ni chce przegapić właściwego momentu
    Ja używałam testów owulacyjnych i już za drugim razem się udało.Jeśli nie znasz bardzo dobrze swojego organizmu to myślę, że testy to świetna sprawa

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez sysia1290 Zobacz posta
    Klaudia ! U Ciebie już prawie koniec tego najgorszego momentu . Pamietam jak z synkiem przechodziłam ten moment i już wiedziałam ze musi być dobrze i tak było . U Ciebie tez będzie wszystko dobrze . Zobaczysz . Ściskam was mocno dziewczyny ! ))
    Dziękuję za dobre słowo! <3 W środę mam nadzieję już odetchnę z ulgą Taki prezent urodzinowy

Klaudia to wszystkiego najlepszego w takim razie

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Klaudia to wszystkiego najlepszego w takim razie
    Dziękuję! Na pewno dam znać jak było

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Mamakaji obserwuj sytuacje, wypatruj TYCH dni i działajcie, działajcie obyś za kilka tygodni nas mile zaskoczyła dobrymi nowinami
    To się tyczy wszystkich staraczek :*
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Klaudia napewno wszystko będzie w porządku. Jej, Ty już prawie kończysz pierwszy trymestr. Ale ten czas leci...

Czekamy w środę na informacje
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    Martulka ale sie ciesze, tez troche zazdroszcze :P, ale napewno bardzo dobra nowina, powodzenia

Ja dzisiaj robię przegląd ciuchów na córkę muszę popatrzeć co jej trzeba na jesień bo takie pogody już są ze wątpię że będzie jeszcze ciepło. Ja natomiast z zakupami do siebie czekam do ciąży. Studiuję jeszcze i na zajęciach trzeba jakoś wyglądać a wiem że jak mnie wybrzuszy w końcu kiedyś to nie będę miała w czym chodzić
    Naszczescie wnuczka ma kochanych dziadków przez co zakupów na córkę będzie mniej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów