Strona 35 z 1202
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Witam

Nie bylo mnie te chwilę, obiecalam kuzynce, ze upieke jej ciasta i tort na komunie, więc działałam. Za tydzień moja kolej do przygotowań. Oby wszystko sie udalo i pogoda dopisala Musze tylko sukienke córze skrócić tak z centymetr i bedzie git.

Nati my w zeszlym roku przygarnelismy sunię ze schroniska. Taką malutką,brązową. Dziewczyny ją uwielbiają z wzajemnością

Madzia, ja tez slyszalam, ze powinno sie 3 m-ce odczekac po lyzeczkowaniu. Chodzi o to,by ta rana,ktora powstala w macicy sie zagoila i by to nie zagrazalo kolejnej ciązy. Ogromnie Ci wspolczuj... mysl pozytywnie, a napewno bedzie juz tylko lepiej.

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Agata GRATKI jeszcze pare tygodni i Wy zaczniecie "rosnąć" tak szybko jak to hcg

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta

Dziewczyny, wy tu o testachowu, a mnie tylko mrugajacej lampki na czole brakuje, bo zawszre mam mocny sluz + bol owu bardzo uciazliwy. W tym cyklu bolalo mnie w dni owulacji w czasie wspolzycia, fatalne uczucire wy byscie chcialy wiedziec, kiedy macie owu, a ja bym czasem chciala zapomniec.
    Dołączam do Ciebie i łączę się w tym bólu. Tak jak kiedys wspominalam-dni owu są dla mnie gorsze niż te z @ ! :/

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cześć dziewczyny. Ja chyba musze sobie darować starania o dziecko... w takich warunkach nie da się mieć dziecka... musze najpierw zastanowić się porządnie nad moim związkiem... czy to wogole ma sens. A słabo to widzę. Rzucam w kąt testy owu i testy ciążowe. Najpierw muszę dowiedzieć się czy mój mąż na pewno chce mieć to dziecko ze mną... powodzenia Wam życzę w staraniach... będę do Was zaglądać. .

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-19 zobacz kalendarz
    To i ja przenoszę się do Was
    W tym cyklu biorę luteine, oekolp, clostilbegyt i castagnus (zapobiegawczo na lekko podwyzszona prolaktyne). Ciekawa jestem czy w końcu wyreguluje mi sie cykl.

Jak w suwaczku jest opisane jestem mamą Aniołka, ktorego straciłam w 6 m-cu ciąży. To będzie moja druga ciąża. Staram sie od czerwca 2015.

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Cześć dziewczyny. Ja chyba musze sobie darować starania o dziecko... w takich warunkach nie da się mieć dziecka... musze najpierw zastanowić się porządnie nad moim związkiem... czy to wogole ma sens. A słabo to widzę. Rzucam w kąt testy owu i testy ciążowe. Najpierw muszę dowiedzieć się czy mój mąż na pewno chce mieć to dziecko ze mną... powodzenia Wam życzę w staraniach... będę do Was zaglądać. .
    Kasiu mam nadzieję, ze wszystko sie ułoży między Wami. Może już Twoj mąż ma dość tych starań tak jak mój i dlatego tak sie porobiło między Wami.
    Mój mezuś wie, że w tym cyklu próbuje z tabletkami i dlatego ogranicza przytulanie. A ja postanowiłam nawet nie wspominać o dziecku. Nawet nie poruszam tematu badań nasienia.

O mnie
    Agata gratuluję!!!

Arwen? Jejciu co sie stalo?

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    To.ja,witaj! u mnie niestety trzecia ciaza biochemiczna. Olalam wszystkie leki i ryzykujemy 1 cykl, a w maju wizyta u Malinowskiego i pewnie szczepienia... Pokomplikowalo sie jeszcze bardziej powodzenia w starabkach!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    To.ja to nie jest takie proste... to już zbyt długo trwa. Ja tez swojego męża nie zameczam gadaniem o tym. Nigdy nie mowie ze to np dziś pora na przytulanie. Zawsze sama inicjuje akcje. Wystarczy ze ja się tym zamartwiam. On nie musi. Chciałabym żeby nam się udało bo go bardzo kocham. Ale on chyba już przestaje... przynajmniej mam takie wrażenie... to nie miejsce żeby tu o tym pisać ale nie mam z kim pogadać. Moja przyjaciółka ma swoje problemy i niechce jej obarczac swoimi... ale kończę juz smęty... powodzenia.

Witaj to.ja

A my od wczoraj u teściów.niby fajnie wszystko - pogoda super, Mała zachwycona bo dużo się dzieje i ja odpoczywam od ciągłego zajmowania się nią - dziadki stesknieni za wnuczka byli bardzo I ogólnie wszystko mogłoby być cacy Ale humor mam mocno średni, choć nie daje tego po sobie poznać Ale cały czas o tym myślę.... Pisałam dwa dni temu że w końcu mam dwie mocne kreski na teście owu i że organizm też mi pokazuje że to TE DNI - dużo śluzu (a w poprzednich cyklach prawie go nie było) Ale jak mieliśmy w czw szansę na to by działać to nie wyszło bo mąż był zmęczony trochę zły na wszystkich i wszystko dookoła i nie miał ochoty na przytulanie się. próbowaliśmy coś tam robić w tym kierunku Ale bez rezultatu.... czyli cykl zmarnowany bo teraz u teściów nie mamy możliwości więc już po jabłkach :/ I coś mnie trafia jak o tym myślę! nie mogę mieć do męża za bardzo pretensji (zresztą każdy może czasem nie mieć nastroju/ochoty) bo ma problemy w pracy, zmęczony mocno wraca i późno, a Mała nie ułatwia życia bo przychodzi książkowy bunt 2 latka. Ale rozumiecie mnie chyba - źle mi z tym że tak wyszło

sorry za długi post Ale musiałam się pożalic, eh

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów