Strona 349 z 1202
Pokaż wyniki od 3,481 do 3,490 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

martulka jak to mówią każda ciąża inna

A powiedziałaś już mężowi i dzieciom czy czekasz jeszcze?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Mężu dowiedział się jako pierwszy mina bezcenna, nawet zaskoczony był, bo w tym cyklu jakoś tak rzadko działaliśmy. Sama niedowierzałam szczerze mówiąc cieszymy się ogromnie
    Wczoraj powiedzieliśmy rodzicom i mojej siostrze
    Dzieciom narazie nie mówimy, bo nasza starsza córa ma za długi język powiesz jej -"nie mów narazie nikomu", a się wygada przy pierwszej lepszej okazji no ale, to tylko dziecko

Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Mężu dowiedział się jako pierwszy mina bezcenna, nawet zaskoczony był, bo w tym cyklu jakoś tak rzadko działaliśmy. Sama niedowierzałam szczerze mówiąc cieszymy się ogromnie
    aj... ale Ci zazdroszczę.... wszystkiego dobrego życzę ;-) rośnijcie zdrowo!

To super że wszyscy się cieszą i w ogóle

Może to głupie pytanie ale się zastanawiam i chciałam was zapytać...
    Jak rozpoznać, że właśnie występuje owulacja? Wspomagacie się testami owulacyjnymi czy poprostu widzicie różnice w służbie itd. PrzeprasZam że pytam ale jakoś do tej pory nie miałam okazji obserwować swojego organizmu pod tym kątem a ni chce przegapić właściwego momentu

Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    mamakai2014 tak ja wspomagam sie testami owu i kalendarzem... z tego co wiem to inne dziewczyny tez, ale tez obserwacja sluzu i organizmu, bóle jajnika lub inne, ale jak widac u mniee nic nie pomaga

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    mamakai, to wcale nie jest głupie pytanie ja nie robie testów owu bo od jakiegoś czasu po prostu owu czuje. Bardzo bolą mnie wtedy jajniki i mam wodnisty śluz. Niektóre dziewczyny robią testy owu i to też jest super sprawa. Pod warunkiem że jest się sumiennym. Trzeba robić go minimum raz dziennie, w czasie kiedy powinna ta owu być.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ja tez uzywam ostatniu testow i gówna to daje -przepraszam za wyrażenie. Ale normalnie i tak czuję jajnik.

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    mamakai, to wcale nie jest głupie pytanie ja nie robie testów owu bo od jakiegoś czasu po prostu owu czuje. Bardzo bolą mnie wtedy jajniki i mam wodnisty śluz. Niektóre dziewczyny robią testy owu i to też jest super sprawa. Pod warunkiem że jest się sumiennym. Trzeba robić go minimum raz dziennie, w czasie kiedy powinna ta owu być.

no ja zobaczę narazie w tym cyklu postaram się obserwować a potem jak cos pomysle nad testami narazie kupiłam sobie test ciążowy i czeka na właściwy moment zeby zatestować ale to jeszcze około miesiac poleży

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Ann Tobie też się uda, zobaczysz :* Jak u Ciebie idą postępy w leczeniu? Nadżerki już wypalone całkiem?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów