Strona 340 z 1202
Pokaż wyniki od 3,391 do 3,400 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Dzięki za miłe słowa dziewczyny

Okraglinka, trzymaj się dzielnie

Burzijka, mnie piesek też chodzi po głowie, ale poczekamy do wyprowadzki na swoje, a to jeszcze trochę potrwa niestety.

Mamakai, przykre

2. dzieckozakupy.pl
    Arwen trzymam kciuki żeby szybko sprawnie poszło i życzę powodzenia ;*

Nati, słyszałam, że te leki szybko działają także pewnie już niedługo będziesz cieszyć się z dwóch kresek a jeśli o mnie chodzi, to mam nadzieje, że w końcu coś ruszy.

Burzujka, my właśnie od lutego (po poronieniu i kilku nieudanych cyklach) mamy pieska. Właśnie się zastanawiałam między schroniskiem, a hodowlą i w ostateczności wzięliśmy rasowego (cavalier king charles spaniel - tricolor). Pomimo obgryzionych drzwi, krzeseł, łóżka i poduszek ( nie zdawałam sobie sprawy, że taka mała sunia tyle "szkód" potrafi zrobić) nie oddałabym jej za żadne skarby Kuzynka za to wzięła ze schroniska szczeniaka i również jest przekochany

Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Mi zaczynają się mdłości... wszystko pęcznieje mi w ustach
    No i zaczyna się wstręt do zapachów...
    Wędliny bleee
    nic tylko się cieszyć

Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Na bete na razie nie pójdę bo laboratorium jest nieczynne od poniedziałku do końca sierpnia jakiś remont czy coś. A do drugiego mam 40km (uroki mieszkania na wsi). Tak bardzo się boję że ta ciąża nie przebiegnie tak dobrze jak ta pierwsza.
    Dzięki dziewczyny
    musisz myśleć pozytywnie i żadnej negatywnej myśli do siebie nie dopuszczaj! ;-) masz zakaz!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ann co za zbieg okolicznosci my wlasnie mielismy miec dokladnia ta sama rase!!! To sa przekochane pieski

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Palina gratulacje!
    Arwen trzymam kciuki!

My mamy już drugiego psiaka ze schroniska (pierwszy niestety odszedł ). Ilość miłości i wdzięczności jaką dostajemy od niego codziennie jest nie do opisania! Burzujka adoptujcie!

No i u mnie pojawił się @.już się tak dawno nie cieszyłam na jego widok

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Palina, super gratuluję! ))
    Arwen, podziwiam i trzymam kciuki by wszystko Wam się udało tak jak zaplanowaliscie!
    A co do psa to ja bym bardzo chciała mieć - mógłby być właśnie ze schroniska, ale za dużo wyjeżdżamy i nie byłoby z nim co zrobić

Mira, co u Ciebie?

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    witam sie i ja... dawno mnie tu nie bylo wiec czesc pewnie nie kojarzy a czesc zdarzyla zapomniec. u nas dzisiaj 16tc+5d. i potwierdzona dziewczynka.
    dziewczyny wszystkim Wam z calego serca kibicuje i zycze szybkich dwoch kreseczek i 9 miesiecy spokoju po zobaczeniu tych kreseczek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów