Strona 34 z 1202
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Madzia, tez myslalam o Tobie, fajnie, ze sire odezwalac mimo trudnego czasu.

Dziewczyny, wy tu o testachowu, a mnie tylko mrugajacej lampki na czole brakuje, bo zawszre mam mocny sluz + bol owu bardzo uciazliwy. W tym cyklu bolalo mnie w dni owulacji w czasie wspolzycia, fatalne uczucire wy byscie chcialy wiedziec, kiedy macie owu, a ja bym czasem chciala zapomniec.

2. dzieckozakupy.pl
    [QUOTE=Kasia_88;2888750]Kinea ja też mam takie z allegro. Ejna pisała tutaj że zmienia się to bardzo dynamicznie. Przez kilka dni miała blada kreskę a potem nagle mocną. Sprawdzałas codziennie? Może przez przypadek przeoczylas moment?

właśnie coś czuję, że mogłam przegapić ten moment, dlatego w tym cyklu spróbuję jeszcze raz a później może poproszę lekarza o monitoring owulacji poprzez usg (chociaż wiem, że to robi się w późniejszym momencie)
    Ostatnio moja koleżanka również poroniła w 12tc, przeżyła to strasznie. Domyślam się dziewczyny co czujecie ale ciężko jest mi to sobie wyobrazić. Chyba jedyna rada to przetrwać najgorsze i nauczyć się z tym żyć, wierzę, że zostanie wam to wynagrodzone !!!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Witaj Kinea zycze Ci, zebys nie musiala nigdy przechodzic przez poronienie.

Madziu, mialas zabieg w dosyc poznej ciazy. Na Twoim miejscu bym troche odczekala. Ja tez bylam lyzeczkowana i to na samym poczatku i widzialam ze organizm potrzebuje troche czasu. Nie wiem czy trzy miesiace, ja czekalam dwa cykle z tym, ze pierwsza @ dostalam po 7 tygodniach.

Witaj Kinea

Moja siostra miała łyżeczkowanie po poronieniu i kazali jej min 3 miesiące czekać za nim zacznie starać się znowu.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    cześć dziewczyny
    na wstępie witam nowe i życzę powodzenia niech wasze starania nie idą na marne i owocują małymi bobaskami!
    Madzia bardzo ci współczuję abyś już nigdy nie musiała przez to przechodzić, a teraz żeby było coraz lepiej.
    burzujka i inne dziewczyny życzę wam odpoczynku i relaksu w długi majowy weekend, niech zaowocuje dziećmi najlepiej
    Kasia ja też biorę wiesiołek już drugi cykl ale nie odczuwam żadnych skutków ubocznych po nim. Na mnie "odpukać" jakoś wszystkie leki dobrze działają.

Ja od dzisiaj zaczynam przeprowadzkę, nie chce myśleć o dziecku i zbliżających się dniach "na wpadkę". I tak podejrzewam że to nie ten cykl jeszcze...niestety.
    Chociaż dzisiaj znów usłyszałam, że kolejna znajoma w ciąży. Trochę przykro mi się zrobiło, ale ciiii mówię to tylko wam... i tak za bardzo męczę swojego partnera tym tematem.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Nati a masz może ulotkę wiesiołka?
    Niestety takie newsy zawsze nas ranią...
    Udanej i owocnej przeprowadzki
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasia, ja tez ulotki nie mam, ale wiresiolek to nie lek, a suplement diety wiec watpie, zeby mial takie skutki uboczne. No chyba, ze przedawkowujesz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Kasia kochana nie mam niestety, wyrzuciłam bo uważałam tak jak Arwen, że to suplement diety i "nic mi się po nim nie stanie".

przeprowadzka na swoje, partner jest...ciągle w delegacji ale jest, praca jakaś tam też jest, tylko dziecka brak.
    Chyba pieska ze schroniska sobie wezmę

Witam nowe staraczki
    Tak tutaj Was wszystkie czytam i zaczynam dziękować Bogu, że oczyściłam się samoistnie i nie potrzebowałam zabiegu.
    Dzisiaj byłam powtórzyć HCG- ilościowo. Mój dzisiejszy wynik to 470. Dopiero dzisiaj uwierzyłam że nam się udało
    Każdej z osobna życzę szybkiego zajścia w ciążę

Agata, super !!
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów