Strona 338 z 1202
Pokaż wyniki od 3,371 do 3,380 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    Palina ciesze sie ze tobie sie udało, duzo szcześcia zyczę

2. dzieckozakupy.pl
    Witam po przerwie i moze sie wtrace

Dagusia, u nas wyglada na to, ze moje cialo reaguje agresywnie na dna mojego meza, myli je z choroba. Nie ma pewnosci czy tak samo reagowalabym na innego faceta, ale w zyciu nie chcialabym sprawdzac. My chcemy miec dziecko razem, wspolnie, bo sie kochamy. Nie wyszlo juz 6 razy, zaloba swoje kosztuje, bywalo ciezko, czulam, ze chyba mnie nie rozumie i nie przezywa tego tak jak ja. A on po prostu bal sie presji, chcial dziecka, ale tez widzial jak ja "znikam" w tym calym balaganie i martwil sie, ale jak to chlop nie potrafil tego wyrazic. Tak to juz jest z tymi chlopami, ze reaguja inaczej niz baby, sama psychiatra stwoerdzila "pewnie miala pani stany depresyjne" a potem poprawila sie na "mieliscie". Kobiety czuja inaczej i przezywaja inaczej, bardziej zewnetrznie. Moj maz duzo zyskal w moich oczach jak wyszedl z inicjatywa adopcji, teraz jest dla mnie pelnym mezczyzna, ktory podolal i tym sposobem zaczynamy wlasnie prpcedure adopcyjna i po prosty, tak zwyczajnie jestesmy teraz szczesliwi, spokojniejsi i pewni siebie

Kasiu, jak tam?

Dagusia, Kasia88,
    Ja tez coraz cześciej o tym myśle ze kłopot może byc po stronie męża on ma cukrzyce, w wieku dorastania przechodził świnkę i bardzo bardzo sie boje tych badań;( staram sie nie dopuszczać tej myśli. Ostatnio sam zacząć o tym mowić ze niedługo zapisze sie na badanie, ale ja go nie zmuszam, wręcz przeciwnie uspokajam. No zobaczymy. Oby udało sie przed badaniem.

Gratuluję zafaskowanym! )

Na bete na razie nie pójdę bo laboratorium jest nieczynne od poniedziałku do końca sierpnia jakiś remont czy coś. A do drugiego mam 40km (uroki mieszkania na wsi). Tak bardzo się boję że ta ciąża nie przebiegnie tak dobrze jak ta pierwsza.
    Dzięki dziewczyny

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Arwen witaj miło Cię znów czytać i patrzeć ze jesteś szczęśliwa

U mnie bez żadnych większych zmian. Po 2och poronieniach i ciąży biochemicznej zaprzestalismy starania. Najpierw mąż musi zrobić badania a potem razem musimy wybrać się na genetyczne. Przeciez kolejnej straty nie przeżyje. Chociaż głupia jestem bo wczoraj zaczęłam myśleć że fajnie by było znowu być w ciąży. Choćby przez kilka dni. Żeby znowu poczuć się lepiej. Chociaż na chwilę... głupie to i masochostyczne bardzo...
    Generalnie trochę odżyłam odkąd odpuscilismy. Przyznam że więcej imprezujemy mam chwile załamki, jak każdy ale jak na razie ciesze się tym co mam. Czyli mężem i wolnością, imprezami. Chociaż wolałabym zamienić to na pieluchy i wieczne uwiazanie przy dziecku. Ehh no cóż trzeba się cieszyć z tego co się ma

A jak tam u Was? Na jakim etapie jesteście w tej procedurze adopcyjnej?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Ilusive jeżeli mąż chce sam iść na badanie to niech idzie. Po co macie się stresować dalej nieudanym staraniami. A tak to od razu będzie można przynajmniej jedną rzecz wykluczyć.

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Dzisiaj zrobiłam test i jest bez zmian negatywny.. Ja już powoli chyba nastawiam się ze nic z tego nie będzie . Jest 10 dpo. Mam jakieś ciągniecie w jajniku czasami w dwóch ale mam m wrażenie ze to @ chce przyjść a przez duphaston nie może ..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kasia, odpuszczenie daje troche spokoju, to fakt. Ale marzenia to marzenia, nie przeskoczysz tego tak latwo u nas na razie papierologia glownie, na pocztaku wrzesnia ruszamy na powaznie, spotkania +testy. Samo szkolenie w listopadzie dopiero wiec jak pozaliczamy testy to bedzie oddech. Mnie sie chce zyc, wreszcie po tym calym koszmarze.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Palina gratulacje
    Arwen czesc!!! Fajnie, ze sie odezwalas..

O mnie
    Oj Arwen cieszcie się ze odetchneliscie to najważniejsze czuć raki spokój wewnętrzny. Mam nadzieje ze szybko dostaniecie swojego maluszka i będziesz mogła cieszyć się macierzynstwem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów