Strona 337 z 1202
Pokaż wyniki od 3,361 do 3,370 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Ilusive, palina, sonne, dajcie znać, czy możemy Wam już gratulowac.
    U mnie @ ma wpaść 20 więc czekam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dagusia... mieliśmy to samo. Tez miał wszystko gdzieś. Nie przejmował się mną. Naszymi staraniami. Nie pomyślałas ze może jego też to przerasta? Ze musi wyluzować? Może to dlatego takie zachowanie. Daj mu czas. Dla niego to tez jest stresujące. On też to przeżywa. Tez chce mieć dziecko. A dziecko zawsze można adoptować. Tyle dzieci czeka na miłość... daj mu czas. Odpuść na trochę. Zobaczysz że wszystko się zmieni. Mój mąż też nie potrafi ze mną rozmawiać na temat tego co się stało. Nie umie mówić o poronieniu. Widzę jak on to przeżywa. Wiem ze kobieta bez dziecka jest niespelniona. Mi tego nie musisz mówić... Ale pamiętaj ze facet czuje się facetem gdy spłodzi dziecko, zasadzi drzewo i zbuduje dom. Gdy nie może mieć dziecka tez czuje się z tym źle bo nie czuje się jak facet. Pomyśl trochę też o nim. Jeżeli go kochasz to pomysl ze on czuje się podobnie. Mogę zapytać ile się staracie? I nie podejmuj decyzji pochopnie.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Dagusia... mieliśmy to samo. Tez miał wszystko gdzieś. Nie przejmował się mną. Naszymi staraniami. Nie pomyślałas ze może jego też to przerasta? Ze musi wyluzować? Może to dlatego takie zachowanie. Daj mu czas. Dla niego to tez jest stresujące. On też to przeżywa. Tez chce mieć dziecko. A dziecko zawsze można adoptować. Tyle dzieci czeka na miłość... daj mu czas. Odpuść na trochę. Zobaczysz że wszystko się zmieni. Mój mąż też nie potrafi ze mną rozmawiać na temat tego co się stało. Nie umie mówić o poronieniu. Widzę jak on to przeżywa. Wiem ze kobieta bez dziecka jest niespelniona. Mi tego nie musisz mówić... Ale pamiętaj ze facet czuje się facetem gdy spłodzi dziecko, zasadzi drzewo i zbuduje dom. Gdy nie może mieć dziecka tez czuje się z tym źle bo nie czuje się jak facet. Pomyśl trochę też o nim. Jeżeli go kochasz to pomysl ze on czuje się podobnie. Mogę zapytać ile się staracie? I nie podejmuj decyzji pochopnie.
    Kasiu, starać się zaczeliśmy po ślubie rok temu ( listopad- biochemia) Marzec ( obumarła) Teraz ( biochemia)

O mnie
    A Twój mąż robił badania nasienia? Robiliście większe badania? Rozumiem ze jesteś rozgoryczona tym faktem. Tez bym była. Jestem. Twój mąż na pewno też. Dajcie sobie czas. Odetchnijcie. Odpocznijcie od starań. Czuje się tak jak Ty bo od kilku miesięcy przekonuje męża żeby zrobił badania nasienia. Ciągle zwleka. Wkurza mnie to niemiłosiernie. Ale on się boi wyników. Boi się ze może się okazać że to jego problem i przestanie czuć się mężczyzna. Nie mogę go przekreślac tylko dlatego ze może być coś nie tak. Wiadomo zrobisz jak podpowiada Ci serce i sumienie. Ale przemyśl to porządnie. Za dużo się działo w tej sprawie w ciągu roku i on tez tego nie wytrzymuje. Czuje się jak maszynka do zapladniania. I co byłabyś w stanie zostawić go gdyby okazał się bezpłodny? Nie tesknilabys za nim? Ja bym tak nie mogła. Dziecko zawsze można adoptować i kochać jak swoje. Pamiętaj ze nie ten matką/ojcem kto urodził tylko ten co wychował i pokochał ponad życie.
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Dziewczyny nie wytrzymała i zrobiłam rano test.
    No i pokazała się piękna druga kreska :-) aż się poryczalam, powiem szczerze strasznie się boję.

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Super.to teraz trzymamy kciuki za powodzenie 9 mcy. Lec na bete moze bo i tak np mi lekarz kazal zrobić jak przyszłam z 1 wynikiem by spr czy przyrasta.

No gratulacje palina pokaż no zdjęcie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Palina gratulacje

Palina gratulacje! ;-)
    za pozostałe testujące Dziewczyny trzymam mocno kciuki!

byłam wczoraj u endokrynologa z luxmedu, dostałam skierowanie na badania krwi tsh, FSH i jakieś anty coś tam (dwa rodzaje) i na usg tarczycy - z tym, że jak zadzwoniłam zapisać się na usg to termin na 3.11 (?!) i postanowiłam, że zrobię tylko krew, bo mam bezpłatnie i na 07.09 jestem zapisana do endo prywatnie - wizyta z usg. Ogólnie powiedziała nt. mojego wyniku TSH ze stycznia - 2,6, że włączyłaby już małą dawkę euthyrox'u, ale mam powtórzyć teraz badania żeby były aktualne wyniki. No nic, znowu pozostaje tylko czekać ;-)

pozdrawiam i miłego dnia życzę !

Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    no i przyszła @, co tu wiecej pisac, do dupy jest.

kolejna walka przed nami,

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów