Strona 336 z 1202
Pokaż wyniki od 3,351 do 3,360 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    klitra

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Zapraszamy "Mamuśki-pytania i odpowiedzi"
    https://www.facebook.com/Mamu%C5%9Bk...0092952409358/

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny ja sama jestem potwornie ciekawa czy w tym cyklu mi się udało, kupiłam testy i czekają. Mam jakieś pobolewanie brzucha i nie wiem czy to na @ czy coś jest na rzeczy, pisałam już wam że 6 sierpnia miałam śluz zabarwiony na czerwono może to było zagnieżdżenie. Okres miałam 19 lipca a następny powinnam dostać 21 sierpnia cykle mam 32 dni. Jak myślicie mogę juro testować? wyjdzie już coś czy zaczekać kilka dni jeszcze

Palina dla pewności wstrzymaj się jeszcze trochę

Ja też już kupiłam test czeka spokojnie na przyszły cykl

Test ciążowy z surowicy negatywny.

Żadnych norm, jednostek, nic, zero. Żałuje ją posłuchałam tą pożal sie Boże komunistyczna pielęgniarkę i nie zrobiłam bety.
    Z drugiej strony to ja sama trochę przesadziłam bo owu miałam jakieś 7 dni temu wiec jesli zaskoczyłam to zagnieżdżenie po jakiś 3 dniach i teraz bym była w 4 dc.
    Tyle ze ja na prawdę inaczej sie czuje w tym cyklu, dalej mam pobolewanie brzucha, trochę czuje macice jak na okres no i kłucie jajników...ale wiem ze za wcześnie na schizę ciążową.

Wiec 3 mam dalej kciuki za siebie i za Was Dziewczynki. Czekam na pozytywne wieści!

Ilusive szkoda ale to może jeszcze faktycznie za wcześnie

Mam pytanie do kobietek,które starają się o dzidziusia, i nie wychodzi Wam to ( bezpłodność bądz poronienia)
    OStatnio, bardzo często się zastanawiam czy pasujemy z mężem do siebie pod względem genotypu... może nam we dwóch się nie udaje.
    Skoro kobieta jest zdrowa, a przynajmiej tak jej się wydaje.. to może nie dobranie sie osób...
    Ja z mężem rzadko co kiedy się dogadujemy... ostatnio wogóle.. eh.
    Czy gdybyście się dowiedziały ,że nie możecie mieć razem dziecka, zostałybyście w takim związku?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Palina zdecydowanie się wstrzymaj jeszcze.
    Ilusive szkoda. Ale może faktycznie to trochę za wcześnie.

Dagusia to bardzo trudny temat który poruszasz. To że na razie nie udaje się zajść w ciążę to jeszcze nie oznacza że nie pasujecie do siebie genetycznie. A to czy dogadujecie się czy nie tez nie ma z tym nic wspólnego. A to czy bym wtedy zostawiła męża gdyby się okazało ze nie możemy mieć wspólnego dziecka. To tak samo jakby jedno z nas było bezpłodne. Zostawiła byś wtedy męża/partnera? Ja bym nigdy nie zostawiła męża tylko dlatego ze jest bezpłodny bądź nie mozemy mieć wspólnego dziecka. To zależy od tego czy się kochacie. A to ze macie chwilowy kryzys. Każdy go ma. Ja jakiś czas temu też o tym pisałam. Wcale nie mogłam dogadać się z mężem. W każdej kwesti się klocilismy. Godzilismy się tylko na chwilę i zaraz znowu coś. Chwilowy kryzys. U mnie trwal okolo dwoch miesiecy. Trzeba to przeczekać. Walczyć. Miłość i drugi człowiek to nie zabawka którą wyrzucamy jak się popsuje. Życzę Wam żeby w końcu i Wam udało się dojść do porozumienia i żeby nad Wami zaświecilo słoneczko
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    paulina mam podobne daty jak Ty - okres miałam 25 lipca, następny ma być 21-22 sierpnia i nie wytrzymałam zrobiłam testy i bete! Pojawiła się druga kreseczka a beta 49 więc możesz już coś spróbować zdziałać

Mój mąż, mam wrażenie że mam w d... wszystko .liczy sie tylko praca i jego klienci...
    Gdy było mi cięzko po zabiegu był ze mną kilka dni, potem nawet rozmawiać ze mna nie umiał, teraz go proszę żeby dbał ,nie pił alkoholu ,piwa... chociaż jak mam te piepszone dni płodne,bo to przeciez też ma wpływ,a on swoje...
    Sorka za słownictwo,ale wszystko mnie przersata... i myśle że gdybym nie mogła mieć z nim dziecka... nie dałabym rady z nim byc mimo miłości....
    bez dziecka, kobieta jest niespełniona,sory

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Palina zdecydowanie się wstrzymaj jeszcze.
    Ilusive szkoda. Ale może faktycznie to trochę za wcześnie.

Dagusia to bardzo trudny temat który poruszasz. To że na razie nie udaje się zajść w ciążę to jeszcze nie oznacza że nie pasujecie do siebie genetycznie. A to czy dogadujecie się czy nie tez nie ma z tym nic wspólnego. A to czy bym wtedy zostawiła męża gdyby się okazało ze nie możemy mieć wspólnego dziecka. To tak samo jakby jedno z nas było bezpłodne. Zostawiła byś wtedy męża/partnera? Ja bym nigdy nie zostawiła męża tylko dlatego ze jest bezpłodny bądź nie mozemy mieć wspólnego dziecka. To zależy od tego czy się kochacie. A to ze macie chwilowy kryzys. Każdy go ma. Ja jakiś czas temu też o tym pisałam. Wcale nie mogłam dogadać się z mężem. W każdej kwesti się klocilismy. Godzilismy się tylko na chwilę i zaraz znowu coś. Chwilowy kryzys. U mnie trwal okolo dwoch miesiecy. Trzeba to przeczekać. Walczyć. Miłość i drugi człowiek to nie zabawka którą wyrzucamy jak się popsuje. Życzę Wam żeby w końcu i Wam udało się dojść do porozumienia i żeby nad Wami zaświecilo słoneczko

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Zostawic mozesz jak sie nie dogadujecie, moze po prostu to nie ten jedyny. Ale nie zostawilabym gdzyby okazalo sie ze nie możemy mieć dzieci. Jest tyle do adopcji.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów