Strona 331 z 1202
Pokaż wyniki od 3,301 do 3,310 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Czyli u mnie to już marne szanse ... Jak 7 dpo <1.0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Sysia szansa zawsze jest. Moglo sie jeszcze nie zagniezdzic...
    A ja mam dzis potworny bol glowy... @ nie ma a dzis mam 30dc zazwyczaj takie mam cykle ale moja apka obliczyla mi na piatek wiec czekam do piatku i lece chyba na bete...
    Jakos w tym miesiacu wyjatkowo zestresowana jestem... Brzuch przestal mnie bolec, nawet jak na @ nic nie boli a piersi wciaz wielkie i bolace...
    Zwariuje
    Dzieki dziewczyny za kciuki

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    hmm, ja jeszcze sie przejde na bete w piątek. zobacze w 9 dpo moze juz cos powinno byc w piatek rano nie bede brala tabletki jak cos wyjdzie chociażby 3.0 bo u nas dla nieciezarnych jest przedzial od 0.0 - 2.6 to wieczorem szybko tabletke wezme no i w pon do ginekologa bo przy moich "ciazach" i pracy fizycznej to az strach myslec... Burzujka - tzymam kciuki może i Tobie sie poszczesci ) a patrze ze w sierpniu troche tych kresek na forach sie posypało. Ale aż szkoda pisac bo troche przegladam fora i to rozne to dziewczyny ktore w lipcu zobaczyly 2 kreseczki czesto dochodzilo do poronien . Może sierpien bedzie szczesliwym okresem na zajscie w ciąże ! a i kiedys gdzies przeczytalam ze okres wakacyjny to dobry okres na zachodzenie w ciaze, ale czy na pewno ?? hmm

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    U mnie doszło spanie w ciągu dnia...
    Normalnie padam na cycki...
    Które powoli zaczynają boleć.
    No i śmierdzą mi różne rzeczy.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    U mnie doszło spanie w ciągu dnia...
    Normalnie padam na cycki...
    Które powoli zaczynają boleć.
    No i śmierdzą mi różne rzeczy.
    No to okrąglinka tylko się cieszyć

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Okrąglinka Gratulacje ! któty to u Ciebie tydzień? Jak ja bym chciałą byc juz po jakiejkolwiek pozytywnej widomosci chociażby becie ktora bylaby minimalnie podwyższona . juz powoli trace nadzieje na to ze sie uda . Może za bardzo chce ? Ale jak tu nie chcieć ? Jak podswiadomie rozpoczynajac nowy cykl wierze ze sie uda a po owu juz emocje opadaja i zaczynam myslec ze jednak nieee to jednak chyba nie to chyba sie nie uda .. Nastepnego dnia znowu mam ciut nadziei ze moze jednak tak, moze sie udało ? Juz zglupiałam !

Sysia tak to jest jak się bardzo chce. Ja w poprzedniej ciąży byłam załamana jak się w pierwszym cyklu nie udało a w drugim jak zrobiłam test z ciekawości wcześniej przed miesiączka i pojawiła się blada druga kreska to się zdezorientowalam nie wiedziałam czy się cieszyć czy co... a po wizycie u giną popłakałam sie ze strachu . Wiesz niby chcesz dziecka a jak przychodzi co do czego to wariujesz...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez sysia1290 Zobacz posta
    Okrąglinka Gratulacje ! któty to u Ciebie tydzień? Jak ja bym chciałą byc juz po jakiejkolwiek pozytywnej widomosci chociażby becie ktora bylaby minimalnie podwyższona . juz powoli trace nadzieje na to ze sie uda . Może za bardzo chce ? Ale jak tu nie chcieć ? Jak podswiadomie rozpoczynajac nowy cykl wierze ze sie uda a po owu juz emocje opadaja i zaczynam myslec ze jednak nieee to jednak chyba nie to chyba sie nie uda .. Nastepnego dnia znowu mam ciut nadziei ze moze jednak tak, moze sie udało ? Juz zglupiałam !
    Zaczął się 6 tydz.
    Wg OM.

Ja sobie opuściłam ten cykl...
    Całkowicie się kochalismy bez spiny i jest... konkret jest
    Takie krechy ze masakra.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Dziewczyny czy moge wziac ibuprom na bol glowy? Bezpieczny w miare jest?
    Rozsadza mi glowe doslownie az mi slabo... Mojego meza nie ma w domu wroci bardzo pozno i to jest jedyne co mam... I flavamed...
    Umieram z bolu..

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Burzujka bierz. Jesteś przed terminem @ prawda? Czytałam gdzieś że póki się nie wytworzy łożysko to do dziecka nie przedostają się takie rzeczy z pokarmów. Przecież kobiety nawet tydzień po planowanej @ nie wiedzą że są w ciąży i piją alkohol i nic się nie dzieje. Łożysko wytwarza się dopiero chyba około 6-7-8 tc. Nie pamiętam dokładnie.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów