Strona 33 z 1202
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cześć Madziu jak dobrze ze się odezwałaś. Oczywiście ze pamiętamy. Zastanawiałam się dosyć często co u Ciebie. Martwiłam się. Widzę że decyzje zostawiłas losowi. To musiały być dla Ciebie okropne chwile... strasznie Ci współczuję. Jak się trzymasz?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Madzia oczywiście że pamiętamy.Ja osobiście często o tobie myślę i cieszę się że odezwałaś się do nas.
    Bardzo mi przykro że tak to musiało się skończyć ale wierzę że wszystko sobie pomalutku poukładasz i w końcu wyjdzie dla Ciebie słoneczko.
    Trzymam za ciebie kciuki i ściskam mocno.

Może i ja się przywitam.Jestem już w swojej wymarzonej ciąży i mam termin na listopad.Staraliśmy się 7 cykli
    Należałam do wątku na 2016 rok i jeśli pozwolicie będę tu do was od czasu do czasu zaglądać i kibicować.
    Powodzenia

O mnie
    Cześć Joanna im więcej nas tym lepiej
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Wiecie co, wszystko jakoś zadziało się w dość szybkim tempie, poza tym chodziłam jak Zombie, nie potrafiłam myśleć o niczym innym, dlatego też jakoś nie miałam siły pisać. Jest różnie, czasem jest ok a czasem mam ochotę się zamknąć i płakać. Wiem, że przed nami jeszcze dość długa doga za nim znów będziemy mogli zacząć się starać, ale tak bardzo chciałam i nadal chcę zostać mamą. Wy to najlepiej przecież rozumiecie... trzeba w miarę możliwości iść do przodu. Teraz jestem do czerwca na skróconym macierzyńskim, co dalej zobaczymy.

Powiedzcie mi jak Was wyszukać tutaj na forum? Bo mi się to nie udało, znalazłam ten wątek tylko na googlach (chyba, że nie dopatrzyłam czegoś

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Czesc Madzia! Cudownie, ze jestes dzielna kobieto
    Musialo Ci byc bardzo trudno, ale wazne, ze skupiacie sie z mezem na przyszlosci, tak trzymac.
    Na poprzednim forum dziewczyny linka wkleily, tak ja sie tu znalazlam
    Kasiu, niestety nie znam efektoe ubocznych wiesiolka. A chilluje sie do wtorku
    Joanna witaj

O mnie
    Madzia dacie rade. Dzielna jesteś. Pomyśl sobie że najgorsze za Wami. Teraz będzie już tylko lepiej. Trzymam za Was kciuki :*
    Jak klikniesz w ogólne forum "grupy mam według terminu porodu" i tam nie wchodząc w żaden kolejny wątek tylko na samym dole pod tymi ogólnymi subforum znajdziesz nas. Niestety nie utworzyli nam jeszcze subfora na 2017 wiec trzeba było sobie jakoś radzić

Burzujka to owocnego urlopu życzę
    Kurcze musze się dowiedzieć jakie ma skutki uboczne bo albo to wiesiolek powoduje ból głowy albo znowu powrócił temat zatok

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Czy taka dzielna to nie wiem, chyba jak każda, która w takiej sytuacji by się znalazła - kobiety zawsze są silne, nawet jeśli się o to w konkretnym momencie nie podejrzewają Nic, teraz jestem po łyżeczkowaniu - nadal plamię, nie wiecie ile to może potrwać? I kiedy mogę się spodziewać pierwszej miesiączki? Pytałam się lekarki jak długo mamy czekać z ponownymi staraniami - powiedziała, że jak się wszystko zagoi to po pierwszym okresie już można, ja znowu słyszałam żeby odczekać trzy cykle... teraz będę mieć wizytę w połowie maja, zobaczymy co mi powie

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczyny, cześć
    bardzo często was podglądam, rzadziej piszę - mam nadzieję, że się to zmieni.

U mnie kolejny cykl nie udany, trzeci z kolei. Nie poddajemy się, wiem, że mamy jeszcze czas ale tak sobie myślę, że nie chcę tracić więcej czasu. Chyba największy problem jest u mnie jednak z wyznaczeniem tych dni płodnych, teoretycznie obserwuje śluz, robię testy owulacyjne (ale te z allegro i przez prawie dwa tyg. pokazywały bladą drugą kreskę - być może jakieś feralne?) w tym cyklu planuje zakupić w aptece lub jakiejś drogerii, czy możecie polecić mi jakieś konkretne?

no i standardowo trzymam za wszystkie Staraczki kciuki

O mnie
    Kinea ja też mam takie z allegro. Ejna pisała tutaj że zmienia się to bardzo dynamicznie. Przez kilka dni miała blada kreskę a potem nagle mocną. Sprawdzałas codziennie? Może przez przypadek przeoczylas moment?

Madzia masz rację. Każda z nas myśli ze nie jest taka dzielna i silna ale jak przychodzi ci do czego to jakoś dajemy rade. Ja plamilam przez kilka dni. Powinno już Ci przechodzić. Ale wiadomo każda inaczej to przechodzi. Ja pierwszą @ miałam po ponad miesiącu. A starać się niewiem czy można tak szybko. Generalnie jak wszystko się ładnie zagoi to można od razu ale myślę że trzeba to sprawdzić na usg. Mi powiedzieli że mam odczekać 3 miesiące.

Madzia, miło znów Cię "czytać" tak jak dziewczyny już napisały, również zastanawiałam się co u Ciebie. Cieszę się, że się nie poddajesz i walczysz dalej, teraz już musi być dobrze :*

Joanna, witaj

Kinea, ja niestety na temat testów owu się za bardzo nie wypowiem, mam tylko takie z allegro - tanie, i od tego cyklu przestałam ich używać, bo w moim przypadku w ogóle nie pomagały, poza tym kreski jednego dnia były ciemne, następnego jasne, potem znowu ciemniejsze i tak w kółko. Olałam to i zdałam się na los.

Burzujka, wypoczywaj

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów