Strona 329 z 1202
Pokaż wyniki od 3,281 do 3,290 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cytat Zamieszczone przez PatiM Zobacz posta
    mamakai2014 ja powinnam dzis dostac, ale jeszcze nie przyszla @, w tamtym cyklu byly 2 dni spoźnione, wiec mam jeszcze dwa dni
    Życzę Ci więc aby się nie pojawiła

2. dzieckozakupy.pl
    Burzajka chyba testuje jutro lub w piątek, ja i Sonne w weekend. Także dziewczyny trzymam kciuki za nas, czas to mi się tak teraz dłuży że masakra. Nie wiem czy jutro albo w piątek nie zrobię testu bo już nie mogę wytrzymać.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Ja powinnam dostać wczoraj. Jak narazie cisza. Mam lekkie pobolewania w dole brzucha, ale to sporadycznie. Czuję, że mam podwyższoną temp., ciągle mi zimno. Biusty bolą, ale to akurat żaden objaw, bo zawsze tak mam przed okresem.

Teoretycznie mogłabym już dziś testować, ale nie chcę się rozczarować. Najwcześniej zrobię ok.soboty-niedzieli. Wynik będzie wiarygodniejszy.

Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Mamakai my staramy się już pół roku. Przez ten czas brałam tylko kwas foliowy, dodatkowo magnez b6 na moje stresy. W tym cyklu łykam też Falvit co by się "podładować" trochę. Diata dietą, ale wspomóc się też czasem trzeba
    Trzymam kciuki. Jak ja już bym chciała szukać u siebie tych objawów ale no nic trzeba czekać cierpliwie do okresu i potem działać

Dziewczyny, powodzenia w testowaniu w najbliższych dniach! Może po weekendzie będzie na forum kilka radosnych wiadomości! tego Wam życzę!

U mnie po okresie, za tydz owu pewnie. A póki co jeszcze kilka dni odpoczywamy u siostry na działce

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dziewczyny jaka to niesprawiedliwość. Jak staraliśmy się o dziecko to nie wiedziałam kiedy mam dokładnie owu. Nie miałam objawów. A teraz... kolejny cykl a mnie podczas owu strasznie boli brzuch i oba jajniki. Masakra jakaś. Wczoraj i dziś to samo. Boli okropnie. A do tego wczoraj i przed wczoraj i tydzień temu przez dwa dni miałam zawroty głowy i było mi niedobrze. Gdyby to było po owu to bym miała jakieś podejrzenia dlaczego tak. Ale tak to nie wiem co się ze mną dzieje. Już kolejny cykl taki dziwny. Tym bardziej że poprzedni cykl nagle skrócił mi się o 10 dni, i na to wychodzi że ten też będzie krótszy. Dziwne rzeczy się ze mną dzieją.
    I jak w ciągu całego cyklu, nawet przed i w trakcie @ jestem spokojna, nie zamartwiam się niczym, tak podczas owu znowu mam doła. Marnuje się tak wyraźne owu, a do tego jeszcze te krótsze cykle, zawsze wkurzało mnie że są takie długie. Ehh jakie to niesprawiedliwe i okropne. Mam wrażenie że los ze mnie strasznie drwi... Tylko co jak komu takiego zrobiłam.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    Kasia bardzo dobrze Cie rozumiem, tez sie ostatnio zastanawiam... od grudnia sie staramy i tu taka kara, a inne się pu...ją i wpadają po seksie w krzakach, aj zycie zycie....

Najważniejsze ze nadal nie przyszła @

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kasia, rozumiem Cię doskonale... Po prostu tak sie dzieje i trzeba to przyjąć na klatę. Ja ze 4 lata nie miałam infekcji a jak przyszły staranki to bach i cykl zmarnowany.
    Ja teraz z dostinexem tez miałam mega ból jajnika i takie wzdęcie bolące, kiedyś tez tak miewałam przed tym jak okazało sie ze prl wysoka. Wiec myśle ze to mój normalny tryb owu.
    Ja jutro idę na progesteron 18dc (25-26) żeby wiedzieć czy mam niedomogę lutealną i czy brać nadal luteinę (gin mi dał w ciemno...) i chyba zrobię tez betę...myślicie ze cos pokaże ? 7-8 dpo?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Oj niestety życie nam rzuca kłody pod nogi...

Ilusive myślę że jakaś szansa jest że już beta może jakąś małą wartość pokazać jeżeli coś się kluje. Dlatego możesz spróbować.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny! Bo nic nie mogłam na ten temat znaleźć w necie. Ostatnio miałam właśnie coś około 37,5 i trochę spanikowałam. Ale mnie uspokoiłyście
    Martulka i mamakai2014 trzymam kciuki!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów