Strona 324 z 1200
Pokaż wyniki od 3,231 do 3,240 z 11993

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Sonne i Palina to my razem sie bedziemy denerwowac... Ja mam termin @ na czwartek/piatek. A teoria z ksiezycem to co to za teoria? Bo ja tez mam wkurw..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Okraglinka, nie martw się! 3 miesiące już minęły, więc jestem pewna, że organizm jest już gotowy. Trzeba być dobrej myśli. Trzymamy kciuki! Daj znać, jak zrobisz test.

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    burzujka, sonne, palina, kiedy testujecie? Trzymam kciuki mocno!

U mnie jutro kończy się @ , więc zacznie się najmilsza część cyklu...

Junior Member
    Dragusia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Okraglinka, kciuki zacisniete!
    A ja mam strasznie zly humor ale to strasznie... jutro pierwszy dzien w pracy. Plakac mi sie chce.
    Szczegolnie jak dostane okres to juz w ogole strzele sobie w leb.

Dragusia, z ta blokada to jest teoria ktora jak kazda inna ma zwolennikow i przeciwnikow. Moj lekarz twierdzi ze to bujda na resorach i ja tez sie z tym zgadzam
    Co nie znaczy ze stres nie ma wplywu. Ma wplyw i to ogromny ale na poziomie organicznym, nie psychicznym. Stres miesza w hormonach i to mocno niestety...

I co z tego ze ja to wiem? Nico. Na to nie ma wplywu i nic sie nie da z tym zrobic...
    A ja tam wierzę w tego typu rzeczy. Sama na własnym przykładzie przechodziłam to...No cóż każdy wierzy w to co chce
    Stres ma wpływ na okres i na inne rzeczy, mnie często się przesuwał albo przyspieszał w czasie stresu,mniejszego lub większego.
    Pozdrawiam serdecznie

O mnie
    Ja nie testuje, czdkam na @... I przezywam zalamanie nerwowe..

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dragusia Zobacz posta
    A ja tam wierzę w tego typu rzeczy. Sama na własnym przykładzie przechodziłam to...No cóż każdy wierzy w to co chce
    Stres ma wpływ na okres i na inne rzeczy, mnie często się przesuwał albo przyspieszał w czasie stresu,mniejszego lub większego.
    Pozdrawiam serdecznie
    No to jest to wlasnie o czym ja mowie, stres wplynal na Twoje hormony i przesunal Ci okres

Z drugiej strony ja mialam w czerwcu ciaze biochemiczna gdzie w trakcie dni plodnych i tuz przed nimi mialam mnostwo stresu w pracy - najgorszy okres w roku, owulacje mialam dzien przed wielka impreza ktora organizowalam, spac nie moglam i w ogole a w ciaze zaszlam... Ze sie nie utrzymala to inna sprawa ale jednak do zaplodnienia doszlo...
    Potem sie okazalo ze przez ten stres prolaktyna poszybowala do gory i teraz ja zbijam.

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny! Trzymam mocno za Was kciuki! <3
    Ja dziś zmarzłam dziś strasznie. Już czuję, że mnie coś bierze więc mleko z czosnkiem i miodem wypite. Orientujecie się jak temperatura wzrasta w ciąży? Czy w ogóle wzrasta?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ja tez nie testuje. Czekam na @. Jak.nie przyjdzie jakims cudem do poniedziałku to wtedy tescik.
    Co do ksiezyca to poczytaj na necie o wpływie pełni na człowieka; ) u mnie powoduje mega wkurw nie do opanowania. Tym samym z mężem od wczoraj mamy focha. Niby powoduje też wzrost chęci na przytulaski - ale u mnie to nie działa; /

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i dwóch Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Okraglinka, nie martw się! 3 miesiące już minęły, więc jestem pewna, że organizm jest już gotowy. Trzeba być dobrej myśli. Trzymamy kciuki! Daj znać, jak zrobisz test.
    Cosima no właśnie jak o jest? Po łyżeczkowaniu trzeba odczekać 3 miesiące, czy 3 cykle? Ja się pogubiłam... U mnie trzy miesiące właśnie w poniedziałek miną, ale za to 3 cykl dopiero zaczynam

Cześć dziewczyny o jak dawno mnie tu nie było
    . Jakoś nasze starania były zawieszone aż do teraz. Obecnie kończę brać ostatnie opakowanie tabletek anty i od przyszłego miesiąca zaczynamy starania a co u Was? Chyba nie nadrobię tyle stron

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów