Strona 322 z 1202
Pokaż wyniki od 3,211 do 3,220 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    No nie mowcie ze spamują juz i fora internetowe.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    No niestety spam jest wszędzie. Nawet minus jest taki ze tu na forum nie da się usunąć czyjegoś wpisu ani nawet zgłosić jako spam. Ta osóbka juz te same wpisy umieściła na kilku wątkach.

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Cosima po ilu tabletkach dostinexu już jesteś? Ja po 4 *1/2 czyli 2 całe. Zastanawiam sie czy prl już spadła...
    Jestem świeżo po dniach płodnych i bardzo w tym cyklu czułam jajnik, tak jak kiedyś miałam. Mam wrażenie ze cos tam sie odblokowało.
    Ilusive, ale ja nie biorę dostinexu...chyba mnie z kimś pomyliłas.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Dziewczyny które straciły swoje ciąże prosze was o pomoc bo już mam mętlik w głowie. W tamten piątek byłam u lekarza, pani doktor powiedziała że wszystko w porządku i że lada chwila powinnam dostać @. Teraz w piątek również poszłam do lekarza i mówię że nadal nie mam @ ale zbadała mnie i ciąży nie ma.
    Przez ten tydzień jedynie codziennie plamiłam dziwnie. Jak wyglądał wasz okres po poronieniu albo po zabiegu łyżeczkowania?

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Dziewczyny które straciły swoje ciąże prosze was o pomoc bo już mam mętlik w głowie. W tamten piątek byłam u lekarza, pani doktor powiedziała że wszystko w porządku i że lada chwila powinnam dostać @. Teraz w piątek również poszłam do lekarza i mówię że nadal nie mam @ ale zbadała mnie i ciąży nie ma.
    Przez ten tydzień jedynie codziennie plamiłam dziwnie. Jak wyglądał wasz okres po poronieniu albo po zabiegu łyżeczkowania?
    Nati ja po łyżeczkowaniu dostałam normalny okres po 6 tygodniach. Nie było wcześniej żadnych plamień, tylko normalny okres (ani silniejszy, ani mniejszy niż zwykle). Kolejny (drugi po zabiegu) dostałam też po 6 tygodniach i też był normalny. Teraz jestem w trakcie 3 cyklu po i w poniedziałek 22.08. (równie 3 miesiące po poronieniu) idę do gina i mam nadzieję, że już będziemy mogli się starać.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Dzięki wielkie cichon za odpowiedź. U mnie chyba coś nie tak albo jeszcze mam poczekać na ten okres... Najlepsze jest to że ja po pierwszej miesiączce mogę rozpocząć starania a tu "ani widu ani słychu" okresu jak narazie. W tygodniu zrobię test jeśli nadal nie dostanę, chociaż wątpię żebym była w ciąży.
    Kiedy skończą się te zmartwienia?

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Illusive to ja biore dostinex
    Nati ja dostalam okres po 7 tygodniach i tez sie zastanawialam czy to normalne. Podobno tak jest, jak juz organizm dojdzie do siebie, dostaniesz okres. Nie wiem o co chodzi z plamieniem ale nie przejmowalabym sie. Macica sie regeneruje.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Poza tym Witam dziewczyny po krotkiej przerwie

Ja juz wczoraj wrocilam z urlopu i podsumowujac, bylo strasznie slabo bo pogody nie bylo... Przez ostatnie dwa tygodnie moze dwa dni sloneczne i cieple byly... I smutno mi sie robi jak sobie pomysle ze to byl mu coroczny urlop i najblizsze dluzsze wolne dopiero w grudniu...:/
    Chcialabym od losu chociaz niespodzianke w postaci ciazy w zamian za najgorszy urlop mojego zycia.

Ja juz od miesiaca biore dostinex na obnizenie prolaktyny, lekarz powiedzial ze szansa na ciaze jest ale niewielka w pierwszy cyklu z dostinexem wiec nie wiem... Nie nakrecalam sie do wczoraj... Piersi wyraznie powiekszone i bolace ale to rownie dobrze moze byc wynik wysokiej prolaktyny... Podbrzusze tez mnie boli ale to zawsze w kazdym cyklu mnie boli wiec nie wiem... Nie chce mi sie jechac na bete, w tym cyklu czekam na @, ktory ma sie pojawic najpozniej w piatek. Wczoraj sobie zbadalam polozenie szyjki macicy (kiedys juz probowalam tak przez caly cykl wiec mniej wiecej wiem w jakim polozeniu zazwyczaj bywa) i jest dosyc wysoko i zamkniete wejscie i wlasnie przez to zaczelam sie nakrecac bo to moze oznaczac ciaze...
    Najgorsze ze moj chory umysl juz sam z siebie zaczal sobie wyobrazac mnie z brzuchem i takie tego typu akcje... Nienawidze tego... Za pare dni przez to bedzie rozpacz...;(

Cosima sorki ech ta moja blondyńska pamięć
    Burzujka dzięki za odp. A jaką masz dawkę, możesz przypomnieć?
    Ja tez staram sie nie nakręcić ze w pierwszym cyklu z dostinexem sie uda, ale rozmyślam o tym coraz cześciej....głowa wariuje i szukam objawów... Ja @ powinnam dostać 25.08. No zabaczmy.
    W każdym bądź razie kolejna @ przeżywam już coraz lepiej niż po pierwszym cyklu starań i troszkę odpuszczam z emocji.

O mnie
    U mnie sa fale z przezywaniem.. raz lepiej raz gorzej ale bol zawsze ten sam...
    Ja biore jedna tabletke na tydzien czyli zjadlam juz ze cztery...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów