Strona 321 z 1202
Pokaż wyniki od 3,201 do 3,210 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Hey dziewczyny ! ,Podczytuje Was czasem bo też do niedawna byłam starajaca się mamusia :-) Mamy już z mężem 5 letnia córeczkę ( udało się za pierwszym razem ) A teraz starania od października 2015 i podobnie jak Ty Sylwia nie mogłam zrozumieć dlaczego teraz się nie udaje ,byłam wściekła na cały świat ! Testy owulacyjne i stosunek obowiazkowy w wyznaczone dni ,myślałam że w jakaś paranoje wpadnę .Jednego miesiąca jakoś z natłoku obowiązków zapomnialam o teście i byłam wściekła na siebie ze przeoczylismy dni płodne ....A tu się okazało że akurat wtedy ,niekontrolowanie się udalo :-) Jestem obecnie w 13 tygodniu ciąży ,moja dzidzia zdrowa i strasznie ruchliwa Ale niestety usg wykazalo przodujace lozysko więc obawy są ,na poczatku był płacz Ale teraz jestem pozytywnie nastawiona ze wszystko będzie dobrze :-) A więc kochane trzymam z całego serca za Was kciuki żeby każda w tym 2017 roku mogła tulic swoje malenstwo! Powodzenia!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    3 dni mi się spóźnia @..
    Jeśli do wtorku nie przyjdzie robie test
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Okraglinka cierpliwa jesteś ja juz dawno bym robiła
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Pośpiech w niczym mi nie pomoże.
    Bo dopiero i tak po 22 będę w Wawie żeby iść do lekarza.

A tak... nie zamartwiam się niepotrzebnie na zapas...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    To prawda Okrąglinka cierpliwa jesteś ;p
    Ja jak zaszłam w ciąże to miałam takie samo podejście jak ty. Test dopiero kilka dni po @ zrobiłam i byłam jakoś wyjątkowo spokojna no i okazało się że byłam w ciąży wtedy.

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ja objawów do testu nie mialam. Nie wsluchiwalam się też w swoj organizm za bardzo bo to był 8mc starań i juz chyba mega zwątpienie.

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hejka !! Ja jakoś dzisiaj starałam sie nie myslec o tym ze moge byc w ciazy, co bedzie jak nie bede w ciazy.. Ale gdy przyszła godzina 22 i musialam wziasc duphaston wszystko mi sie uaktywnilo i zaczełam znowu liczyc te dni od owulacji ile juz ich minelo. Kiedy isc na Bete i wgl.. No masakra jakas .. I jeszcze w pracy mega dużo stresów i wkurzania sie .. No po prostu cudnie ! ech... Patrze ze tutaj juz mało osob zaglada .. jakis miesiac temu bylo was wiecej a teraz tutaj taka cisza .
    Pozdrawiam Was . i sciskam cieplutko !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    No bywa tak co jakiś czas że jest cicho na forum. Teraz akurat czas wakacyjny i długi wekend. To normalne. Przyjdzie czas że będzie ruch.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Co do objawów to ja pierwsza ciążę przeszłam bardzo dobrze, bez jakichś wielkich mdłości i w ogóle. Oczywiście że cycki bolały no i czasem jak napilam się rano soku bo trochę męczyło.
    A ja teraz sobie wmawiam że bolą mnie piersi i w ogóle że trochę mi nie dobrze, a do testowania jeszcze tydzień, chyba zwariuje. Wczoraj na imprezie rodzinnej wypilam lampkę szampana bo wszyscy tak stekali że Masakra, teściowa oczywiście głupie teksty że podejrzane jest to że nie piję.
    A na forum zawsze jest tak że w weekendy jest cicho a po drugie kilka dziewczyn jest na wakacjach. Pozdrawiam :-)

Cosima po ilu tabletkach dostinexu już jesteś? Ja po 4 *1/2 czyli 2 całe. Zastanawiam sie czy prl już spadła...
    Jestem świeżo po dniach płodnych i bardzo w tym cyklu czułam jajnik, tak jak kiedyś miałam. Mam wrażenie ze cos tam sie odblokowało.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów