Strona 320 z 1202
Pokaż wyniki od 3,191 do 3,200 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cosima chociaż nie będziesz musiała się stresować czy traficie w dni płodne a sama przyjemność z tego tylko będzie
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Sama przyjemność...ale główna przyczyna jest taka , że we wrześniu ruszamy z generalnym remontem, który pewnie się przyciągnie do połowy października. No i rozumiecie, zbyt wielu okazji w tym czasie nie będzie. Trochę będziemy pomieszkiwać u babci.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    No to cosima - czekamy na efekty staranek

Ja juz siedzę jak na szpilkach
    A @ nadal nie ma hahahah
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    A my sobie nadal rośniemy Spodnie na gumce robią się już za ciasne Ale mdłości już przeszły! Aktualnie mogę żyć na samych jogurtach i mleku (i słodyczach oczywiście ). Żadne mięso nie wchodzi w grę :P Prenatalne mamy 24.08. Jestem dobrej myśli! Wcześniej się strasznie martwiłam ale po ostatnim usg jak zobaczyłam jak Maleństwo macha rączkami i nóżkami mam jakiś taki wewnętrzny spokój Czuję, że wszystko będzie dobrze I trzymam za Was kciuki!

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Klaudia zdrowo rosnijcie.
    A jak inne mamy brzuszkowe? Zagladaja czasami do nas?
    Mnie standardowo tydz przed okresem pobolewa podbrzusze . Ale poki co nie bolą cycki.
    Dzis ide do pracy na 13h ahhh i jutro znow.taki moj dlugi weekend.
    Ale wam miłego jesiennego.dlugiego weekendu

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny ? Co tam u Was słychać. Ja wariuje !! Dosłownie Nie wiem czy sobie cos wmawiam czy co, bo miesiac temu tez juz sie czegos doszukiwalam nawet w dzien @ wierzyłam zaparcie ze jestem w ciąży. A tu jednym słowem dupka . Zaczyna mnie cos kluc jajnik, czasami ciagnac do nogi ale to na prawde czasami. Czytałam wiele razy zeby sie nie nakrecac i wgl ale nie da sie ! po prostu sie nie da ! i mimo mojej dziwnej sytuacji ze nie wiem czy w ogole jest jakakolwiek mozliwosc abym zaszla w ciąze to i tak mam ciut takiej nadzieji ze jednak cos tam moze juz sie dzieje . Dziewczyny a może powiecie o waszych pierwszych oznakach ciąży ? i Kiedy sie rozpoczęly ?

O mnie
    Sysia ja przy mojej ostatniej ciąży biochemicznej czułam wszystko od samego początku. Wiedziałam kiedy mam owulację. Potem czułam i widziałam kiedy mam zagnieżdżenie. No a potem moje pierwsze standardowe oznaki ciąży, zawroty głowy. To jest moja pierwsza oznaka którą zawsze mam. Co prawda teraz przez dwa dni tez miałam zawroty głowy i źle się czułam ale to raczej nie od tego bo jestem przed owu. Ale pamiętaj sysia każda ciąża jest inna. Jedne mają objawy a inne nie mają żadnych. Nie sugeruj się tym. Najlepiej zajmij czymś głowę.
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    A zagnieżdżenie i pierwsze objawy trwały w ciągu tyg. Zagnieżdżenie miałam w pon a już w czwartek źle się czułam. A w pt beta 11

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kasia_88 wiem ze powinnam zająć czymś głowę .. Ale, ciągłe ale.. Nie mogę próbuje sobie mowic ze jak nie teraz to za miesiac w koncu w ciąże zachodziłam tylko ciegle jakis problem stał na przeszkodzie w pózniejszym czasie wiec bezpłodna nie jestem chyba ) . Jedno dzieciątko mam wiec drugie tez miec powinnam.. tylko ja nie umiem zrozumiec czemu wczesniej za pierwszym razem sie udalo a tez bardzo chcialam i wgl .. a teraz nie ?! jestem strasznie niecierpliwa . Jestem osobą która chciałaby miec to co chce juz teraz natychmiast oczywiscie bez przesady ale nie czekac pol roku, rok , dwa .. bo dla mnie wtedy kazdy dzien sie dluzy .. tydzien.. miesiac.. Dla mnie to trwa wiecznie. Nie wspominajac ze od 1 dc do 14 dc to mi jakos tak szybko mija a pozniej to mam wrazenie ze to trwa wiecznosc ... ;///

O mnie
    Oj sysia też kiedyś byłam niecierpliwa. Chciałam już i teraz. Życie dało mi po głowie i nauczyłam się cierpliwości. Ty też się musisz nauczyć bo inaczej zwariujesz. Pomyśl że może nie udaje Ci się dlatego że za bardzo chcesz? Może psychika blokuje? Ile czasu się staracie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów