Strona 318 z 1202
Pokaż wyniki od 3,171 do 3,180 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

A ja nie wiem co zrobić bo w niedzielę mamy rodzinna imprezę i wszyscy będą się pytać dlaczego nie pije... Bo wiedzą że lubie wino. Jak mam dostać @ 20 sierpnia a zrobię test 14 to nic nie pokażę chociaż jak wam pisałam w sobotę miałam śluz zabarwiony krwią i nie wiem czy to dlatego że mogłam mieć owulacje czy zagnieżdżenie... Ech to wszystko jest takie skomplikowane...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Wymysl jakies tabletki na jakas przypadlosc i ze pic nie mozesz przy nich zreszta jak poleja winka i zrobisz kilka mini lyczkow to nic się nie stanie.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Antybiotyk. Zapalenie pęcherza.
    Taka wymówka zawsze działa

No chyba będę musiała coś takiego wymyślić. Już słyszę te ich teksty że pewnie jestem w ciązy i dlatego się ukrywam. Kiedyś się czymś zatrułam i akurat pojechaliśmy do teściów i teściowa stwierdziła skoro brzuch mnie boli to jestem w ciąży. Wkurza mnie takie gadanie jak przyjdzie czas to im powiem że jestem w ciązy i tyle.

Ja ,dziś testowałam ale narazie nie ma drugiej krechy.... okres 13 mam dostać... Najgorsze,jest to że zaczyna mnie boleć brzuch ;/

Tak sobie dziś mysle,że jeślu uda mi się zajsc w ciąze w tym cyklu, co zrobić mam .... 3 września mamy wesele ( wtedy pojsc,czy nie pojsc) ?
    jestem po jedej stracie,i dlatego się zastanawiam..ale to najlepiew musze w tej ciąży być

Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    No chyba będę musiała coś takiego wymyślić. Już słyszę te ich teksty że pewnie jestem w ciązy i dlatego się ukrywam. Kiedyś się czymś zatrułam i akurat pojechaliśmy do teściów i teściowa stwierdziła skoro brzuch mnie boli to jestem w ciąży. Wkurza mnie takie gadanie jak przyjdzie czas to im powiem że jestem w ciązy i tyle.

Jakie to jest mega wkurzające,jak ktoś właśnie tak pyta... a może w ciązy jesteś!!!!!!!
    w marcu ,miałam ciąże obumarła.... nikt nie wiedział ( tylko rodzice), pech chciał że była uroczystość rodzinna ,tydzien po mojej tragedii i pojechaliśmy,z racji tego że jechałam na przeciwbólowych nie piłam aloholu,nawet nie miałam ochoty. A każdy ofrazu, o pewnie już coś zmajstrowaliście... KUR*** jak ludzi interesują NASZE POCHWY! może Oni chca być,naszymi materacami..
    miałam wtedy taką ochotę im wykrzyczeć...że właśnie tydzień temu mnie wykrobali ,bo nasze dziecko umarło!
    Jestem ciekawa ich ciekawskich mord.
    Sorka ,za ton... ale nie ma dla mnie nic bardziej irytującego.

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Witam Was kobietki !
    Często Was podczytuję bo można u was wiele cennych informacji znaleźć, lecz mój problem od kilku dni nie daje mi spokoju. Nie mogę znalezc na niego odpowiedzi albo chociaz jakiejkolwiek podpowiedzi...
    Może zaczne od poczatku.. Moja hostoria rozpoczela sie na pocztku 2012 roku gdy zaszłam w ciaże nawet o tym nie wiedzac i zglosilam sie na IP z bolami brzucha i krwawieniem. Diagnoza ? Ciąża pozamaciczna w prawym jajowodzie.... Usuwanie jajowodu. Lekarz mi powiedział ze bedzie mi ciezko zajsc w ciąze bez jednego jajowdu no ale ja nie bralam tego do siebie bo na razie nie myslalam o planowaniu rodziny... Wrzesien 2012 rok, 2 kreski na tescie ciazowym - tez nie planowane ale Cieszyłam sie! 2 dni pozniej poronienie samoistne .. Ech... poczatek 2013 roku dochodzimy z partnerem do wniosku ze jednak chcielibysmy miec dziecko .. 1 cykl staran i pach ! mamy 2 kreski!!!! WOW !! tydzien pozniej krwawienie .. Nawet nie krwawnienie tylko krwotok ! na Izbe przyjęc od razu, i co jest zarodek widac tam cos 2 dni pozniej mowią ze sa przepływy ( chyba serduszko) ale ciagle krwawie. Duphaston, leki na zatrzymanie krwawinia 3 x dziennie zastrzyki i nospa po 4 tygodniach do domu z dupkiem do 16 tyg. Ciąza utrzymana ! mamy nasze dzieciątko ! 2014 rok .. Ciąża nieplanowana 2 kreski lecz obumarła w 6 tyg i lyzeczkownie macicy. Jednak teraz chcielibyśmy rodzienstwa dla naszego malenstwa.. 1 cykl ... nic teraz dugi cykl .. wiem to nie duzo .. ale sporo mialam przeżyc i teraz za każdym razem się boje .
    A teraz powiem w czym tkwi u mnie najprawdopodobniej problem..
    1. Brak jednego jajowodu(prawego) chociaz owu przeważnie z lewego.. ( wiem bo czuje bóle i chodze do ginekologa to mi sprawdze gdzie jest dominujący)
    2.krótkie cykle .. 24 dni gdzie owulacja przypada 14-16 dzien cyklu. Niedomoga lutealna
    3.stresujący tryb zycia(praca .. nie chce mowic gdzie pracuje bo az wstyd ) ))))
    Ginekolog przepisał mi duphaston od 16 dc i wrazie czego jaby sie udało to mam brac dalej. Ale tu tkwi problem bo 12 dc pecherzyk dominujacy mial 17 mm 14 dc czulam bol jajnika nie jakis bardzo mocny ale czulam i mowie sobie dobrze owu przyszla i spokonie od 16 dnia bede brala dupka .. a tu DUPA ! 17 dni cyklu zwijam sie z bolu bo owulacja jednak przyszla ( ale co mnie zmartwilo , jesli w 12 dc mial 17 mm a w 17 dc byla owulacja to co on mial 25-27 mm !!??? ) A no i jeszcze w dodatku bralam dupka od 16 dc 2x1 tabletke - to moglo zahamowac owulacje. Ale ja przeciez czulam bol to musialo cos sie dziac . Nie wiem dziewczyny co mam myslec .. moze cos mi poradzicie? podpowiecie ? nawet nie wiem do kiedy brac dupka niby 10 dni czyli do 26 ale test mi 26 dc nie pokaze ciazy a jak przerwe brac tabletki to hormony to nawet jesli bym zaszla to od razu poronienie..
    HELP ME !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witaj sysia. Ja niestety nie wiem co Ci doradzić oprócz konsultacji z gin. Może powinien pozmieniać Ci terminy do wzięcia dupka? A może ten ból co teraz masz to zagnieżdżenie, 5 dni po owu, która myślałaś ze masz?
    Ja biorę luteinę od 20 do 25 dc a mam cykle 26-27 dniowe. Oprócz tego ma wysoka prolaktyna mam dostinex.
    A cz Ty badalas sobie prl? Bo często to xbyt wysoki jej poziom blokuje zagnieżdżenie albo jest przyczyna skurczy i poronień w początkowej fazie ciąży, tak słyszałam.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Mi się 2 dzień spóźnia @...
    Ale nie widzę żadnych objawów ciążowych.
    Także nie wiem za bardzo o co chodzi, bo zawsze miałam @ jak w zegarku.
    Czekam dalej...
    Może to przez ten wyjazd - ze go tak przeżywam.

Dziś 23 ruszamy
    A Wam Dziewczyny życzę miłego weekendu i tygodnia
    Jakbym się czegoś dowiedziała, coś się wyjaśni to wpadnę napisać
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ilusive Własnie o to chodzi ze pomiedzy tym "bolem owulacyjnym a nastepnym bolem owulacyjnym minelo 3 dni wiec to nie mogło byc zagnieżdżenie .. juz spisuje chyba ten cykl na straty ... byloby wszystko dobrze zeby nie ten Duphaston .. Ale jeszcze pecherzyk nie daje mi spokoju jesli rosnie od 1-2 mm dziennie to od 12dc do 17 dc miałby 22 mm rosnąc 1 mm dziennie lub 28 mm rosnac 2 mm dziennie wiec za duzy ..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów