Strona 315 z 1200
Pokaż wyniki od 3,141 do 3,150 z 11993

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i dwóch Aniołków (*)
    Mira trzymam kciuki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Ejna jak u Ciebie?

Mira Ja też trzymam kciuki!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Mira trzymam kciuki
    Niestety moja radość była przedwczesna. Ten cykl idzie na straty, nie mamy jak działać, M. nie dojedzie na czas. Miał być dziś, będzie dopiero w czwartek

U mnie @ nie ma i testy negatywne dalej...

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i dwóch Aniołków (*)
    Mira przykro mi

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    ejna, może Ci się przesunela owu i dlatego testy jeszcze negatywne. Trzymam dalej kciuki!
    Ja jutro rano robię test , a jak do piątku @ nie przyjdzie, to lecę na betę.

enja, cosima88 trzymam kciuki mocno zaciśnięte!
    Ja dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej. Trochę szybciej niż planowane, ale wyjeżdżamy nad morze i nie mam jak iść w przyszłym tygodniu. U mnie wszystko wróciło do normy, macica się zmniejszyła, endometrium jak przed ciążą, jajniki są czyste. Lekarz dopytywał czy chcę L4, ale ja nie potrzebuję, bo do pracy wracam we wrześniu i tak patrzył na mnie jakbym była jakaś szalona. Chcę iść do pracy, w domu idzie oszaleć. Kazał się wstrzymać 3 miesiące mimo dobrego zdrowia fizycznego. Przy następnej ciąży od razu zwolnienie, bo pracuję z dziećmi, a poza tym będzie dla mnie bezpiecznej. Pytał o psychologa czy potrzebujemy, ale jakoś z mężem sobie radzimy. Starania zaczynamy gdzieś koło nowego roku, może z początkiem grudnia. Chcę mieć maleństwo, ale teraz, za każdym razem będzie towarzyszyć mi strach i niepewność.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    karolinamal to dobrze, że u ciebie wszystko w porządku po wizycie. Ale powiem ci że masz chyba fajnego lekarza bo nawet zapytał czy potrzebujecie psychologa a to niespotykane. Ja po stracie dziecka słyszałam tylko od lekarzy "proszę się tym nie przejmować i patrzeć w przyszłość".

cosima88 trzymam za ciebie kciuki! super by było jakbyś zobaczyła jutro dwie kreski.

ejna póki nie ma @ jest nadzieja trzymam kciuki żebyś nie dostała @

Mira przykro mi, czasem tak bywa niestety jak mężczyzna pracuje poza domem

Nowa akcja fundacji Kobieta z Brzuszkiem !

UWAGA ‪#‎COACHING‬/‪#‎PSYCHODIETETYKA‬ za Pluszaka,
    ruszamy z nową akcją na Dolnym Śląsku, Pomorzu i interaktywnie w Polsce - ilość miejsc ograniczona!

https://www.facebook.com/fundacjaKzB/?fref=nf
    http://kobietazbrzuszkiem.esy.es/
    https://twitter.com/fundacjakzb

Zapraszamy !

A dajcie spokój ani okres Ani ciąża. Ale mnie to irytuje :/. A że mam testy za złotówkę z allegro to robię czasem i dwa dziennie i tak sobie czekam co się będzie działo...
    Może i mi się właśnie owu przesunela - pewnie tak. Ale to znaczy że się raczej nie udało bo my tylko raz próbowaliśmy więc mogliśmy nie utrafic...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów