Strona 312 z 1202
Pokaż wyniki od 3,111 do 3,120 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    U mnie delikatna 2 kreska na owu, brzuch boli trzeba działać ale zwątpienie duże

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No to dzialaj dzialaj sonne!
    Ja juz po owulacji, troche zdezorientowana bo owutest pokazywal mi dwie wyrazne kreski az 4 dni! Juz nie mam testow wiec n ie jestem w stanie stwierdzic czy dzis np tez by nie bylo dwoch kresek...
    No ale nic, podzialaliamy i teraz czekanie...
    Dzis od rana wczytuje sie w temat inseminacji. Ktoras z Was zetknela sie z tym tematem? Wie cos na ten temat?

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Dzis od rana wczytuje sie w temat inseminacji. Ktoras z Was zetknela sie z tym tematem? Wie cos na ten temat?
    mi jedynie ten nowy gin na pierwszej wizycie coś wspomniał na ten temat, gdybym miała cały czas problem z zajściem, ale nawet nie wypytywałam o szczegóły. Jedynie co to potem wyczytałam w necie, że niestety daje niewielką gwarancję, że się od razu uda, a też to trochę kosztuje. Może z czasem będę musiała bardziej zagłębić się w ten temat.

Trzymam kciuki za Dziewczyny po owu

P.S. jutro wizyta u gin i mam nadzieję ostatnie (3.) wypalanie nadżerki. powoli okres urlopowy mija (chociaż z tego co wiem to on idzie jeszcze w sierpniu na 2 tyg) i będę mogła jeździć na monitoring, bo dotychczas to co chwile coś mi kolidowało.

Co do inseminacji to moja kumpela 3 razy sie temu zabiegowi poddawala i bez rezultatu. natomiast kuzynka raz jeden (kilka lat temu) i udalo sie za pierwszym razem a kilka dlugich lat starali sie o dziecko - i teraz juz mają nawet dwójke - w druga ciaze rok pozniej "normalnie" zaszła (choc lekarze mówili ze w jej przypadku nie ma na to żadnych szans...) - stwierdzila ze sie i tak na pewno nie uda po tym pierwszym porodzie - skoro z pierwszym tyle lat i nic - i sie przestali zabezpieczac i myslec o tym zupelnie - myśleli ze juz jedno dziecko zawsze beda miec i sie nagle okazalo ze zaszla w ciaze naturalnie

A ja dzis zrobilam znowu test i dalej negatywny. jutro powinna przyjsc @....

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i dwóch Aniołków (*)
    Karolina ja pierwsze poronienie też miałam samoistne całkowite (bez łyżeczkowania) i bardzo szybko fizycznie doszłam do siebie. Szybko też zaszłam w kolejną ciążą i ją poroniłam. Ostatnio gin na wizycie zasygnalizował mi, że przyczyną poronienia (tego drugiego) mogło być to, że jednak za szybko była ta druga ciąża. Wiadomo, każdy organizm jest inny, ale ja, jakbym mogła cofnąć czas, to nie zdecydowałabym się na tą ciążę aż tak szybko.

Ja po poronieniu samoistnym (listopad 2015) mogłam zacząć starać się od nast. cyklu. Wszyscy najpierw mówili żeby odczekać 3 mies., ale po wizycie kontrolnej gin powiedział, że można od razu, jednak w moim przypadku bez jakiegokolwiek powodzenia.

Mam pytanie do dziewczyn, które były u endokrynologa - chodzi mi o pierwszą wizytę. Zapisałam się dzisiaj, pomimo tego że mój gin narazie nie widzi takiej potrzeby, ale jakoś chcę zrobić te USG tak dla "świętego spokoju", bo podobno nawet jak wyniki krwi są ok, to jednak coś może być na rzeczy.... i pytanie mam, czy przed wizytą mam robić ponownie jakieś badania krwi ? Jeśli tak, to co dokładnie ? Chciałabym się jakoś przygotować do tej wizyty żeby nie tracić czasu.... (ostatnie wyniki TSH, FSH mam ze stycznia...) .

Senior Member
    klitra

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Anonimowe zadawanie pytań-FACEBOOK
    https://www.facebook.com/Mamu%C5%9Bk...0092952409358/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Ja po poronieniu samoistnym (listopad 2015) mogłam zacząć starać się od nast. cyklu. Wszyscy najpierw mówili żeby odczekać 3 mies., ale po wizycie kontrolnej gin powiedział, że można od razu, jednak w moim przypadku bez jakiegokolwiek powodzenia.

Mam pytanie do dziewczyn, które były u endokrynologa - chodzi mi o pierwszą wizytę. Zapisałam się dzisiaj, pomimo tego że mój gin narazie nie widzi takiej potrzeby, ale jakoś chcę zrobić te USG tak dla "świętego spokoju", bo podobno nawet jak wyniki krwi są ok, to jednak coś może być na rzeczy.... i pytanie mam, czy przed wizytą mam robić ponownie jakieś badania krwi ? Jeśli tak, to co dokładnie ? Chciałabym się jakoś przygotować do tej wizyty żeby nie tracić czasu.... (ostatnie wyniki TSH, FSH mam ze stycznia...) .
    Mi na pierwszej wizycie zlecił: TSH, FT3, FT4 i witaminę D3. Ale to dopiero po USG tarczycy, na którym wyszedł guzek. Myśle, że nie ma sensu wyprzedzać lekarza bo i tak zleci swoje badania.

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Ja też myślę, że nie ma co wyprzedzać lekarza, ale jak masz ochotę to możesz zrobić jeszcze przeciwciała tarczycowe. Ale nie wiem, czy w Twoim przypadku ma to sens. A jak już badasz D3, to warto zbadać magnez i wapń, bo to od nich zależy wchłanianie wit. D3.

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    My dziś po wizycie u lekarza Całe 3cm szczęścia! Wywija już nóżkami i rączkami Coś wspaniałego! Serce bije jak dzwon. Ciąża troszeczkę młodsza bo 9t+4dni. Wszystko dobrze i oby tak dalej!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów