Strona 31 z 1202
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

To jest właśnie ta sprawiedliwość zachodzenia w ciążę :/

2. dzieckozakupy.pl
    Niestety takie życie ;/ my na ciążę też długo czekaliśmy, mamy nadzieję że teraz to już będzie z górki.
    Dziękuję za gratulację
    Testowałam w dzień spodziewanej @, kiedy miałam już odstawić luteinę. Dzień wcześniej pobolewał mnie brzuch jak na @ więc dla mnie robienie testu mijało się z celem, ale po namowach męża, dla świętego spokoju zrobiłam. Ujrzałam dwie kreseczki, co prawda tą testową trochę bledszą od kontrolnej ale była widoczna. Byłam w dużym szoku, który jeszcze dzisiaj mnie trzyma.
    Widzę że tutaj niemalże wszystkie się zsynchronizowałyśmy. Połowa ma owulację w podobnym terminie, reszta spodziewa się @ i testuje w przybliżonym czasie. Teraz trzymam kciuki za staranka w długi weekend mam nadzieję że za dwa tygodnie posypią się same pozytywne testy ciążowe

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Agata widzisz mąż miał nosa

ja niestety też mam taką koleżankę... Nigdy nie chciała mieć dzieci, nie lubi dzieci, wręcz nienawidzi. Zdziwiłam się mocno jak oznajmiła że jest w ciąży, jak zapytałam dlaczego się zgodziła to powiedziała że mąż bardzo chciał (na niego też ciągle marudzi, narzeka jaki to on okropny nie jest i takie tam).
    Zrobiła to dla męża bo go "kocha" jestem w stanie to zrozumieć, ale nie potrafię zrozumieć jak traktuje dziecko. Na fb jest matką idealną, wstawia fotki, z podpisem mój kochany synuś, mój skarbeczek, najdroższy i takie tam. A jak jestem u niej to: idź do ciotki, daj mi chwilę odpocząć, mam Cię na co dzień, i czego ryczysz (widać że dziecko chce spać). I dużo takich sytuacji. Niby widać że porzutula tego dzieciaka, całuje ale pokazuje jak to strasznie on ją denerwuje, jak to ma go dosyć itp. No strasznie się na to patrzy. Od jakiegoś czasu przestałam ją odwiedzać. A dodam jeszcze że paliła całą ciążę, a w 6 miesiącu ciąży piła Warkę Radler (to 2% piwo) niby wypiła go trochę ale jednak... Dziecko zdrowe, zaszła od razu w pierwszym cyklu starań. Mówiła że na drugie na 100% się nie zdecyduje. Ostatnio powiedziała że myślą o drugim, bo rodzeństwo dla synka, bo tak lepiej...

I gdzie tu sprawiedliwość. Nie odwiedzam jej już bo nie mogę na to wszystko patrzeć...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

No to ta moja chociaż nie mówi że zaraz następne a wręcz ze mowy nie ma. miała ciężki poród, kilkanaście godz mocnych skurczy i potem dziecko wyciągali proznociagiem i synek też nie dał jej odpocząć bo był/jest z tych marudnych.
    Tak wiec mówi że nigdy więcej nie da się namówić na przechodzenie tego wszystkiego jeszcze raz. może to i dobrze, nie będzie innym marudzic i sobie komplikować życia...

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    moja koleżanka też mówiła że najpierw żadnych dzieci a potem że już kolejnego nie. A teraz myślą nad drugim. Dlatego nigdy nie mów nigdy. A co dziwne jej synek jest na prawdę grzecznym maluchem. Wiadomo marudzi jak każde dziecko ale jest mało płaczliwy i przede wszystkim potrafi się zająć sobą na dłuższą chwilę. Naprawdę każdy chciałby takie dziecko. Tylko szkoda że ona tego nie docenia...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nóż sie w kieszeni otwiera...!
    Ja mam taka kolezanke pieknisie, zawsze mega zadbana szczupla, obcasy sciaga chyba tylko do kapieli, wymuskana jak nie wiem... Tez ja maz namowil na dziecko. Zaszla w pierwszym cyklu, ale na szczescie po porodzie jej sie zmienilo doslownie o 180 stopni! Zakochana po uszy w swoim maluszku, ktory ma juz prawie roczek, troche jej sie przytylo po ciazy ale w ogole sie tym nie przejmuje i juz nie jest taka wymuskana
    Takze sa i takie przypadki

Myślę dziewczyny, że często jest tak, ze cos doceniamy dopiero jak tego nie mozemy miec, ja tez mam takie przykłady w swoim otoczeniu jak podawałyście, czyli ze ktos ma dzieci a ich nie szanuje i nie docenia, ciąza przychodzi łatwo i bez zadnych staran. Albo jak słyszę, ze ktos ukatrupił noworodka czy skatował kilku miesieczne dziecko to naprawde mysle, ze swiat jest strasznie niesprawiedliwy, bo człowiek by wszystko oddał za takie malenstwo, a niektórzy traktuja dziecko jak worek treningowy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A ja zrobiam wlasnie test owu i w koncu druga kreska wyszla PRAWIE koloru jak ta testowa. czyli te dni chyba zaraz beda (bo i mokro za przeproszeniem od dzis mam). trzeba dzis dzialac bo jutro rano jedziemy do tesciów i bedziemy w pon albo wtorek dopiero w domu. kurcze ze tez akurat musialo sie to zbiec z naszym wyjazdem (z ktorego sie skad innąd ciesze bo b.lubie do tesciów jezdzic)
    Ale moze jaks sie uda, choc test nie pokazuje ze teraz sie ma owu tylko ze za dzien lub dwa bedzie dopiero ale moze jakos damy rade...

Ejna, powodzenia

Sporo takich irytujavych przykladow jest, ale lepiej skupic sie na sobie.

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ja chyba skromnie do was chce dołączyć. Mam już synka który w maju będzie miał roczek. Chyba czas na rodzeństwo. Troche się boje bo z 1 jest dużo zajęcia a jak z 2? Pozdrawiam i życzę owocnych starań

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów