Strona 308 z 1202
Pokaż wyniki od 3,071 do 3,080 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Człowiek planuje, Pan Bóg krzyżuje...cos o tym już teraz wiem.
    Co do prolaktyny to właśnie dzisiaj byłam u endokrynologa. Z tarczyca ok ale prl podskoczyła mi do 43 wiec wdrożył mi dostinex, pół tabl 2 x w tygodniu, także mocna dawka. Przy 29 miałam pół tabl co 2 tyg i to było ponad rok temu. Jak zajdę to kazał odstawić.
    A tak offtopic to dostinex jest sporo tańszy w Czechach, ja dalam za niego dzisiaj 790 kC.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Tez o tych czechach slyszalam. Mnie sie udalo kupic w przyszchofni bo akurat mieli i zaplacilam 160zl za 20 tabletek! Wiec bardzo tanio.
    Chociaz i tak sie zdziwilam ze to az takie ceny sa...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Dziewczyny to nie chodzi o "planowanie"
    Tyle teraz sobie odpuszczałam... bo wolałam poczekać te 3 cykle mimo że po 1 dostałam "zielone światło" - jakoś tak sobie wbiłam do głowy
    A tak kiedyś pacłam tekstem ze po 30 to ja za dzieci już "podziękuję" wiec to ostatni gwizdek
    Gabcia juz odchowana i jakoś tak czuję "teraz albo nigdy"
    Bo w sumie nie jest mi źle - wręcz Cudownie... ale wiem ze Gabrysia bardzo chce mieć małego dzidziusia, zresztą będzie miała kogoś MEGA bliskiego jak Nas juz "zabraknie"...

Plany planami... ale niestety Życie szybko je weryfikuje...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ile palcicie za badanie prolaktyny? Nigdy nie mialam robionej a moze tez cos w tym temacie jest zle.
    U mnie zbliza się owu a ja jedyne co to chodze wkurw... na maxa, dzis przeryczalam cały dzien i nie wiem dla czego; ( masakra. Moze to jakas depresja czy co.

Cytat Zamieszczone przez sonne Zobacz posta
    Ile palcicie za badanie prolaktyny? Nigdy nie mialam robionej a moze tez cos w tym temacie jest zle.
    U mnie zbliza się owu a ja jedyne co to chodze wkurw... na maxa, dzis przeryczalam cały dzien i nie wiem dla czego; ( masakra. Moze to jakas depresja czy co.

Też muszę zrobić prolaktynę i TSH na wszelki wypadek przed wizytą u nowego lekarza. Myślicie,że coś jeszcze powinnam mieć ze sobą? Nie pamiętam jak to jest iść do gina pierwszy raz bo "swoją pierwszą wizytę u tego obecnego miałam w wieku 16 lat więc 6 lat temu.

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    A ja dzisiaj wieczorem mam kolejny monitoring. Jak dziś nadal nie będzie śladu owu, to zacznę się poważnie martwić.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    witajcie kobietki

Przed rozpoczęciem starania się o dziecko nie miałam zielonego pojęcia jak działa kobiecy organizm i na czym to wszystko "polega".
    Teraz po dwóch latach wsłuchiwania się w swój organizm widzę i czytam, że to wszystko nie jest takie proste...Że po pierwsze nie jest tak prosto zajść w ciąże. A po drugie nie jest tak prosto ją donosić...
    Do tego dochodzą w między czasie różne badania, sprawdzanie, hormony, leki...zwariować można czasem.

Ja już jestem miesiąc po zabiegu. Czas leczy rany... @ jeszcze nie dostałam i czekam z niecierpliwością.

Głowa do góry kobietki, my musimy być po prostu "trochę" silniejsze od innych kobiet którym się udaje za pierwszym razem zajść i donosić szczęśliwe ciąże.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    witajcie kobietki

Przed rozpoczęciem starania się o dziecko nie miałam zielonego pojęcia jak działa kobiecy organizm i na czym to wszystko "polega".
    Teraz po dwóch latach wsłuchiwania się w swój organizm widzę i czytam, że to wszystko nie jest takie proste...Że po pierwsze nie jest tak prosto zajść w ciąże. A po drugie nie jest tak prosto ją donosić...
    Do tego dochodzą w między czasie różne badania, sprawdzanie, hormony, leki...zwariować można czasem.

Ja już jestem miesiąc po zabiegu. Czas leczy rany... @ jeszcze nie dostałam i czekam z niecierpliwością.

Głowa do góry kobietki, my musimy być po prostu "trochę" silniejsze od innych kobiet którym się udaje za pierwszym razem zajść i donosić szczęśliwe ciąże.
    Bardzo trafnie napisane
    Jak się czujesz?

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Okrąglinka fizycznie jak najbardziej w porządku, natomiast psychicznie jeszcze czasem sobie to przeżywam ale daje radę.
    Jedyne co mnie denerwuje w sobie to że w ogóle nie cieszą mnie te wakacje, letnie dni, słońce... mam to głęboko gdzieś w tym roku.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Rozumiem Cię doskonale...
    Dziś zadzwoniła do mnie koleżanka, nie odzywała się od kwietnia chyba (spotkałyśmy sie na mieście a ze dosc szybko mnie wybrzuszyło, to sie dowiedziała).. no tak czy inaczej nie wiedziała co się stało...
    I pyta mnie "jak rośniemy" wiec chcąc nie chcąc musiałam Jej powiedzieć
    I teraz średnio u mnie z humorem :/

Plecy tak nie bolą jak wczoraj.
    Posprzątałam
    Teraz "jak wytresować smoka" z Gabriela

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!