Strona 303 z 1202
Pokaż wyniki od 3,021 do 3,030 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Z tego co pamiętam, to Mira ma też długie cykle i owulację trochę później.
    Ano, mam owulację ok 30 dc i cykle po 44-45 dni i mój lekarz twierdzi, że to dla mojego organizmu norma i skoro te cykle są jak w pysk strzelił regularne to on nie widzi potrzeby wdrażania żadnego leku na stymulację owulacji bo to zaowocuje multiowulacją a tego raczej bym nie chciała. Więc ćwiczę zen i czekam po 1,5 miesiąca na kolejną szansę. Miałam przed tabletkami koszmarne zaburzenia hormonalna, więc jeżeli kompromis jest taki, że albo cykle długie ale regularne albo cykle z kosmosu, to ja to akceptuję.
    Poza tym jest jeszcze nadzieja, że każdy kolejny może być krótszy, ale ten obecny (czwarty po odstawieniu) się na taki nie zanosi, bo dziś dzień 17 a owu niczym się nie zapowiada. Więc Cichoń zgadzam się z Tobą - jeżeli te długie cykle dadzą mi zdrową ciążę, to jakoś się musimy polubić.

2. dzieckozakupy.pl
    U mnie @ skończyła się w poniedziałek. Moje cykle trwają tak 32 dni. Ostatnio niby wiedziałam że mam owulację i działaliśmy ale nic z tego nie wyszło.
    Zresztą zastanawiam się nad dzieckiem bo zauważyłam że mój mąż nie jest na to chyba gotowy, dobrze mu tak jak jest i nasza Julka mu wystarczy. Kiedyś mi powiedział że chce drugie dziecko więc sie ucieszyłam ale teraz to już sama nie wiem...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja ten cykl odpuszczę chyba że los zechce inaczej..
    Wole na urlopie moc się normalnie zachowywać... będziemy z 4 dzieci i wieczorkiem wypić winko.. a tak..
    Ale to zobaczymy.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny:-) za 5 dni @ a już mam brązowe plamienie wiec @ pewnie przyjdzie :-( ten cykl mieliśmy monitorowany i wiedziałam kiedy mam dokładnie owulacje a tu nadal nic , nie mam pojęcia co się dzieje :-( zastanawiam się nad zmianą gin bo ta moja ma jakieś dziwne podejście,że w końcu się uda

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i dwóch Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ano, mam owulację ok 30 dc i cykle po 44-45 dni i mój lekarz twierdzi, że to dla mojego organizmu norma i skoro te cykle są jak w pysk strzelił regularne to on nie widzi potrzeby wdrażania żadnego leku na stymulację owulacji bo to zaowocuje multiowulacją a tego raczej bym nie chciała. Więc ćwiczę zen i czekam po 1,5 miesiąca na kolejną szansę. Miałam przed tabletkami koszmarne zaburzenia hormonalna, więc jeżeli kompromis jest taki, że albo cykle długie ale regularne albo cykle z kosmosu, to ja to akceptuję.
    Poza tym jest jeszcze nadzieja, że każdy kolejny może być krótszy, ale ten obecny (czwarty po odstawieniu) się na taki nie zanosi, bo dziś dzień 17 a owu niczym się nie zapowiada. Więc Cichoń zgadzam się z Tobą - jeżeli te długie cykle dadzą mi zdrową ciążę, to jakoś się musimy polubić.
    No właśnie Mira ja w pierwszą ciążę zaszłam bez żadnej stymulacji, cykl szedł swoim torem i wszystko zakończyła się sukcesem. W pierwszą poronioną zaszłam po stymulacji clo i duphastonem. W drugą poronioną też po stymulacji. Więc teraz moja intuicja podpowiada mi, żeby nie kombinować ze skracaniem cyklu na siłę do tych przepisowych 28 dni, tylko pogodzić się z tym co mam i tak starać się zajść w ciążę, bez wspomagaczy. Zresztą owulacja którą teraz miałam była książkowa i to dodatkowo daje motywację

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Na usg w zeszłym tygodniu widziałam pęcherzyki w jajnikach, w tym jeden ładnie dojrzewający, co mi daje dodatkową nadzieję. Na razie daję sobie spokojnie czas do końca roku i nic nie kombinuje przy cyklach i niech organizm działa po swojemu. A Twoja historia pokazuje, że taki tok myślenia nie jest zły. Tylko wymaga cierpliwości. Trzymam kciuki za Wasze starania
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 27-07-16 o 20:39

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Na usg w zeszłym tygodniu widziałam pęcherzyki w jajnikach, w tym jeden ładnie dojrzewający, co mi daje dodatkową nadzieję. Na razie daję sobie spokojnie czas do końca roku i nic nie kombinuje przy cyklach i niech organizm działa po swojemu. A Twoja historia pokazuje, że taki tok myślenia nie jest zły. Tylko wymaga cierpliwości. Trzymam kciuki za Wasze starania
    Ja też nie zamierzam na razie kombinować. Zobaczę co los przyniesie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Mira to przed Tobą teraz najlepsze A potem testowanie

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Mira , życzę powodzenia i przyjemności przy staraniach!
    Za nami drugi wieczór pełen wrażeń, padam spać.
    Mam wrażenie, że właśnie dzisiaj jest owu , bo coś kluje.
    No nic , jutro kolejny monitoring, to się dowiem, czy pęcherzyk już pękł czy nie.

Kasia, ann, Arwen, co u Was? Jak urlopy?

Cześć Dziewczyny,
    Ja właśnie odebrałam wyniki i tak jak podejrzewałam podwyższyła mi sie prolaktyna.,,bolą mnie piersi ostatnio od 2 cykli w maju tego roku miałam ładny wynik 20 a dzisiaj 43! Takiej wysokiej jeszcze nie miałam - to tłumaczy spudłowane cykle mimo książkowych owulacji.
    W poniedziałek mam wizytę u endokrynologa, pewnie cos przepisze na zbicie. W domu mam jeszcze 3/4 opak dostinexu ale nie będę brała na własną rękę. Poczekam.
    Mimo wszystko jestem uspokojona tą prolaktyną ze mamy przyczynę niepowodzeń i jestem pełna naszej ze jak tylko ją zbije to sie uda zostać rodzicami

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów