Strona 30 z 1202
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Dziękuję, jakimś cudem udało mi się kiedy zaczęło mi być wszystko jedno.
    Otworzę szampana dopiero gdy usłyszę serduszko, oczywiście bezakoholowego.
    Z chęcią pociągnę za sobą każdą z Was, mam nadzieję że weekend majowy zaowocuje

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Cytat Zamieszczone przez Agata_90 Zobacz posta
    Ja dzisiaj po długich namowach męża też zrobiłam test ciążowy. Ku mojemu zaskoczeniu wyszedł pozytywny. Poszłam na krew. HCG total ilościowo- 191 mUl/ml. Nadal nie mogę w to uwierzyć. W piątek idę powtórzyć badanie, mam nadzieję że wynik się zwiększy.
    Kochana, GRATULUJĘ Teraz dbaj o siebie i tą małą Fasoleczkę, która w Tobie kiełkuje
    Powodzenia :*

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Kasia tego nie ukrywam - rozczarowałam sie dziś po 2 tyg.abstynencji chyba sie skusze na lampke wina. Musze sie rozluznic emocjonalnie :/

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Dagmaraz - dziś wieczorem do dzieła
    A tak poza tym - było by mi ciezko Was opuscic teraz potraficie dać powera i wsparcie :*

Ja niestety wyboru nie mam bo mieszkamy prawie w samym centrum Warszawy. I mieszkam od dziecka tu i do tej pory nie mogę się do korków i hałasu przyzwyczaić :/

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Agata, gratuluję!
    A testowalas przed czy po terminie spodziewanej @?

A ja właśnie w trakcie wyprowadził z Warszawy... Ale do równie zamordowanego miasta.

Agata moje gratulacje! trzymam kciuki żeby wszystko było w jak najlepszym porządku

A ja nie wiem kiedy mam owu, przytulamy się kiedy mamy na to ochotę, a nie kiedy "musimy" i nie korzystam od tego cyklu z testów owu. Co ma być to będzie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witajcie dziewczyny
    Agata gratulacje!!!
    Martulka przykro mi, napewno nastepnym razem Wam sie uda, ja tez wlasnie wczoraj dostałam @ :/ no ale plus jest taki, ze za miesiąc zaczynam przygotowania do transferu
    Dagmarez tez załuje, ze tak dlugo zwlekaliśmy z druga ciąza, ale moje dziecko tez wlasnie wymagajace i dalej wstaje w nocy

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Hej Kobitki. Ja od dzis zaczynam dlugi weekend Odwiozlam Małolaty do szkoly i przedszkole i spotkalam "znajoma" z poprzedniej pracy(dzieki ktorej ją stracilam,a raczej sie zwolnilam,bo wykanczala mnie psychicznie). Jest juz kilka tyg.przed rozwiazaniem. To drugie dziecko,chlopiec,co do imienia,to do tej pory nie wie-mąz z synem wymyslają,ona nie ma do tego glowy.Jej druga ciaza byla dla mnie kompletnym zaskoczeniem,bo pamietam jak manifestowala wszem i wobec,ze pierwsze dziecko,to byla wpadka,a o drugim nawet nie chce slyszec. I teraz siw okazalo po co zaszla w kolejna ciaze-bo chcieli ja przeniesc na inne stanowisko do innego sklepu(ale to samo miasto)... teraz niezadowolona z zycia, bo ciaza psuje jej figure(a do zgrabnych to ona nie nalezy,ale coz...)... takie gadanie, ze mnie po prostu -przepraszam -zalewało !!!
    I zrobilo mi sie najzwyczajniej w swiecie przykro chyba emocje po wczorajszym nadejsciu @ nie opadly mi tak do konca

Też mam taką koleżankę co długo wcale nie chciała być w ciąży (bo za bardzo lubi wyjeżdżać i spotykać się ze znajomymi i w ogóle ruszać się - w kółko jakieś sporty uprawia) i jak już zaszła - w pierwszym cyklu jak odstawiła tabletki (gł dla męża bo b.chciał dzieci) - to cała ciążę jeczala że będzie miała rozstępy ze figura jej się popsuje że cycki będą wisieć itp. słuchać tego nie mogłam. urodziła pod koniec roku i też specjalnie zachwycona macierzyństwem nie jest. ostatnio marudzila że majówka idzie i tak to by wyjechała na żagle na mazury jak zawsze a tak nie może bo synek... Ogólnie trochę mały jej w życiu przeszkadza... :/ ciężko mi się tego słucha :/ I mamy co raz gorszy kontakt ostatnio.

Przykre to jest i niesprawiedliwe że "takie osoby" maja dzieci bez problemu i łaskę robią wszystkim ze je wychowują i cierpią przy tym mocno, a jak ktoś na prawdę chce i by całym sercem kochał i opiekował się dzieckiem najlepiej jak może to latami zajść w ciążę nie jest mu dane

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów