Strona 3 z 1202
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Też myślę że początek roku to dobry moment na urodzenie. moje dwie kuzynki urodziły w tym styczniu. oby się udało niedługo zajść w ciążę.
    Ja kupiłam sobie niedawno testy owu i mam nadzieję że pomogą. Mam po porodzie i tabletkach które brałam potem ponad rok bardzo nieregularne cykle, więc trudno mi cokolwiek wyliczyć.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Na pewno nam się uda. Niech 2017 okaże się szczęśliwy dla nas wszystkich.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Paulina86 moja druga córa też jest z 2011 roku, tylko, że z lipca A starsza za kilka tygodni ma komunię ... biegania i załatwień co nie miara. Stresa mam, by wszystko się udało.

Witajcie, mnie równiez nie udało się zajść w ciąże w zeszłym roku, zobaczymy czy teraz się uda.
    Mam już jedną pociechę i bardzo chciałabym jakieś towarzystwo dla mojego synka

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Co do owu, to strasznie ją przechodzę po ostatniej ciąży. Brzuch mnie boli okropnie, jajniki kłują i tak przez 3-4 dni. To jest o wiele gorsze od okresu. Zdarzają się 2,3 miesiące w ciągu roku,gdzie nic nie czuję,ale to rzadkość:/

No nic, za tydz.zobaczymy,czy się udało...

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    JagodowaMama masz rację Dzieci są zupełnie inne, gdy wychowują się z rodzeństwem Starsze uczą się odpowiedzialności za to młodsze. W sumie to moje Szkraby namówiły mnie na kolejnego brzdąca. Starsza chce braciszka, a młodsza siostrzyczkę Jak dla mnie co będzie,to będzie- ale najważniejsze, by było całe i zdrowe.

Martulka, a ja od wrzesnia nie biore tabletek anty (bralam rok po porodzie takie dla karmiących) i najpierw czekalam ponad 2,5 miesieca na okres (i mam go teraz raz co 25 dni raz co ponad 40...) i tylko raz w styczniu mialam bolesne i w ogole zauwazalne dni plodne - tzn duzo sluzu bole brzucha i mdlosci i tak 3 dni. potem w nastepnych cyklach juz nic nie wskazywalo na owu. wiec kompletnie nie wiem kiedy co mam bo mam az tak niereguralnie wszystko. tak wiec kupilam sobie za namowa siostry i kolezanki testy owu - moze cokolwiek pokaza i ulatwia utrafienie w TE dni . W poprzednia ciaze zeszlam od razu po odstawieniu tabletek (8 lat bralam) wiec nic liczyc nic musialam ani obserwowac swojego organizmu... Zobaczymy czy teraz sie uda niedlugo. na razie pol roku bez efektów...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Ejna hormony robią swoje, niestety. Dobrze zrobiłaś kupując te testy. Teraz wiesz kiedy się bardziej przytulać ;-) Mam znajomą, która mimo tego, że nie brała żadnych anty cykle miała ponad 40 dniowe. Zaczęli starać się o ciążę i po 3 miesiącach im się udało. Taka loteria.
    Ja gdy sie okazało, ze zaszłam w druga ciąze, to od razu umowilam sie na wizyte u gin. Z wyliczen mial byc 7 tydz a z usg wychodzil 4. Dostalam luteine na podtrzymanie choc mialam stracha ze ciaza sie nie rozwija itp. Tak wiec z pewnoscia zaszlam wtedy po owulacji; nie ma reguły ze to musi byc w TE dni

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Martulka czyli obie czekamy jeszcze tydzien na wynik naszych staran. Ja mam cykle regularne I niby wiem kiedy mam owulacje ale jednak sie nie udalo w tamtym miesiacu.

A ja już raz testów używałam i wyraźne mi pokazały 2 kreski i choć próbowaliśmy tego dnia i następnego to nie wyszło. teraz jestem 2 dni po okresie i zobaczmy czy może w tym cyklu się uda i czy na prawdę testy owu coś pomagają i dają...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów