Strona 297 z 1202
Pokaż wyniki od 2,961 do 2,970 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

sonne Właściwie to niedługo, bo tylko 3 cykle.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    I super. Trzymam kciuki za bete. I za fasolke.niech nie rozrabia i dzielnie siedzi w brzuchu 40 tyg

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A ja juz po wizycie.
    Prawie temu mojemu lekarzowi plakalam a on do mnie z usmiechem: "no Pani Moniko ja to jestem zadowolony bo przynajmniej mamy powod niepowodzen teraz tylko sie wyleczyc i zachodzic w ciaze!"
    Przepisal mi ten lek na D co sie go bierze raz na tydzien bo podobno lagodniejszy i bez skutkow ubocznych.
    Powiedzial ze ta prolaktyna nie jest ogromna tylko podwyzszona, powody do zmartwien moglabym miec gdybym miala wynik kilkutysieczny. Powinnam to zbic bez wiekszego problemu

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Ja polecam pitbula tegonowego jak i starego.
    Haha a my wczoraj wieczorem ogladalismy ta nowa czesc pitbula dobry!

Burzajka to lekarz ma racje, zobaczysz ze po dostinex szybko spadnie. A jaka dawke dostalas? Ja biore 1/4 tableki na tydzien.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Burzujka widzisz nie było się czym przejmować teraz będzie juz tylko lepiej
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Karolinamal w końcu jakieś dobre wieści na forum. Gratulacje! Oby wszystko było dobrze.
    Echhh u mnie nadal @ już nie mogę się doczekać kiedy się skończy i znowu będziemy próbować...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Karolinamal gratulacje

Palina mam tak samo... też czekam kiedy @ się skończy
    Moja szwagierka dziś szczęśliwie urodziła, a sąsiadka kilka dni temu.

Burzujka przyczyna wychwycona, leczenie wdrożone, więc pozostało pozytywne nastawienie, działanie i powinno być ok super :*

Witam Was dziewczynki,

jestem po długiej przerwie choć zapewne mnie nie pamiętacie, bo nie biorę czynnego udziału w forum

My staramy się już prawie trzy lata i zastanawiam się czy jest jakikolwiek sens. Mąż wyjeżdża w trasę na trzy- cztery tygodnie, i zazwyczaj się mijamy z wycelowaniem. Miałam iść do gina, ale nie idę... zblokowało mnie totalnie bo wmawiam sobie że i tak mi nie pomoże.... Potrzebuję chyba potężnego kopa w d**ę
    Chyba zacznę się godzić z porażką. Zdziadziałam ostatnio, taka durna jestem.

Groszek bardzo Ci kibicowałam, szkoda że stało się jak się stało, ale cieszę się że zaciskasz zęby i brniesz do przodu

Dziewczynki, mocno trzymam za Was kciuki, aby kolejne cykle były obfite w dobre wieści.

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Zaczarowana machnij na to ręką a moze wtedy się uda. Trudno tu radzić i pocieszać bo mnie to by tylko wkrzało bardziej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów